Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Bosz mist Champions League met Leverkusen

Trainer Bosz mist Champions League met Leverkusen

LEVERKUSEN (ANP) - Trainer Peter Bosz heeft Bayer Leverkusen in de laatste speelronde van de Bundesliga niet opnieuw aan een ticket voor de Champions League kunnen helpen. Zijn ploeg schoot weinig op met de thuiszege op 1. FSV Mainz 05 (1-0). Concurrent Borussia Mönchengladbach maakte eveneens geen fout en won met 2-1 van Hertha BSC.

Borussia Mönchengladbach beëindigde het seizoen als vierde, achter kampioen Bayern München, nummer 2 Borussia Dortmund en RB Leipzig. Die vier clubs mogen volgend seizoen aan de groepsfase van de Champions League deelnemen.

Leverkusen moet genoegen nemen met een ticket voor de groepsfase van de Europa League. TSG 1899 Hoffenheim (groepsfase Europa League) en VfL Wolfsburg (voorronde Europa League) hebben zich ook van Europees voetbal verzekerd.

Champions League

Bosz plaatste zich vorig seizoen wel met Bayer Leverkusen voor de Champions League. Hij kan volgende week zaterdag het seizoen toch nog fraai afsluiten als Bayern München in Berlijn de tegenstander is in de bekerfinale. Daley Sinkgraven werd in de slotfase gewisseld bij Leverkusen. Zijn ploeggenoot Kevin Volland maakte al na iets meer dan 1 minuut spelen het enige doelpunt. Jeremiah St. Juste verscheen aan de aftrap bij Mainz, dat de geschorste Jean-Paul Boëtius moest missen.

Jonas Hofmann en Breel Embolo maakten de doelpunten van Gladbach in het thuisduel met Hertha BSC, waar de geblesseerde internationals Javairô Dilrosun en Karim Rekik ontbraken.

Meer uit Voetbal

City zet titel op het spel met puntenverlies tegen Everton

LIVERPOOL (ANP) - Manchester City heeft een lelijke misstap gemaakt in de titelrace in de Premier League. De club speelde gelijk tegen Everton (3-3) en heeft nu een achterstand van 5 punten op koploper Arsenal, dat wel een duel meer heeft gespeeld.

12 uur geleden
Aanvaller Noslin helpt Lazio aan zege op Cremonese

CREMONESE (ANP) - Tijjani Noslin heeft Lazio aan een uitzege op Cremonese geholpen. De aanvaller uit Amsterdam mocht na rust invallen en bereidde de gelijkmaker van Gustav Isaksen voor. In blessuretijd maakte Noslin het winnende doelpunt (1-2).

15 uur geleden
Atlético Madrid rekent op spits Álvarez voor uitduel met Arsenal

LONDEN (ANP) - Trainer Diego Simeone rekent dinsdagavond op Julián Álvarez in de uitwedstrijd van Atlético Madrid tegen Arsenal in de halve finale van de Champions League. "Hij is heel belangrijk voor ons, ook omdat hij het Engelse voetbal kent", zei hij over de spits die eerder voor Manchester City uitkwam.

15 uur geleden
Chelsea verliest ook kansloos van Nottingham Forest

LONDEN (ANP) - Chelsea blijft ook onder interim-trainer Calum McFarlane teleurstellend presteren in de Premier League. De regerend wereldkampioen verloor ook de thuiswedstrijd tegen Nottingham Forest (1-3).

18 uur geleden
Fortuna Sittard niet akkoord met schorsing voor Gladon

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard legt zich niet neer bij de schorsing van drie duels, waarvan één voorwaardelijk, voor Paul Gladon. De club heeft een schikkingsvoorstel naast zich neergelegd en wacht nu af hoe de tuchtcommissie oordeelt.

20 uur geleden
NAC-middenvelder Nassoh 2 wedstrijden geschorst

BREDA (ANP) - Mohamed Nassoh mist de laatste twee Eredivisieduels van zijn ploeg NAC Breda. De 24-jarige middenvelder is voor twee wedstrijden geschorst na zijn rode kaart tegen FC Utrecht afgelopen zaterdag. De club uit Breda heeft de schorsing van drie wedstrijden, waarvan een voorwaardelijk, geaccepteerd. NAC heeft dit seizoen nog een minieme kans om aan degradatie te ontsnappen.

21 uur geleden
Marcelino vertrekt na dit seizoen als trainer bij Villarreal

VILLARREAL (ANP/RTR) - Marcelino García Toral ​stopt aan het einde van het seizoen als trainer van Villarreal. Dat meldt de Spaanse voetbalclub op haar website.

22 uur geleden