
Trainer Bosz weet met Lyon ook niet te winnen bij Bordeaux
BORDEAUX (ANP) - Het is trainer Peter Bosz met Olympique Lyon in de Ligue 1 niet gelukt de uitwedstrijd tegen Bordeaux te winnen. Lyon stond twee keer voor, maar moest genoegen nemen met een punt: 2-2. Het is al de tiende keer dat de Franse topclub puntenverlies lijdt.
Lyon wist zich niet te herstellen van de nederlaag van woensdag in de thuiswedstrijd tegen Stade Reims (1-2). De ploeg van Bosz staat twaalfde met slechts 23 punten uit zestien duels. Er werd pas zes keer gewonnen door Lyon.
Jason Denayer en Thiago Mendes bezorgden Lyon in de eerste helft twee keer een voorsprong, maar de thuisploeg kwam door een eigen doelpunt Malo Gusto en een goal van Alberth Elis telkens op gelijke hoogte.
Bij Bordeaux, de nummer 17 van Frankrijk, viel Javairô Dilrosun een kwartier voor tijd in.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in het hoofdtoernooi van de Champions League de eerste zege behaald. De Eindhovenaren maakten voor eigen publiek indruk tegen de Italiaanse kampioen Napoli en wonnen met liefst 6-2. De score had nog hoger kunnen uitvallen.
2 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Ryan Gravenberch mist woensdag de Champions League-wedstrijd van Liverpool tegen Eintracht Frankfurt vanwege een enkelblessure die de middenvelder zondag opliep. Dat meldde zijn club dinsdagavond op de website.
4 uur geledenLONDEN (ANP) - Ajax-trainer John Heitinga houdt tijdens de Champions League-wedstrijd bij Chelsea van woensdag al rekening met het competitieduel met FC Twente van komende zondag. "We gaan kijken hoe de wedstrijd morgen verloopt, maar we houden FC Twente in het achterhoofd", zei de coach dinsdag tijdens de persconferentie in Londen.
4 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft de tweede overwinning geboekt in het hoofdtoernooi van de Champions League. De Spaanse landskampioen van coach Hansi Flick won in het Olympisch Stadion in Barcelona met 6-1 van Olympiakos uit Griekenland.
4 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - De persconferentie voorafgaand aan de Champions League-wedstrijd van woensdag tussen Liverpool en Eintracht Frankfurt is afgelast. Dat meldt de Engelse club dinsdagavond op X. Vanwege technische problemen met het vliegtuig van de ploeg van trainer Arne Slot is er vertraging ontstaan en kan het persmoment dinsdagavond in Frankfurt niet doorgaan. Slot en Dominik Szoboszlai zouden de pers daar om 19.30 uur te woord staan.
4 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV'er Sergiño Dest zit dinsdag in de thuiswedstrijd tegen Napoli in de Champions League op de reservebank omdat hij te laat was voor de wedstrijdbespreking. Dat meldt een woordvoerder van de Eindhovense club. Ryan Flamingo neemt de plaats van Dest als rechtervleugelverdediger over.
4 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Chelsea-trainer Enzo Maresca kan woensdag in het Champions League-duel met Ajax wellicht weer een beroep doen op Enzo Fernández. De Argentijnse middenvelder had knieklachten, maar lijkt op tijd fit te zijn. "Enzo heeft alweer meegetraind, maar we beslissen morgen pas of hij meespeelt", zei Maresca, die met zijn ploeg de afgelopen weken drie zeges op rij boekte.
4 uur geleden