Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Fonseca: mooi moment om te vertrekken bij AS Roma

Trainer Fonseca: mooi moment om te vertrekken bij AS Roma

ROME (ANP) - Trainer Paulo Fonseca betreurt niet dat hij aan het einde van het seizoen na twee jaar bij AS Roma moet vertrekken. "Om eerlijk te zijn vind ik het wel een mooi moment", zei hij. "Eerlijk gezegd had ik al wel een beetje het idee om een ander pad dan Roma te gaan volgen."

Fonseca kreeg dinsdag te horen dat hij aan het einde van het seizoen moet wijken voor José Mourinho, die twee weken geleden bij Tottenham Hotspur werd ontslagen. "José is een grote trainer, dat weten we allemaal", zei hij. "Hij gaat het vast heel goed doen met AS Roma."

Fonseca kan in de Serie A niet veel meer winnen met AS Roma, dat afgezakt is naar een zevende positie. De club staat donderdag voor een bijna onmogelijke opgave om ten koste van Manchester United de finale van de Europa League te bereiken. Rick Karsdorp en zijn ploeggenoten beginnen met een achterstand van 6-2 aan de return. "Met 4-0 van United winnen is niet eenvoudig", besefte Fonseca. "Maar er zijn in het voetbal gekkere dingen gebeurd."

Meer uit Voetbal

Iraanse voetbalsters ondanks oorlog in actie op Asia Cup

GOLD COAST (ANP/AP) - De Iraanse voetbalsters zijn ondanks de oorlog in hun thuisland in actie gekomen op de Asia Cup in Australië. Iran verloor de eerste groepswedstrijd met 3-0 van Zuid-Korea, verliezend finalist van de vorige editie.

4 minuten geleden
Trainer Steijn aan einde van seizoen weg bij Sparta

ROTTERDAM (ANP) - Maurice Steijn gaat na dit seizoen weg als coach van Sparta Rotterdam. Dat staat op de website van de Eredivisieclub. De club en de coach zijn het niet eens geworden over een contractverlenging.

37 minuten geleden
PSV nog zonder Salah-Eddine in bekerduel met NEC

EINDHOVEN (ANP) - PSV kan in de halve finale van de KNVB-beker niet beschikken over Anass Salah-Eddine, Guus Til, Ruben van Bommel, Nick Olij en Alassane Pléa. Verdediger Armando Obispo is nog een twijfelgeval. Dat heeft coach Peter Bosz op een persconferentie bekendgemaakt in aanloop naar het duel op dinsdagavond in Nijmegen.

49 minuten geleden
FIFA-voorzitter Infantino wil strengere regels voor bedekken mond

CARDIFF (ANP) - FIFA-voorzitter Gianni Infantino wil strengere regels voor voetballers die hun mond bedekken als ze praten. "Als een speler zijn mond bedekt en iets zegt, en dat heeft een racistisch gevolg, dan moet hij van het veld worden gestuurd", zei Infantino zondag tegen Sky News bij een vergadering van de IFAB, het orgaan dat de regels in het voetbal opstelt.

5 uur geleden
Go Ahead Eagles neemt met zege afstand van onderste plaatsen

ROTTERDAM (ANP) - Go Ahead Eagles heeft afstand van de onderste plaatsen van de Eredivisie genomen. De club won de uitwedstrijd tegen Excelsior (0-1) en klom naar de twaalfde plaats van de ranglijst.

16 uur geleden
Verdediger Timber kopt Arsenal naar zege op Chelsea

LONDEN (ANP) - Jurriën Timber heeft Arsenal aan een belangrijke zege op Chelsea geholpen. De verdediger maakte het winnende doelpunt voor de koploper van de Premier League (2-1). Hij kopte raak na een hoekschop van Declan Rice.

17 uur geleden
FC Utrecht kan dankzij zege op AZ weer juichen in Galgenwaard

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft de thuiswedstrijd tegen AZ gewonnen. De ploeg van trainer Ron Jans vierde de eerste zege sinds 9 november in Stadion Galgenwaard, toen Ajax werd verslagen (2-1).

19 uur geleden