Trainer Gattuso op weg naar uitgang bij Marseille
MARSEILLE (ANP/AFP) - Gennaro Gattuso stopt als trainer van Olympique Marseille. Dat schrijft persbureau AFP op basis van bronnen rond de onderhandelingen. Marseille won al zeven keer op rij niet en verloor zondag met 1-0 bij Brest. Gattuso zou niet meer in een snelle ommekeer geloven.
Direct na de nederlaag afgelopen weekend zei de Italiaan al dat "de bodem is bereikt" en dat hij "geen oplossingen meer heeft". Naar verluidt gaat Marseille net als Gattuso akkoord met een ontbinding van het contract. De ploeg won in 2024 nog geen competitiewedstrijd.
De 46-jarige coach kwam pas eind september als opvolger van Marcelino, maar bleek de afgelopen maanden weinig succesvol. Dit jaar werd alleen van vijfdeklasser Thionville gewonnen in de Franse beker. De laatste overwinning in de competitie dateert van 17 december vorig jaar. Toen werd thuis met 2-1 gewonnen van Clermont.
Wie Gattuso moet opvolgen, is niet duidelijk.
Meer uit Voetbal
NYON (ANP) - Gianluca Prestianni is voorlopig geschorst door de UEFA. Daardoor mist de speler van Benfica woensdag de return tegen Real Madrid in de tussenronde van de Champions League.
4 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat is per direct gestopt als bondscoach van Curaçao. Dat maakte de voetbalbond van de WK-deelnemer bekend in een persbericht. Fred Rutten is aangesteld als opvolger.
9 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sjaak Troost vertrekt na zeven jaar uit de raad van commissarissen van Feyenoord. Hij stelt zijn functie per direct ter beschikking, zo laat de club uit Rotterdam weten.
18 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie was vooral tevreden over de eerste helft van Feyenoord tegen Telstar (2-1). "We kwamen terug van een achterstand en maken twee goede goals", zei hij. "We creëerden ook veel kansen. Dat deden we goed."
21 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de thuiswedstrijd tegen Telstar met 2-1 gewonnen. Anis Hadj Moussa maakte beide doelpunten voor de thuisploeg. Jochem Ritmeester van de Kamp maakte de openingstreffer voor de bezoekers.
22 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de tweede plaats van de Eredivisie steviger in handen gekregen. De ploeg van trainer Robin van Persie won de thuiswedstrijd tegen Telstar (2-1) en heeft nu 5 punten meer dan NEC en Ajax, de nummers 3 en 4 van de competitie. Anis Hadj Moussa scoorde tweemaal voor de thuisploeg, waarvoor Raheem Sterling na ruim een uur onder luid applaus als invaller debuteerde.
22 uur geledenMILAAN (ANP) - AC Milan is nog verder achteropgeraakt op koploper Internazionale. De nummer 2 van de Serie A verloor voor eigen publiek van Parma (0-1). Mariano Troilo maakte in de slotfase het enige doelpunt van de wedstrijd.
23 uur geleden