
Trainer Gattuso op weg naar uitgang bij Marseille
MARSEILLE (ANP/AFP) - Gennaro Gattuso stopt als trainer van Olympique Marseille. Dat schrijft persbureau AFP op basis van bronnen rond de onderhandelingen. Marseille won al zeven keer op rij niet en verloor zondag met 1-0 bij Brest. Gattuso zou niet meer in een snelle ommekeer geloven.
Direct na de nederlaag afgelopen weekend zei de Italiaan al dat "de bodem is bereikt" en dat hij "geen oplossingen meer heeft". Naar verluidt gaat Marseille net als Gattuso akkoord met een ontbinding van het contract. De ploeg won in 2024 nog geen competitiewedstrijd.
De 46-jarige coach kwam pas eind september als opvolger van Marcelino, maar bleek de afgelopen maanden weinig succesvol. Dit jaar werd alleen van vijfdeklasser Thionville gewonnen in de Franse beker. De laatste overwinning in de competitie dateert van 17 december vorig jaar. Toen werd thuis met 2-1 gewonnen van Clermont.
Wie Gattuso moet opvolgen, is niet duidelijk.
Meer uit Voetbal
BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft de inhaalwedstrijd tegen Osasuna gewonnen (3-0). De club staat nu alleen op kop van La Liga, met een voorsprong van 3 punten op het als tweede geklasseerde Real Madrid.
6 uur geledenBARCELONA (ANP) - Voetbalster Esmee Brugts staat met FC Barcelona in de halve finale van de Champions League. De international van Oranje was met haar ploeg ook in het thuisduel veel te sterk voor VfL Wolfsburg (6-1). FC Barcelona won vorige week de uitwedstrijd met 4-1.
8 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Ricky van Wolfswinkel speelt ook komend seizoen voor FC Twente. De 36-jarige aanvaller heeft zijn contract bij de club uit Enschede met een jaar verlengd.
10 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Bij PSV gelden verder geen restricties naar aanleiding van de tbc-besmetting binnen de selectie. Dat heeft de Eindhovense voetbalclub gemeld op de eigen website. Het gaat om de Spaanse spits Lucas Pérez.
12 uur geledenNYON (ANP) - De Europese voetbalbond UEFA is een onderzoek begonnen naar Kylian Mbappé, Vinícius Júnior, Antonio Rüdiger en Dani Ceballos. De vier spelers van Real Madrid zouden zich twee weken geleden onfatsoenlijk hebben gedragen na de return tegen Atlético Madrid in de achtste finale van de Champions League.
12 uur geledenMONTSERRAT (ANP) - Primoz Roglic (Red Bull - Bora-hansgrohe) heeft de vierde etappe in de Ronde van Catalonië van Sant Vicenç de Castellet naar Montserrat gewonnen. De Sloveense wielrenner won de rit van 188,7 kilometer met een klim op de laatste 9 kilometer op weg naar het beroemde klooster. Roglic nam de leiding in het klassement over van Juan Ayuso met wie hij in tijd gelijk staat.
13 uur geledenMADRID (ANP) - Een Spaanse aanklager heeft een celstraf van 15,5 jaar tegen Ángel María Villar geëist. De voormalige voorzitter van de Spaanse voetbalbond zou zich schuldig hebben gemaakt aan corruptie en verduistering.
13 uur geleden