Trainer Advocaat en Feyenoord willen seizoen samen afmaken
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord en trainer Dick Advocaat hebben de intentie om het seizoen samen af te maken. Dat is de conclusie na een gesprek dat de ervaren trainer met technisch directeur Frank Arnesen heeft gevoerd.
Advocaat verscheen zondag na de nederlaag tegen ADO Den Haag (3-2) enigszins geëmotioneerd voor de camera. "Ik zag een elftal waar totaal geen geloof in zit. Er was geen voetbal, geen beleving en geen strijd. Het was geen elftal. Ik vraag me af: waar komt dat door? Komt dat door mij? Als dat zo is, dan is dat het makkelijkste", doelde hij op een voortijdig afscheid.
Feyenoord staat vijfde, met een achterstand van 5 punten op het als vierde geklasseerde Vitesse. De nummer 5 van de eindklassering van de Eredivisie strijdt na de reguliere competitie in de play-offs om een ticket voor de voorronden van de Conference League. De nummer 4 plaatst zich rechtstreeks voor voorronden van de nieuwe competitie van de UEFA.
Vrije dag
De spelers van Feyenoord genoten maandag van een vrije dag. Advocaat leidt dinsdag de training weer. De Haagse trainer zei na de nederlaag tegen ADO dat hij van zijn spelersgroep het vertrouwen wilde voelden dat ze met hem verder willen. Feyenoord speelt zondag in eigen stadion tegen landskampioen Ajax.
Feyenoord staat volgend seizoen onder leiding van Arne Slot, die eerder dit seizoen bij AZ werd ontslagen nadat was uitgelekt dat hij in onderhandeling was met de club uit Rotterdam.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Milan Zonneveld verlaat Telstar voor Sparta Rotterdam. De spits heeft bij Sparta een contract tot medio 2029 ondertekend, meldt de nummer 5 van de Eredivisie.
9 minuten geledenALKMAAR (ANP) - Max Huiberts snapt niet waarom AZ zoveel kritiek krijgt op het besluit om de bekende Portugese voetbalmakelaar Jorge Mendes in te schakelen voor een mogelijke transfer van de talentvolle Kees Smit. "Er wordt veel over gezegd en geschreven", zei de directeur voetbalzaken vlak voor het bekerduel met FC Twente bij ESPN. "Ik lees niet heel veel, maar hier ontkwam je niet aan. Ik ben verbaasd over de selectieve verontwaardiging van mensen en partijen die zich erin mengen."
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax is er voor de tweede transferperiode op rij niet in geslaagd een opvolger voor de vertrokken Jordan Henderson te vinden. De club heeft de afgelopen maand geen betaalbare speler gevonden die het huidige middenveld sterker maakt.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Gerald Alders maakt het seizoen af bij Telstar. De 20-jarige vleugelverdediger komt op huurbasis over van Ajax, waar hij nog ruim twee jaar onder contract staat.
2 uur geledenALKMAAR (ANP) - Rome-Jayden Owusu-Oduro verdedigt het doel van AZ in het thuisduel met FC Twente in de kwartfinale van de KNVB-beker. De keeper krijgt weer de voorkeur boven Jeroen Zoet.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-directeur Dennis te Kloese wordt de afgelopen dagen "veelvuldig telefonisch lastiggevallen en bedreigd", meldt de politie. Die doet onderzoek naar de dreigementen en naar het online verspreiden van het mobiele telefoonnummer van de clubdirecteur.
2 uur geledenHAMBURG (ANP) - De Franse voetballer Jean-Luc Dompé (30) is door zijn club HSV bestraft vanwege rijden onder invloed. Dompé heeft een recordboete gekregen die volgens de club zes cijfers telt. Eerder werd hij al voor onbepaalde tijd geschorst door de nummer 13 van de Bundesliga.
5 uur geleden