Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Bielsa van Leeds wil uitleg over straf voetballer Struijk

Trainer Bielsa van Leeds wil uitleg over straf voetballer Struijk

LONDEN (ANP) - Trainer Marcelo Bielsa van Leeds United wil uitleg over de schorsing van drie wedstrijden, die zijn speler Pascal Struijk kreeg na de rode kaart in het afgelopen weekeinde in het duel met Liverpool. De Nederlandse verdediger werd weggestuurd, nadat zijn tegenstander Harvey Elliott bij een actie van hem zwaar geblesseerd raakte.

De scheidsrechter leek pas rood te geven, nadat bleek hoe ernstig Elliott geblesseerd was. Volgens Bielsa was er geen opzet in het spel. "Ik zie vaak vergelijkbare overtredingen in het veld en die hebben helemaal geen consequenties. We willen daarom graag weten waar we aan toe zijn." Ook Elliott, het slachtoffer, heeft aangegeven dat er van opzet geen sprake was.

Leeds ging tevergeefs in beroep tegen de schorsing van drie duels. Elliott verliet het veld per brancard en ging direct door naar het ziekenhuis. Hij werd dinsdag in Londen geopereerd aan een enkel en komt vermoedelijk pas volgend jaar weer in actie. De scheidsrechter had de overtreding van Struijk in eerste instantie onbestraft gelaten, maar na tussenkomst van de VAR trok hij rood.

Liverpool versloeg Leeds met 3-0.

Meer uit Voetbal

Trainer Van den Brom langer door bij FC Twente

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente en trainer John van den Brom hebben een akkoord bereikt over een nieuw contract. De 59-jarige coach tekent een nieuwe verbintenis tot de zomer van 2027, meldde de club uit Enschede op de website.

5 uur geleden
Rutten verliest van China bij debuut als bondscoach Curaçao

SYDNEY (ANP) - Fred Rutten heeft zijn eerste wedstrijd als bondscoach van Curaçao verloren. De opvolger van de vertrokken Dick Advocaat ging met zijn ploeg in het Australische Sydney met 2-0 onderuit in een oefenduel met China.

7 uur geleden
Ten Cate baalt van gemiste kansen na uitschakeling Suriname

MONTERREY (ANP) - Bondscoach Henk ten Cate van Suriname baalde van de gemiste kansen na de uitschakeling voor het WK voetbal van komende zomer. Het nationale elftal verloor in de nacht van donderdag op vrijdag in het Mexicaanse Monterrey van Bolivia in de halve finale van de intercontinentale play-offs (1-2).

8 uur geleden
Surinaamse voetbalfans teleurgesteld na verlies en mislopen WK

PARAMARIBO (ANP) - In Suriname is de teleurstelling groot na het mislopen van het WK voetbal. Voetbalfans keken op allerlei locaties naar het duel van Natio, het Surinaams nationaal elftal, tegen Bolivia. Bij 't Vat, een groot terras in Paramaribo, klonk het volkslied uit honderden kelen toen de spelers van Natio dat zongen in het Mexicaanse Monterrey.

9 uur geleden
WK lonkt voor Italië na zege op Noord-Ierland in play-offs

BERGAMO (ANP) - Italië heeft de eerste succesvolle stap naar deelname aan het WK voetbal gezet door in de halve finale van de play-offs met 2-0 te winnen van Noord-Ierland.

17 uur geleden
Denemarken na 4-0-zege op Noord-Macedonië naar finale play-offs

KOPENHAGEN (ANP) - Denemarken heeft overtuigend de finale van de play-offs voor deelname aan het WK bereikt. De ploeg van bondscoach Brian Riemer won in Kopenhagen met 4-0 van Noord-Macedonië. Alle goals vielen in de tweede helft.

17 uur geleden
Turkije verslaat Roemenië in play-offs en maakt nog kans op WK

ISTANBUL (ANP) - Turkije maakt nog altijd kans op deelname aan het WK voetbal. In de halve finale van de play-offs, die werd gespeeld in het stadion van Besiktas in Istanbul, waren de Turken met 1-0 te sterk voor Roemenië.

20 uur geleden