Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Advocaat en Feyenoord willen seizoen samen afmaken

Trainer Advocaat en Feyenoord willen seizoen samen afmaken

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord en trainer Dick Advocaat hebben de intentie om het seizoen samen af te maken. Dat is de conclusie na een gesprek dat de ervaren trainer met technisch directeur Frank Arnesen heeft gevoerd.

Advocaat verscheen zondag na de nederlaag tegen ADO Den Haag (3-2) enigszins geëmotioneerd voor de camera. "Ik zag een elftal waar totaal geen geloof in zit. Er was geen voetbal, geen beleving en geen strijd. Het was geen elftal. Ik vraag me af: waar komt dat door? Komt dat door mij? Als dat zo is, dan is dat het makkelijkste", doelde hij op een voortijdig afscheid.

Feyenoord staat vijfde, met een achterstand van 5 punten op het als vierde geklasseerde Vitesse. De nummer 5 van de eindklassering van de Eredivisie strijdt na de reguliere competitie in de play-offs om een ticket voor de voorronden van de Conference League. De nummer 4 plaatst zich rechtstreeks voor voorronden van de nieuwe competitie van de UEFA.

Vrije dag

De spelers van Feyenoord genoten maandag van een vrije dag. Advocaat leidt dinsdag de training weer. De Haagse trainer zei na de nederlaag tegen ADO dat hij van zijn spelersgroep het vertrouwen wilde voelden dat ze met hem verder willen. Feyenoord speelt zondag in eigen stadion tegen landskampioen Ajax.

Feyenoord staat volgend seizoen onder leiding van Arne Slot, die eerder dit seizoen bij AZ werd ontslagen nadat was uitgelekt dat hij in onderhandeling was met de club uit Rotterdam.

Meer uit Voetbal

Chelsea bevestigt komst van trainer Alonso

LONDEN (ANP) - Chelsea heeft de komst van trainer Xabi Alonso bevestigd. De Spaanse coach tekende een contract voor vier jaar bij de club uit Londen. Hij begint op 1 juli aan zijn nieuwe baan.

33 minuten geleden
Spaanse trainer Alonso lijkt dicht bij overgang naar Chelsea

MADRID (ANP) - De Spanjaard Xabi Alonso lijkt de nieuwe trainer van Chelsea te worden. De voormalige coach van Real Madrid, waar hij in januari vertrok, ging op X zelf kort op de eventuele overgang in.

49 minuten geleden
Voetballers Iran maandag naar WK-trainingskamp in Turkije

TEHERAN (ANP/AFP) - De voetballers van Iran vertrekken maandag naar Turkije voor een trainingskamp en om hun visumaanvragen af te ronden voor het WK voetbal. Dat heeft bondscoach Amir Ghalenoei gezegd op de site van de Iraanse voetbalbond.

11 uur geleden
Cristiano Ronaldo verliest met Al Nassr finale Aziatisch toernooi

RIYADH (ANP) - Cristiano Ronaldo heeft met zijn ploeg Al Nassr de finale van de AFC Champions League Two verloren. Het elftal uit Saudi-Arabië ging in de eindstrijd van het tweede clubtoernooi van Azië met 1-0 onderuit tegen het Japanse Gamba Osaka.

12 uur geleden
Willem II naar finale play-offs na zege op Almere City

TILBURG (ANP) - Willem II heeft zich ten koste van Almere City geplaatst voor de finale van de play-offs om promotie/degradatie. De formatie van trainer John Stegeman won de returnwedstrijd voor eigen publiek met 2-0. Het eerste duel in Almere was woensdag al in een 1-0-zege voor Willem II geëindigd.

12 uur geleden
Afellay stopt na seizoen als assistent-trainer bij PSV

EINDHOVEN (ANP) - Ibrahim Afellay (40) stopt na dit seizoen als assistent-trainer bij PSV. Hij trad begin dit jaar aan als vervanger van André Ooijer, maar kiest ervoor om vanaf komende zomer "een ander pad te gaan bewandelen", meldt landskampioen PSV.

12 uur geleden
Vrouwen FC Twente kloppen PSV na strafschoppen en winnen beker

ROTTERDAM (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben de KNVB-beker gewonnen. De ploeg uit Enschede was in de finale, na een eindstand van 2-2, na strafschoppen te sterk voor landskampioen PSV (4-3).

14 uur geleden