Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Bosz voelt zich met Lyon benadeeld in Parijs

Trainer Bosz voelt zich met Lyon benadeeld in Parijs

PARIJS (ANP) - Trainer Peter Bosz voelt zich met Olympique Lyon nogal benadeeld in de verloren competitiewedstrijd tegen Paris Saint-Germain. De Nederlander vindt dat PSG halverwege de tweede helft ten onrechte een strafschop kreeg, na een vermeende overtreding van Malo Gusto op Neymar. "Ik heb direct na de wedstrijd de beelden teruggekeken. Malo deed niets, het was juist Neymar die de overtreding maakte", mopperde Bosz.

De Braziliaanse aanvaller probeerde in het strafschopgebied langs Lyon-verdediger Gusto te glippen. Neymar legde daarbij zijn hand in de nek van Gusto en leek de 18-jarige Fransman naar beneden te drukken. Toen Gusto viel, raakte hij Neymar. De Braziliaan ging gretig naar de grond. De scheidsrechter legde de bal vervolgens op de stip.

"Ik kan me voorstellen dat de scheidsrechter het niet zag. Maar het is onmogelijk dat zo'n fout niet wordt teruggedraaid als we de VAR hebben", zei Bosz. "Dat is heel vervelend." Neymar schoot vanaf 11 meter de gelijkmaker binnen en in de blessuretijd bezorgde invaller Mauro Icardi de Parijzenaars de winst (2-1). "We verdienden het niet om te verliezen", zei Bosz. "We waren niet bang voor PSG en durfden hoog druk te zetten. Jammer dat we op het einde niet goed verdedigden, maar ik ben trots op de ploeg."

Meer uit Voetbal

Spits Emegha traint mee bij Oranje, Weghorst ontbreekt op veld

ZEIST (ANP) - Emmanuel Emegha traint dinsdag al mee met het Nederlands elftal. De 22-jarige aanvaller van Strasbourg verscheen aan het begin van de middag op het veld in Zeist, samen met 24 andere internationals.

2 minuten geleden
Polen kampt met blessures en schorsingen voor treffen met Oranje

WARSCHAU (ANP) - Polen mist een flink aantal internationals als het vrijdagavond in het nationale stadion van Warschau aantreedt tegen het Nederlands elftal. Bondscoach Jan Urban kampt volgens verschillende Poolse media met meerdere blessuregevallen en enkele schorsingen. Polen strijdt met Oranje om de winst van Groep G en daarmee om rechtstreekse kwalificatie voor het WK voetbal van 2026.

5 minuten geleden
Koeman roept spits Emegha voor het eerst op om fitheid Weghorst

ZEIST (ANP) - Spits Emanuel Emegha is voor het eerst opgeroepen voor het Nederlands elftal. Bondscoach Ronald Koeman heeft de 22-jarige aanvaller van Strasbourg aan zijn selectie toegevoegd, omdat nog niet duidelijk is of Wout Weghorst kan spelen tegen Polen. "De Ajacied is niet helemaal fit en de komende dagen moeten uitwijzen in hoeverre hij aanstaande vrijdag inzetbaar is", meldt de KNVB.

2 uur geleden
Argentinië mist drietal tegen Angola om gelekoortsvaccin

BUENOS AIRES (ANP/RTR) - Atlético Madrid-spelers Julián Álvarez, Nahuel Molina en Giuliano Simeone kunnen niet met Argentinië meedoen in het uitduel met Angola, omdat ze niet op tijd zijn gevaccineerd. De voetballers hebben een inenting nodig tegen gele koorts om mee te kunnen doen in het oefenduel van vrijdag in Luanda.

2 uur geleden
Atalanta ontslaat coach Juric na slechte reeks in Serie A

BERGAMO (ANP) - Atalanta heeft trainer Ivan Juric ontslagen. De Kroaat verving in juni Gian Piero Gasperini, die Atalanta verruilde voor AS Roma.

18 uur geleden
Bondscoach Koeman noemt stoppen na WK 'mogelijkheid'

ZEIST (ANP) - De kans bestaat dat Ronald Koeman na het WK van volgend jaar stopt als bondscoach van het Nederlands elftal. "Dat is een mogelijkheid. Daar denk ik zo af en toe wel eens over na", zei hij maandag op een persconferentie in Zeist, waar hij zijn selectie toelichtte voor de laatste twee WK-kwalificatiewedstrijden tegen Polen en Litouwen.

19 uur geleden
NAC wijst voorstel schorsing van drie duels voor Holtby af

BREDA (ANP) - NAC gaat niet akkoord met het schikkingsvoorstel van de aanklager betaald voetbal van drie wedstrijden schorsing, waarvan één voorwaardelijk, voor Lewis Holtby. Dat meldt de club uit Breda op de eigen website. De rode kaart van ploeggenoot Fredrik Oldrup Jensen is geseponeerd.

20 uur geleden