Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Conte: Tottenham Hotspur is mijn grootste uitdaging

Trainer Conte: Tottenham Hotspur is mijn grootste uitdaging

LONDEN (ANP) - Antonio Conte werkte als trainer bij topclubs als Juventus, Chelsea en Internazionale en was bondscoach van Italië, maar zijn huidige baan bij Tottenham Hotspur ziet de 52-jarige Italiaan als zijn grootste uitdaging. "Toen ik bij Chelsea zat, was Tottenham zeer competitief en stond er een heel, heel sterk team. Maar deze club is de afgelopen jaren afgegleden", zegt Conte. "Daarom is dit mijn grootste uitdaging tot nu toe."

De Spurs staan op de negende plaats in de Premier League. De ploeg van Conte neemt het donderdagavond op tegen Brentford. De club uit Londen eindigde in 2016-2017 als tweede in de Premier League achter het Chelsea van Conte, maar zakte in de jaren daarna steeds verder weg op de ranglijst. Vorig seizoen kwam Tottenham niet verder dan de zevende plaats.

"Deze club is belangrijke spelers kwijtgeraakt", aldus Conte, die een maand geleden de ontslagen Nuno opvolgde. "De spelers die bleven werden ouder en nu vindt een wisseling van generaties plaats. Tottenham betaalt daar de prijs voor. We maken een nieuwe start, we bouwen een nieuwe ploeg. We hebben wat tijd nodig, maar ik weet zeker dat er veel ruimte is voor verbetering. Ik ben heel enthousiast."

Conte leidde Juventus tussen 2011 en 2014 naar drie landstitels op rij. Als bondscoach bereikte hij met Italië de kwartfinales van het EK 2016. Conte ging daarna aan de slag bij Chelsea, waarmee hij direct kampioen van Engeland werd en ook de FA Cup won. Afgelopen seizoen pakte Inter onder zijn leiding de landstitel in Italië.

Meer uit Voetbal

Tottenham blijft in degradatiegevaar na nederlaag tegen Chelsea

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur blijft in degradatiegevaar in de laatste speelronde van de Premier League. De club uit Londen van Micky van de Ven en de geblesseerde Xavi Simons verloor in de voorlaatste speelronde met 2-1 van Chelsea.

6 uur geleden
Arsenal kampioen van Engeland na puntenverlies Manchester City

BOURNEMOUTH (ANP) - Arsenal is in Engeland voor het eerst sinds 2004 kampioen van de Premier League geworden. Door het gelijkspel van Manchester City bij Bournemouth (1-1) kan de ploeg van trainer Pep Guardiola de koploper uit Londen van coach Mikel Arteta niet meer inhalen in de laatste speelronde.

8 uur geleden
FC Utrecht neemt Alarcón definitief over van FC Porto

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft Ángel Alarcón definitief overgenomen van FC Porto. De Eredivisieclub heeft de 22-jarige aanvaller vastgelegd tot medio 2029.

9 uur geleden
Italiaan Maran opvolger van Sylvinho als bondscoach Albanië

TIRANA (ANP/RTR) - Rolando Maran is aangesteld als bondscoach van het voetbalelftal van Albanië. De 62-jarige Italiaan tekende een contract van anderhalf jaar. Hij volgt de Braziliaan Sylvinho op, die er niet in slaagde het WK te bereiken met Albanië.

9 uur geleden
Southampton uitgesloten van finale play-offs om spionagerel

LONDEN (ANP/RTR) - Southampton is uitgesloten van de play-offs voor promotie naar de Premier League. Dat heeft de English Football League (EFL) besloten nadat de Engelse club door tegenstander Middlesbrough werd beschuldigd van spionage. Volgens de organisatie heeft de club uit het Championship meerdere regels overtreden, waaronder het zonder toestemming filmen van trainingen van tegenstanders.

10 uur geleden
Emery aast op succes met Aston Villa, niet op vijfde eigen prijs

ISTANBUL (ANP/AFP) - Coach Unai Emery van Aston Villa legt de nadruk op het winnen van de Europa League met de Engelse club, die het woensdag in Istanbul opneemt tegen SC Freiburg. Dat is volgens hem belangrijker dan dat hijzelf de Europa League voor de vijfde keer wint.

10 uur geleden
Ronaldo verbreekt record met zesde WK-deelname voor Portugal

LISSABON (ANP) - Cristiano Ronaldo gaat met Portugal naar zijn zesde wereldkampioenschap voetbal. Nooit eerder deed iemand mee aan zes WK's. Als Lionel Messi met Argentinië afreist naar het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico, komt ook hij op zes deelnames. Op dit moment delen Ronaldo en Messi het record van vijf deelnames met vier andere spelers. Het toernooi, waarin Portugal in de groepsfase speelt tegen de Democratische Republiek Congo, Oezbekistan en Colombia, begint op 11 juni.

15 uur geleden