Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Conte vond het in de zomer nog te vroeg voor de Spurs

Trainer Conte vond het in de zomer nog te vroeg voor de Spurs

LONDEN (ANP) - Antonio Conte werd afgelopen zomer al door Tottenham Hotspur gepolst voor de functie van hoofdtrainer. Toen vond hij het nog te vroeg, maar eerder deze week gaf hij alsnog zijn jawoord aan de Londense club, die recent de Portugees Nuno ontsloeg.

"Ik kreeg een telefoontje van de Spurs in de zomer, maar ik was net klaar met Inter na twee belangrijke en moeilijke seizoenen. Eerlijk gezegd was dat niet het juiste moment om aan een ​​nieuwe uitdaging te beginnen", zei Conte kort na zijn aanstelling bij de Spurs. "Ik gaf er de voorkeur aan te wachten en te genieten van de tijd met mijn familie. Emotioneel was ik nog steeds bezig met mijn laatste klus."

Na de moeizame start van het seizoen besloot Tottenham Hotspur opnieuw bij Conte aan te kloppen en ditmaal wel met succes. "Het is een eer en een genoegen en ik wil het vertrouwen terugbetalen", zei de 52-jarige Italiaan. "Mijn filosofie is heel eenvoudig. Aantrekkelijk en goed voetbal voor de fans, een stabiel team hebben en niet te wisselvallig zijn. Ik denk dat de fans het verdienen om een ​​competitief team te hebben met een wil om te vechten."

Conte werkte in het verleden bij Chelsea en had verder alleen Italiaanse clubs onder zijn hoede, waaronder Juventus en Atalanta. Met Internazionale werd hij afgelopen seizoen kampioen, waarna hij niet veel later opstapte.

Tottenham Hotspur staat negende in de Premier League. Vitesse, dat vorige maand met 1-0 te sterk was, is donderdag de tegenstander van Tottenham Hotspur in de Conference League.

Meer uit Voetbal

Ajax rekent voorlopig niet op geblesseerde Regeer

AMSTERDAM (ANP) - Youri Regeer komt voorlopig niet in actie voor Ajax. De middenvelder heeft een hamstringblessure opgelopen in het gewonnen thuisduel met Sparta Rotterdam (4-0).

1 uur geleden
Manchester City ziet Arsenal verder uitlopen met gelijkspel

LONDEN (ANP) - Manchester City is er in de Premier League niet in geslaagd de uitwedstrijd tegen het laaggeklasseerde West Ham United te winnen. In Londen werd het 1-1. Koploper Arsenal won eerder op zaterdag van Everton met 2-0 en heeft 9 punten meer dan Manchester City, dat wel een wedstrijd minder speelde.

1 uur geleden
Valverde opnieuw trefzeker voor winnend Real Madrid

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft drie dagen na de zege op Manchester City in de Champions League (3-0) ook in de Spaanse voetbalcompetitie gewonnen. De thuiswedstrijd tegen Elche eindigde in 4-1.

1 uur geleden
Ajax toont strijd en passie met nieuwe coach en verslaat Sparta

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Óscar García is met een ruime zege op Sparta Rotterdam (4-0) aan zijn nieuwe functie bij Ajax begonnen. Met de Spaanse opvolger van Fred Grim op de bank speelde de thuisploeg met veel meer passie dan in de meeste duels na de winterstop. Zo won Ajax wat vertrouwen in de aanloop naar de komende wedstrijden tegen Feyenoord en FC Twente.

2 uur geleden
Sc Heerenveen zet met zege op Telstar opmars in Eredivisie voort

HEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen zet de opmars in de Eredivisie voort. De ploeg van trainer Robin Veldman won in het Abe Lenstra Stadion met 3-0 van Telstar door treffers van Lasse Nordas, Maxence Rivera en Jacob Trenskow.

2 uur geleden
Arsenal verslaat Everton in slotfase, Timber valt uit

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League een moeizame zege geboekt op Everton. In het Emirates Stadium in Londen werd het 2-0 dankzij twee doelpunten in de slotfase.

3 uur geleden
NEC bezorgt aanstaand kampioen PSV derde nederlaag

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer deze maand van NEC verloren. Na de nederlaag van 3-2 in Nijmegen in de halve finale van de KNVB-beker, ging het voor de koploper ook mis in de competitie. NEC won in het Philips Stadion in Eindhoven opnieuw met 3-2.

3 uur geleden