Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Bosz is tevreden over oefenzege van PSV

Trainer Bosz is tevreden over oefenzege van PSV

EINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz was een tevreden trainer na de oefenzege van PSV op Nottingham Forest (1-0). "We maken een goede goal uit balbezit en ook het drukzetten was top", zei hij. "Na balverlies moeten we de bal wel sneller terug veroveren. Dat kan nog beter."

Johan Bakayoko maakte het enige doelpunt in een goed gevuld Philips-stadion. Opvallend was dat Bosz geen wisselspelers in het veld bracht. Volgens hem wil dat niet zeggen dat hij komende vrijdag dezelfde basisformatie aan de aftrap laat verschijnen voor de wedstrijd tegen Feyenoord om winst van de Johan Cruijff Schaal. "Ik twijfel nog zoals trainers altijd twijfelen. Ik ben er nog niet over uit wie in de Johan Cruijff Schaal beginnen", zei hij.

Bosz is te spreken over de inzet van zijn spelers. "Het is een verademing hoe ze trainen", zei hij. "Alles gaat op honderd procent en zonder te klagen. Dat belooft veel, want dit creëert een omgeving waarin we kunnen groeien. Dan kan er iets ontstaan."

PSV wil zich nog versterken maar Bosz snapt dat technisch directeur Earnest Stewart geen overhaaste beslissingen neemt. "We wachten liever iets langer op de goede spelers. Ik en Earnest weten waarom dingen nu nog niet kunnen. De buitenwereld weet dat niet."

Meer uit Voetbal

Heracles wint ook bij Excelsior en is bijna van laatste plaats af

ROTTERDAM (ANP) - Heracles blijft goed presteren onder leiding van interim-trainer Hendrie Krüzen. De Almeloërs wonnen met 2-1 bij Excelsior en zijn daarmee in de Eredivisie bijna van de laatste plaats af. Heracles heeft nu net als nummer 17 Telstar na twaalf speelronden 9 punten.

2 uur geleden
Doekhi bezorgt Bayern met twee treffers eerste puntenverlies

BERLIJN (ANP) - Bayern München is in de Bundesliga niet langer zonder puntenverlies. Union Berlin hield de koploper op 2-2. Verdediger Danilo Doekhi maakte beide doelpunten voor Union. Drie weken geleden was de 27-jarige geboren Rotterdammer ook al twee keer trefzeker, toen tegen Borussia Mönchengladbach.

2 uur geleden
Voetbalsters Ajax verslaan PSV in Johan Cruijff ArenA

AMSTERDAM (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben PSV in de Johan Cruijff ArenA verslagen. De wedstrijd leek in een gelijkspel te eindigen totdat verdedigster Myrthe Kemper-Moorrees van de bezoekers uit Eindhoven de bal diep in blessuretijd knullig in eigen doel werkte (2-1).

4 uur geleden
Ierse voetbalbond wil dat Israël door UEFA wordt geschorst

DUBLIN (ANP/RTR) - De Ierse voetbalbond legt binnenkort een verzoek bij de UEFA neer om de nationale ploeg en alle clubteams van Israël per direct te schorsen. Dat is het resultaat van een stemming van leden van de FAI.

4 uur geleden
De Ligt redt in blessuretijd punt voor Manchester United

LONDEN (ANP) - Matthijs de Ligt heeft Manchester United aan een punt geholpen in de uitwedstrijd tegen Tottenham Hotspur. Hij tekende diep in blessuretijd voor de gelijkmaker (2-2).

4 uur geleden
Koploper ADO Den Haag rekent af met Roda JC

DEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag heeft in de strijd om promotie naar de Eredivisie overtuigend afgerekend met Roda JC. De nog ongeslagen koploper in de Keuken Kampioen Divisie versloeg in eigen huis de nummer 3 van de ranglijst met 4-0.

22 uur geleden
Twente weet ondanks vele kansen niet te scoren tegen Telstar

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente is er niet in geslaagd de thuiswedstrijd tegen Telstar te winnen. De ploeg van trainer John van den Brom had in de Grolsch Veste in Enschede kansen te over om te scoren, maar wist geen enkele keer de bal langs de uitblinkende doelman Ronald Koeman te werken. De wedstrijd eindigde in 0-0.

22 uur geleden