Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Bosz speelt met Lyon voor straf voorlopig zonder publiek

Trainer Bosz speelt met Lyon voor straf voorlopig zonder publiek

LYON (ANP) - De Franse voetbalclub Olympique Lyon moet de thuiswedstrijden voorlopig zonder publiek spelen. De organisatie van de competitie heeft dat besloten, nadat het duel met Olympique Marseille zondagavond al na een paar minuten moest worden gestaakt. Een toeschouwer had een flesje water op het hoofd van Dimitri Payet gegooid toen de Marseille-speler een hoekschop wilde nemen.

De tuchtcommissie van de Ligue 1 gaat zich over de zaak buigen. Tot er een uitspraak is, moet Lyon in een leeg stadion spelen. De ploeg van trainer Peter Bosz heeft deze week twee uitwedstrijden op het programma staan, tegen de Deense club Brøndby in de Europa League en zondag in de competitie bij Montpellier. Lyon speelt op 1 december thuis tegen Stade de Reims, zonder publiek op de tribunes.

De tuchtcommissie buigt zich op 8 december over de zaak en beslist dan onder meer wat er gebeurt met het restant van de wedstrijd tegen Marseille. Net als in Nederland wordt ook het Franse voetbal dit seizoen geteisterd door supportersrellen en ongeregeldheden in de stadions.

Meer uit Voetbal

Lijnders kondigt vertrek aanvoerder Silva aan bij Manchester City

MANCHESTER (ANP) - Aanvoerder Bernardo Silva verlaat aan het einde van dit seizoen Manchester City. Assistent-coach Pepijn Lijnders heeft dat aangekondigd. Het contract van de 31-jarige Portugees loopt aan het einde van dit seizoen af en de Portugees gaat volgens Lijnders niet verlengen. "Aan elk mooi verhaal komt een einde", aldus de Nederlandse trainer tegen verslaggevers van onder meer de BBC.

3 uur geleden
Koploper Inter beëindigt slechte reeks en klopt AS Roma ruim

MILAAN (ANP) - Internazionale heeft in de Italiaanse voetbalcompetitie een slechte reeks beëindigd. De koploper boekte voor eigen publiek een ruime overwinning op AS Roma: 5-2. Uit de drie vorige competitieduels had Inter slechts 2 punten gepakt.

13 uur geleden
Verdediger Struijk schiet Leeds United naar halve finale FA Cup

LONDEN (ANP) - Leeds United heeft zich als laatste geplaatst voor de halve finale van de FA Cup. In Londen verspeelde het elftal van trainer Daniel Farke tegen West Ham United in blessuretijd van de tweede helft een voorsprong van twee doelpunten: 2-2.

15 uur geleden
PSV-coach Bosz vierde derde landstitel op rij in zijn eentje

EINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz heeft de derde achtereenvolgende landstitel die hij met PSV behaalde in zijn eentje gevierd. Dat vertelde de trainer van de Eindhovenaren bij ESPN.

15 uur geleden
Directeur Stewart vindt titel PSV knap vanwege vele transfers

EINDHOVEN (ANP) - Earnest Stewart, directeur voetbalzaken van PSV, hecht veel waarde aan de derde achtereenvolgende landstitel van de Eindhovenaren. "Als je kampioen wordt met alle wisselingen die we aan het begin van het seizoen hebben gehad, mag je daar bijzonder trots op zijn", zegt hij in gesprek met ESPN.

15 uur geleden
NAC Breda schiet weinig op met gelijkspel tegen Sparta

BREDA (ANP) - NAC Breda heeft onderin de Eredivisie nauwelijks geprofiteerd van de nederlagen van concurrenten Telstar en Excelsior. Het elftal van trainer Carl Hoefkens kwam voor eigen publiek niet verder dan een gelijkspel tegen Sparta Rotterdam: 0-0.

17 uur geleden
Van Persie vond Feyenoord genoeg kansen creëren voor een doelpunt

VOLENDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie vond dat zijn elftal zondag in de uitwedstrijd tegen FC Volendam genoeg kansen creëerde om in ieder geval één keer te scoren. Dat lukte de Rotterdammers echter niet: 0-0.

19 uur geleden