Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Bosz mist Champions League met Leverkusen

Trainer Bosz mist Champions League met Leverkusen

LEVERKUSEN (ANP) - Trainer Peter Bosz heeft Bayer Leverkusen in de laatste speelronde van de Bundesliga niet opnieuw aan een ticket voor de Champions League kunnen helpen. Zijn ploeg schoot weinig op met de thuiszege op 1. FSV Mainz 05 (1-0). Concurrent Borussia Mönchengladbach maakte eveneens geen fout en won met 2-1 van Hertha BSC.

Borussia Mönchengladbach beëindigde het seizoen als vierde, achter kampioen Bayern München, nummer 2 Borussia Dortmund en RB Leipzig. Die vier clubs mogen volgend seizoen aan de groepsfase van de Champions League deelnemen.

Leverkusen moet genoegen nemen met een ticket voor de groepsfase van de Europa League. TSG 1899 Hoffenheim (groepsfase Europa League) en VfL Wolfsburg (voorronde Europa League) hebben zich ook van Europees voetbal verzekerd.

Champions League

Bosz plaatste zich vorig seizoen wel met Bayer Leverkusen voor de Champions League. Hij kan volgende week zaterdag het seizoen toch nog fraai afsluiten als Bayern München in Berlijn de tegenstander is in de bekerfinale. Daley Sinkgraven werd in de slotfase gewisseld bij Leverkusen. Zijn ploeggenoot Kevin Volland maakte al na iets meer dan 1 minuut spelen het enige doelpunt. Jeremiah St. Juste verscheen aan de aftrap bij Mainz, dat de geschorste Jean-Paul Boëtius moest missen.

Jonas Hofmann en Breel Embolo maakten de doelpunten van Gladbach in het thuisduel met Hertha BSC, waar de geblesseerde internationals Javairô Dilrosun en Karim Rekik ontbraken.

Meer uit Voetbal

Internazionale blijft bij Fiorentina steken op gelijkspel

FLORENCE (ANP) - Internazionale heeft bij Fiorentina genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De koploper in de Serie A kwam in Florence niet verder dan 1-1.

2 uur geleden
1. FC Köln neemt na slechte reeks afscheid van coach Kwasniok

KEULEN (ANP) - 1. FC Köln heeft afscheid genomen van trainer Lukas Kwasniok. De clubleiding nam dat besluit na het 3-3-gelijkspel tegen concurrent Borussia Mönchengladbach. René Wagner, een van de assistenten van Kwasniok, neemt op interimbasis de taken over.

2 uur geleden
Dokter zesde Nederlandse atlete met wereldtitel indoor

TORUN (ANP) - Sofie Dokter is de zesde Nederlandse atlete met een individuele wereldtitel indoor. Ze won goud op de vijfkamp bij de WK in het Poolse Torun.

3 uur geleden
Manchester City klopt Arsenal en wint League Cup

LONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de negende keer de League Cup veroverd. De ploeg van coach Pep Guardiola won op Wembley de finale met 2-0 van Arsenal door twee treffers van Nico O'Reilly.

6 uur geleden
PSV kan na verlies bij Telstar titel ook volgend duel niet pakken

VELSEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen verloren van Telstar. Na de thuisnederlaag van eind augustus (0-2) was de gepromoveerde club uit Velsen zondag voor eigen publiek met 3-1 te sterk voor de koploper. Het betekende voor PSV het tweede achtereenvolgende verlies in de Eredivisie. Vorig weekend won NEC met 3-2 in Eindhoven.

7 uur geleden
Feyenoord en Ajax spelen gelijk in De Kuip

ROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Feyenoord en Ajax heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in De Kuip (1-1).

9 uur geleden
FC Utrecht stijgt na winst tegen Go Ahead naar de zevende plaats

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht is opgeklommen naar de zevende plaats van de Eredivisie. Het elftal van Ron Jans won in de Galgenwaard met 2-0 van Go Ahead Eagles. FC Utrecht heeft 41 punten uit 28 wedstrijden.

9 uur geleden