Trainer Bosz rekent op versterking in achterhoede van PSV
EINDHOVEN (ANP) - Trainer Peter Bosz van PSV zocht na de nederlaag na strafschoppen tegen Feyenoord in een duel om de Johan Cruijff Schaal niet naar excuses. "Natuurlijk misten we veel verdedigers en zijn Jerdy Schouten en Joey Veerman net weer terug van hun vakantie na het EK, maar ook met deze spelers moeten we van Feyenoord kunnen winnen."
Het duel tussen PSV en Feyenoord leverde in de reguliere speeltijd geen winnaar op (4-4). "Die uitslag ziet er spectaculair uit", zei Bosz. "Maar het was niet goed, van beide kanten niet."
PSV miste de geblesseerde verdedigers Olivier Boscagli, Mauro Júnior, Sergiño Dest en Armando Obispo. "Daarom moest ik Schouten naar achteren halen. Voor linksback Fredrik Oppegård was dit nieuw en Ryan Flamingo speelt ook liever rechts dan links centraal achterin. Maar we missen nu te veel spelers die op dezelfde positie kunnen uitkomen. Dest en Mauro zijn onze linksbacks en Boscagli en Obispo spelen links centraal in de defensie."
Contract
Bosz bevestigde dat PSV al voor het duel met Feyenoord op zoek was naar nieuwe verdedigers. "Daar hebben we deze wedstrijd niet voor nodig gehad", zei hij. "Maar we weten wat we willen en zijn op zoek. We krijgen nu vier doelpunten tegen. Daar deden we vorig jaar bijna een half seizoen over."
PSV is op zoek naar nieuwe verdedigers, maar kan ook nog rechtsback Jordan Teze zien vertrekken. "We zijn een Nederlandse club en kunnen dat niet tegenhouden", zei Bosz. "Zijn contract loopt volgend jaar af, dus dat is een aparte situatie. Nee, ik ga niet voor zijn vertrek liggen. Zo ben ik niet. Dat is niet mijn taak als trainer."
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands elftal oefent op 27 maart tegen Noorwegen in de Johan Cruijff ArenA. De KNVB heeft het Philips Stadion in Eindhoven uitgekozen voor de vriendschappelijke interland van vier dagen later tegen Ecuador. Beide duels beginnen om 20.45 uur, meldt de voetbalbond.
2 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Arne Slot gaat vrijdag in gesprek met Mohamed Salah. De trainer van Liverpool beslist vervolgens of de aanvaller uit Egypte in de selectie zit voor de thuiswedstrijd van zaterdag tegen Brighton & Hove Albion.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Kenneth Taylor is mogelijk beschikbaar voor Ajax in de thuiswedstrijd tegen Feyenoord. "Er zijn mogelijkheden voor de winterstop voor hem", zei interim-trainer Fred Grim. "Misschien al wel richting de wedstrijd van zondag."
2 uur geledenBOEKAREST (ANP) - Trainer Robin van Persie noemt de 4-3-nederlaag tegen FCSB in Roemenië heel pijnlijk. De coach zag zijn ploeg helemaal uiteenvallen in de tweede helft en een 3-1-voorsprong verspelen. "Heel zuur dat we het zo weggeven", zei hij bij Ziggo Sport.
11 uur geledenBOEKAREST (ANP) - Feyenoord heeft tegen FCSB een ruime voorsprong weggegeven en de vijfde nederlaag in de Europa League geboekt. De ploeg van coach Robin van Persie verspeelde in de Roemeense hoofdstad Boekarest een voorsprong van 3-1 en verloor door late treffers van de Roemenen met 4-3.
14 uur geledenLYON (ANP) - Go Ahead Eagles heeft voor de derde keer op rij verloren in de Europa League. De ploeg van trainer Melvin Boel ging bij Olympique Lyon onderuit met 2-1.
14 uur geledenLAUSANNE (ANP/Belga) - Supportersorganisatie Football Supporters Europe (FSE) klaagt over 'buitensporige' ticketprijzen voor het WK voetbal van 2026 in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. FSE roept de FIFA op om onmiddellijk de ticketverkoop te stoppen, in overleg te treden met alle betrokken partijen en de prijsstructuur opnieuw te bekijken.
16 uur geleden