
Trainer Arteta woedend na 'wanprestatie' Arsenal
LONDEN (ANP) - Trainer Mikel Arteta van de Engelse voetbalclub Arsenal wilde na de nederlaag tegen Aston Villa (0-3) niets weten van excuses. "Voor grote teams gelden geen excuses. Die kunnen zich dat niet permitteren. Wij dus ook niet", mopperde de Spaanse manager van de 'Gunners'.
Arsenal incasseerde in het eigen Emirates-stadion al de vierde nederlaag in acht competitiewedstrijden. De ploeg van Arteta verloor eerder van landskampioen Liverpool, Manchester City en Leicester City. Tegen Aston Villa ging Arsenal hard onderuit.
"Wij verwachten iedere wedstrijd te winnen, dat moet de standaard zijn", zei Arteta, die eind vorig jaar werd aangesteld als opvolger van zijn landgenoot Unai Emery en met Arsenal de FA Cup en het Community Shield veroverde. "Dus als iemand denkt dat één of twee wedstrijden achter elkaar winnen genoeg is, dan heeft hij het volledig mis. Dat valt niet te accepteren. Ik pik die instelling niet. De club verdient dat ook niet."
Arteta had geen goed woord over voor het optreden van zijn ploeg tegen Aston Villa. "Voor het eerst sinds ik hier ben, heb ik het gevoel dat we echt onder ons niveau hebben gepresteerd. Dat is onacceptabel. Het liefste zou ik nu gelijk al weer een wedstrijd willen spelen om dit uit ons systeem te krijgen. Ik ben benieuwd hoe de spelers reageren, of ze in de spiegel durven te kijken. We kunnen veel beter dan we hier hebben laten zien."
Meer uit Voetbal
UTRECHT (ANP) - Trainer Ron Jans gaat ervan uit dat Souffian El Karouani gewoon meedoet met FC Utrecht tegen Zrinjski Mostar. De linksback van FC Utrecht zou in de belangstelling staan van Spartak Moskou. "De opstelling van FC Utrecht is al bekend en El Karouani staat erbij", aldus Jans tijdens de persconferentie voor het duel.
18 minuten geledenSTOCKHOLM (ANP) - De voetbalsters van PSV zijn uitgeschakeld in de tweede voorronde van de Champions League. In Stockholm verloor de ploeg van trainer Roeland ten Berge kansloos met 4-0 van Manchester United. De Engelse club plaatst zich zo voor het finaleduel van het mini-toernooi tegen de winnaar van de wedstrijd tussen Hammarby en Metalist.
1 uur geledenBOURNEMOUTH (ANP) - Justin Kluivert is er met Bournemouth niet in geslaagd de derde ronde van de League Cup te bereiken. De aanvallende middenvelder, hersteld van een kuitblessure, verloor het thuisduel met Brentford (0-2).
16 uur geledenDORTMUND (ANP/DPA) - Borussia Dortmund heeft het contract met trainer Niko Kovac verlengd tot halverwege 2027. De club is overtuigd van de Kroaat na het sterke slot van vorig seizoen.
1 dag geledenNEWCASTLE (ANP) - Liverpool is er met veel moeite in geslaagd zich naast Arsenal en Tottenham Hotspur aan de kop van de Premier League te voegen. De regerend kampioen won diep in blessuretijd bij Newcastle United: 2-3. De 16-jarige invaller Rio Ngumoha maakte na een goed overstapje van Dominik Szoboszlai in de 100e minuut het winnende doelpunt: 2-3.
1 dag geledenMILAAN (ANP) - Internazionale is overtuigend begonnen aan de competitie in Italië. De nummer 2 van vorig seizoen liet Torino met 5-0 kansloos en gaat op basis van het beste doelsaldo na de eerste speelronde aan kop in de Serie A.
1 dag geledenARNHEM (ANP) - GelreDome-eigenaar Michael van de Kuit verwacht dat Vitesse de huur ook nog betaalt nu het eerste elftal dit seizoen definitief geen competitievoetbal speelt. "Net als alle andere partijen waar Vitesse contractuele verplichtingen mee is aangegaan, verwachten wij de betaling", laat Van de Kuit desgevraagd weten.
1 dag geleden