Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Brood had niet verwacht dat ADO zo broos was

Trainer Brood had niet verwacht dat ADO zo broos was

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Ruud Brood beleefde bij ADO Den Haag een debuut om snel te vergeten. Zijn ploeg werd door Sparta met 6-0 verpletterd op Het Kasteel. "Met zo'n uitslag weggaan had ik niet verwacht.", aldus Brood. "We waren broos en zonder durf. Je kan elkaar niet op deze manier laten zakken."

De 58-jarige Brood is bij de Hagenaars alweer aan zijn zevende club in het Nederlands betaalde voetbal begonnen. De nieuwbakken trainer gaf voor de camera van FOX Sports aan zijn ploeg misschien wat overschat te hebben. "Ik zag een groep die eigenlijk nog een groep moet worden. Terwijl ik op de trainingen iets anders dacht te zien, dat neem ik mijzelf wel een beetje kwalijk."

Verdediger Shaquille Pinas erkende schuld. "We hebben als team gefaald. Natuurlijk moet je je bij een nieuwe trainer snel aanpassen. Dat kan lastig zijn. Maar dat was niet de hoofdzaak vandaag. We kwamen overal te laat en zullen deze wedstrijd zo snel mogelijk moeten vergeten."

ADO staat zestiende met 4 punten. Zaterdag wacht het thuisduel met Heerenveen.

Meer uit Voetbal

UEFA schorst Prestianni na vermeend racisme voor return in Madrid

NYON (ANP) - Gianluca Prestianni is voorlopig geschorst door de UEFA. Daardoor mist de speler van Benfica woensdag de return tegen Real Madrid in de tussenronde van de Champions League.

3 uur geleden
Advocaat stopt per direct als bondscoach van WK-deelnemer Curaçao

WILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat is per direct gestopt als bondscoach van Curaçao. Dat maakte de voetbalbond van de WK-deelnemer bekend in een persbericht. Fred Rutten is aangesteld als opvolger.

9 uur geleden
Troost stapt uit de raad van commissarissen van Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Sjaak Troost vertrekt na zeven jaar uit de raad van commissarissen van Feyenoord. Hij stelt zijn functie per direct ter beschikking, zo laat de club uit Rotterdam weten.

18 uur geleden
Coach Van Persie vooral tevreden over eerste helft van Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie was vooral tevreden over de eerste helft van Feyenoord tegen Telstar (2-1). "We kwamen terug van een achterstand en maken twee goede goals", zei hij. "We creëerden ook veel kansen. Dat deden we goed."

21 uur geleden
Feyenoord verslaat Telstar met twee doelpunten van Hadj Moussa

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de thuiswedstrijd tegen Telstar met 2-1 gewonnen. Anis Hadj Moussa maakte beide doelpunten voor de thuisploeg. Jochem Ritmeester van de Kamp maakte de openingstreffer voor de bezoekers.

21 uur geleden
Feyenoord steviger op tweede plaats na zege met invaller Sterling

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de tweede plaats van de Eredivisie steviger in handen gekregen. De ploeg van trainer Robin van Persie won de thuiswedstrijd tegen Telstar (2-1) en heeft nu 5 punten meer dan NEC en Ajax, de nummers 3 en 4 van de competitie. Anis Hadj Moussa scoorde tweemaal voor de thuisploeg, waarvoor Raheem Sterling na ruim een uur onder luid applaus als invaller debuteerde.

22 uur geleden
AC Milan verliest koploper Inter na nederlaag uit het zicht

MILAAN (ANP) - AC Milan is nog verder achteropgeraakt op koploper Internazionale. De nummer 2 van de Serie A verloor voor eigen publiek van Parma (0-1). Mariano Troilo maakte in de slotfase het enige doelpunt van de wedstrijd.

23 uur geleden