Trainer Brood had niet verwacht dat ADO zo broos was
ROTTERDAM (ANP) - Trainer Ruud Brood beleefde bij ADO Den Haag een debuut om snel te vergeten. Zijn ploeg werd door Sparta met 6-0 verpletterd op Het Kasteel. "Met zo'n uitslag weggaan had ik niet verwacht.", aldus Brood. "We waren broos en zonder durf. Je kan elkaar niet op deze manier laten zakken."
De 58-jarige Brood is bij de Hagenaars alweer aan zijn zevende club in het Nederlands betaalde voetbal begonnen. De nieuwbakken trainer gaf voor de camera van FOX Sports aan zijn ploeg misschien wat overschat te hebben. "Ik zag een groep die eigenlijk nog een groep moet worden. Terwijl ik op de trainingen iets anders dacht te zien, dat neem ik mijzelf wel een beetje kwalijk."
Verdediger Shaquille Pinas erkende schuld. "We hebben als team gefaald. Natuurlijk moet je je bij een nieuwe trainer snel aanpassen. Dat kan lastig zijn. Maar dat was niet de hoofdzaak vandaag. We kwamen overal te laat en zullen deze wedstrijd zo snel mogelijk moeten vergeten."
ADO staat zestiende met 4 punten. Zaterdag wacht het thuisduel met Heerenveen.
Meer uit Voetbal
PARIJS (ANP/RTR) - Aanvaller Ousmane Dembélé heeft de supporters van Paris Saint-Germain komend seizoen opnieuw de eindzege in de Champions League beloofd. De Franse aanvaller deed dat aan de voet van de Eiffeltoren, waar hij samen met de andere spelers de zege van zaterdag op Arsenal in de finale van het belangrijkste toernooi voor Europese clubteams vierde.
54 minuten geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Ibrahima Konaté vertrekt na vijf jaar bij Liverpool. Dat meldt de 27-jarige Franse verdediger op sociale media.
55 minuten geledenLONDEN (ANP) - Vivianne Miedema en Kerstin Casparij hebben met Manchester City de FA Cup gewonnen. In de finale in stadion Wembley in Londen werd Brighton & Hove Albion met 4-0 verslagen.
2 uur geledenNYON (ANP/AFP) - De Europese voetbalbond UEFA heeft Khvicha Kvaratskhelia uitgeroepen tot beste speler in de Champions League dit seizoen. De Georgische buitenspeler won zaterdag in Boedapest met Paris Saint-Germain in de finale na strafschoppen van Arsenal.
2 uur geledenLONDEN (ANP/DPA) - Arsenal heeft een dag na de verloren finale tegen Paris Saint-Germain in de Champions League de Engelse landstitel gevierd met een parade door Londen. Daarbij waren honderdduizenden supporters aanwezig. Het was voor Arsenal de eerste landstitel sinds 2004.
3 uur geledenMONTEVIDEO (ANP/RTR) - Uruguay gaat zonder Luis Suárez naar het wereldkampioenschap voetbal. De 39-jarige oud-speler van Ajax en FC Barcelona speelde in september 2024 zijn laatste interland, maar had aangegeven beschikbaar te zijn. Bondscoach Marcelo Bielsa maakt van die gelegenheid geen gebruik, is zondag duidelijk geworden bij de bekendmaking van de selectie.
3 uur geledenTOKIO (ANP) - Japan, de eerste tegenstander van Oranje op het WK voetbal, heeft een nipte zege geboekt in een oefenduel met IJsland. De ploeg van bondscoach Hajime Moriyasu won in Tokio met 1-0, na een laat doelpunt van NEC-aanvaller Koki Ogawa.
6 uur geleden