Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Conte: Tottenham Hotspur is mijn grootste uitdaging

Trainer Conte: Tottenham Hotspur is mijn grootste uitdaging

LONDEN (ANP) - Antonio Conte werkte als trainer bij topclubs als Juventus, Chelsea en Internazionale en was bondscoach van Italië, maar zijn huidige baan bij Tottenham Hotspur ziet de 52-jarige Italiaan als zijn grootste uitdaging. "Toen ik bij Chelsea zat, was Tottenham zeer competitief en stond er een heel, heel sterk team. Maar deze club is de afgelopen jaren afgegleden", zegt Conte. "Daarom is dit mijn grootste uitdaging tot nu toe."

De Spurs staan op de negende plaats in de Premier League. De ploeg van Conte neemt het donderdagavond op tegen Brentford. De club uit Londen eindigde in 2016-2017 als tweede in de Premier League achter het Chelsea van Conte, maar zakte in de jaren daarna steeds verder weg op de ranglijst. Vorig seizoen kwam Tottenham niet verder dan de zevende plaats.

"Deze club is belangrijke spelers kwijtgeraakt", aldus Conte, die een maand geleden de ontslagen Nuno opvolgde. "De spelers die bleven werden ouder en nu vindt een wisseling van generaties plaats. Tottenham betaalt daar de prijs voor. We maken een nieuwe start, we bouwen een nieuwe ploeg. We hebben wat tijd nodig, maar ik weet zeker dat er veel ruimte is voor verbetering. Ik ben heel enthousiast."

Conte leidde Juventus tussen 2011 en 2014 naar drie landstitels op rij. Als bondscoach bereikte hij met Italië de kwartfinales van het EK 2016. Conte ging daarna aan de slag bij Chelsea, waarmee hij direct kampioen van Engeland werd en ook de FA Cup won. Afgelopen seizoen pakte Inter onder zijn leiding de landstitel in Italië.

Meer uit Voetbal

AS Roma houdt top 3 Serie A in het vizier door zege op Como

ROME (ANP) - AS Roma heeft de aansluiting gehouden bij de top 3 in de Serie A. De club uit Rome won met 1-0 van Como door een treffer van Wesley Franca.

11 uur geleden
Ajax legt verdediger Bouwman vast tot medio 2030

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft met Aaron Bouwman overeenstemming bereikt over een contractverlenging. De Amsterdammers hebben de 18-jarige verdediger vastgelegd tot en met 30 juni 2030. Het vorige contract van Bouwman liep tot medio 2027.

13 uur geleden
Reguilón gaat bij Inter Miami met Messi spelen

MIAMI (ANP) - Sergio Reguilón wordt ploeggenoot van Lionel Messi bij Inter Miami. De linksback is volgens zijn nieuwe Amerikaanse club een tweejarig contract overeengekomen. Hij is de opvolger van Jordi Alba, die zijn loopbaan heeft beëindigd.

17 uur geleden
Fortuna Düsseldorf presenteert Mislintat als sportief directeur

DÜSSELDORF (ANP) - Sven Mislintat is gepresenteerd als nieuwe sportief directeur van Fortuna Düsseldorf. De oud-directeur voetbalzaken van Ajax moet de Duitse club behoeden voor degradatie uit de Tweede Bundesliga.

17 uur geleden
Doelman Ter Stegen staat mogelijk voor rentree bij FC Barcelona

BARCELONA (ANP) - Doelman Marc-André ter Stegen maakt dinsdag mogelijk na een half jaar zijn rentree bij FC Barcelona. De Duitser is een kandidaat voor een basisplaats voor het bekerduel met CD Guadalajara.

18 uur geleden
Voetbalclub KRC Genk ontslaat trainer Fink

GENK (ANP/BELGA) - De Belgische voetbalclub KRC Genk heeft maandag de samenwerking met trainer Thorsten Fink beëindigd. Het ontslag van de 58-jarige Duitser volgt een dag na het late gelijkspel tegen Westerlo (1-1). Assistenten Domenico Olivieri en Michel Ribeiro nemen voorlopig de taken over.

20 uur geleden
Olij verdedigt het doel van PSV in bekerduel met GVVV

EINDHOVEN (ANP) - Nick Olij verdedigt dinsdagavond het doel van PSV in het thuisduel met GVVV in de tweede ronde van de KNVB-beker. Dat vertelde trainer Peter Bosz op een persconferentie in Eindhoven.

20 uur geleden