Trainer Fonseca: mooi moment om te vertrekken bij AS Roma
ROME (ANP) - Trainer Paulo Fonseca betreurt niet dat hij aan het einde van het seizoen na twee jaar bij AS Roma moet vertrekken. "Om eerlijk te zijn vind ik het wel een mooi moment", zei hij. "Eerlijk gezegd had ik al wel een beetje het idee om een ander pad dan Roma te gaan volgen."
Fonseca kreeg dinsdag te horen dat hij aan het einde van het seizoen moet wijken voor José Mourinho, die twee weken geleden bij Tottenham Hotspur werd ontslagen. "José is een grote trainer, dat weten we allemaal", zei hij. "Hij gaat het vast heel goed doen met AS Roma."
Fonseca kan in de Serie A niet veel meer winnen met AS Roma, dat afgezakt is naar een zevende positie. De club staat donderdag voor een bijna onmogelijke opgave om ten koste van Manchester United de finale van de Europa League te bereiken. Rick Karsdorp en zijn ploeggenoten beginnen met een achterstand van 6-2 aan de return. "Met 4-0 van United winnen is niet eenvoudig", besefte Fonseca. "Maar er zijn in het voetbal gekkere dingen gebeurd."
Meer uit Voetbal
MARSEILLE (ANP) - Pierre-Emerick Aubameyang is uit de selectie van Olympique Marseille gezet. De 36-jarige spits heeft volgens veel Franse media tijdens een trainingskamp een brandblusser leeggespoten over een slapend lid van de technische staf.
23 minuten geledenWILLEMSTAD (ANP) - Reisorganisatie Corendon stopt na het WK van 2026 met het sponsoren van de nationale voetbalploeg van Curaçao. Topman Atilay Uslu was volgens veel media een groot voorstander van de terugkeer van Dick Advocaat als bondscoach. Hij belooft wel alle financiële verplichtingen tot en met het WK na te komen. "Ik ben een man van mijn woord", verklaarde hij aan de krant Èxtra.
34 minuten geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft thuis niet kunnen winnen van Chelsea. Trainer Arne Slot moest in het duel op Anfield genoegen nemen met een 1-1-gelijkspel. Gravenberch scoorde voor Liverpool.
2 uur geledenBRIGHTON (ANP) - Mats Wieffer mist zaterdag de wedstrijd van Brighton & Hove Albion tegen Wolverhampton Wanderers. De Nederlander was een twijfelgeval, maar niet op tijd fit. Trainer Fabian Hürzeler liet in aanloop naar het duel in de Premier League weten dat hij een 'lichte enkelblessure' heeft.
2 uur geledenMADRID (ANP) - Sterspeler Kylian Mbappé van Real Madrid lijkt voldoende hersteld van een spierblessure en kan mogelijk zondag zijn rentree maken in de klassieker tegen FC Barcelona. Dat meldde coach Álvaro Arbeloa in aanloop naar de Clásico, waarin de Catalaanse ploeg de Spaanse titel kan veiligstellen.
3 uur geledenTEHERAN (ANP/AFP) - De Iraanse voetbalbond heeft zaterdag nog eens gezegd dat het nationale elftal meedoet aan het WK voetbal deze zomer. De bond eist wel dat de gezamenlijke gastlanden, de Verenigde Staten, Canada en Mexico, voldoen aan enkele voorwaarden.
4 uur geledenLONDEN (ANP) - Southampton wordt beticht van spioneren bij een besloten training van Middlesbrough. De overkoepelende English Football League (EFL) is een onderzoek gestart. De twee teams uit het Championship spelen zaterdagmiddag hun eerste van twee wedstrijden in de play-offs om promotie naar de Premier League.
6 uur geleden