Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Bosz mist Champions League met Leverkusen

Trainer Bosz mist Champions League met Leverkusen

LEVERKUSEN (ANP) - Trainer Peter Bosz heeft Bayer Leverkusen in de laatste speelronde van de Bundesliga niet opnieuw aan een ticket voor de Champions League kunnen helpen. Zijn ploeg schoot weinig op met de thuiszege op 1. FSV Mainz 05 (1-0). Concurrent Borussia Mönchengladbach maakte eveneens geen fout en won met 2-1 van Hertha BSC.

Borussia Mönchengladbach beëindigde het seizoen als vierde, achter kampioen Bayern München, nummer 2 Borussia Dortmund en RB Leipzig. Die vier clubs mogen volgend seizoen aan de groepsfase van de Champions League deelnemen.

Leverkusen moet genoegen nemen met een ticket voor de groepsfase van de Europa League. TSG 1899 Hoffenheim (groepsfase Europa League) en VfL Wolfsburg (voorronde Europa League) hebben zich ook van Europees voetbal verzekerd.

Champions League

Bosz plaatste zich vorig seizoen wel met Bayer Leverkusen voor de Champions League. Hij kan volgende week zaterdag het seizoen toch nog fraai afsluiten als Bayern München in Berlijn de tegenstander is in de bekerfinale. Daley Sinkgraven werd in de slotfase gewisseld bij Leverkusen. Zijn ploeggenoot Kevin Volland maakte al na iets meer dan 1 minuut spelen het enige doelpunt. Jeremiah St. Juste verscheen aan de aftrap bij Mainz, dat de geschorste Jean-Paul Boëtius moest missen.

Jonas Hofmann en Breel Embolo maakten de doelpunten van Gladbach in het thuisduel met Hertha BSC, waar de geblesseerde internationals Javairô Dilrosun en Karim Rekik ontbraken.

Meer uit Voetbal

Van Persie ziet veel foute keuzes bij pijnlijk verlies Feyenoord

BOEKAREST (ANP) - Trainer Robin van Persie noemt de 4-3-nederlaag tegen FCSB in Roemenië heel pijnlijk. De coach zag zijn ploeg helemaal uiteenvallen in de tweede helft en een 3-1-voorsprong verspelen. "Heel zuur dat we het zo weggeven", zei hij bij Ziggo Sport.

2 uur geleden
Feyenoord geeft ruime voorsprong weg en verliest van FCSB

BOEKAREST (ANP) - Feyenoord heeft tegen FCSB een ruime voorsprong weggegeven en de vijfde nederlaag in de Europa League geboekt. De ploeg van coach Robin van Persie verspeelde in de Roemeense hoofdstad Boekarest een voorsprong van 3-1 en verloor door late treffers van de Roemenen met 4-3.

5 uur geleden
Go Ahead Eagles verliest ook bij Lyon in Europa League

LYON (ANP) - Go Ahead Eagles heeft voor de derde keer op rij verloren in de Europa League. De ploeg van trainer Melvin Boel ging bij Olympique Lyon onderuit met 2-1.

5 uur geleden
Supportersvereniging hekelt 'buitensporige' ticketprijzen WK

LAUSANNE (ANP/Belga) - Supportersorganisatie Football Supporters Europe (FSE) klaagt over 'buitensporige' ticketprijzen voor het WK voetbal van 2026 in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. FSE roept de FIFA op om onmiddellijk de ticketverkoop te stoppen, in overleg te treden met alle betrokken partijen en de prijsstructuur opnieuw te bekijken.

6 uur geleden
AZ boekt tegen FC Drita derde zege in Conference League

PRISTINA (ANP) - AZ heeft in de Conference League tegen FC Drita de derde overwinning geboekt. In Pristina in Kosovo wonnen de Alkmaarders met 3-0. De ploeg van trainer Maarten Martens is met 9 punten na vijf wedstrijden dicht bij een vervolg in de Europese clubcompetitie.

7 uur geleden
FC Utrecht verliest van Nottingham Forest in Europa League

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft ook in de zesde speelronde in de Europa League niet kunnen winnen. Het elftal van trainer Ron Jans verloor thuis in de Galgenwaard met 1-2 van Nottingham Forest, de nummer 17 uit de Premier League.

7 uur geleden
Twee PSV'ers en Feyenoorder in selectie Marokko voor Afrika Cup

RABAT (ANP) - PSV'ers Ismael Saibari en Anass Salah-Eddine en Feyenoorder Oussama Targhalline zijn door bondscoach Walid Regragui geselecteerd voor het nationale elftal van Marokko voor de Afrika Cup. Dat betekent dat PSV en Feyenoord de spelers van half december tot en met mogelijk 18 januari missen.

11 uur geleden