Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Advocaat blij met terugkeer Berghuis en Toornstra

Trainer Advocaat blij met terugkeer Berghuis en Toornstra

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Dick Advocaat van Feyenoord kan donderdag tijdens het uitduel met Heracles Almelo weer over Steven Berghuis en Jens Toornstra beschikken. Beide spelers keren terug van een schorsing. "Als dit soort jongens weer mee kunnen doen, dan merk je dat vaak aan het elftal", zei de ervaren coach.

Feyenoord heeft nog een kleine kans op de vierde plaats, die rechtstreekse plaatsing voor de voorronden van de nieuwe Conference League oplevert. De achterstand van Vitesse is twee speelronden voor het einde 5 punten. "We moeten dus tweemaal winnen en hopen dat Vitesse niet wint", besefte Advocaat.

Als Feyenoord geen vierde wordt, dan moet het in de play-offs een ticket voor de voorronden van de Conference League zien veilig te stellen.

Meer uit Voetbal

Fortuna niet in eventuele play-offs door ontbreken UEFA-licentie

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard doet niet mee aan de play-offs voor Europees voetbal. Daar zouden de Limburgers wel recht op hebben als ze de huidige negende plek vasthouden, maar de club beschikt niet over een UEFA-licentie om ook daadwerkelijk Europees te gaan spelen. Daarom slaat Fortuna de play-offs hoe dan ook over.

3 uur geleden
Feyenoorder Read vrijgesproken na rode kaart tegen PSV

ZEIST (ANP) - Feyenoord-verdediger Givairo Read hoeft geen schorsing uit te zitten na zijn rode kaart in de verloren topper tegen PSV (2-3). De tuchtcommissie betaald voetbal is "op grond van de tv-beelden onvoldoende overtuigd dat er sprake is geweest van een door Read gemaakte overtreding", meldt de voetbalbond. "Daarom komt de tuchtcommissie niet toe aan de beoordeling of er sprake is van het ontnemen van een duidelijke scoringskans."

3 uur geleden
Atalanta zeker van plek 3 en Champions League na zege op AS Roma

BERGAMO (ANP) - Atalanta heeft met een zege op AS Roma de derde plaats in de Serie A zekergesteld. De ploeg uit Bergamo met Marten de Roon won de thuiswedstrijd met 2-1.

15 uur geleden
FC Den Bosch begint promotiestrijd met zege op Cambuur

DEN BOSCH (ANP) - FC Den Bosch is de play-offs om promotie naar de Eredivisie begonnen met een zege op SC Cambuur. In Stadion De Vliert won de ploeg van coach Ulrich Landvreugd in de eerste ronde met 1-0. Beide ploegen spelen vrijdag de return in Leeuwarden.

16 uur geleden
Vinícius Júnior en Vázquez uitgeschakeld bij Real Madrid

MADRID (ANP) - Real Madrid moet op zijn minst de komende twee wedstrijden Vinícius Júnior en Lucas Vázquez missen. Beide spelers raakten zondag geblesseerd in de met 4-3 verloren 'Clásico' tegen FC Barcelona. De club lichtte op zijn website toe dat aanvaller Vinícius een verstuikte enkel heeft en dat verdediger Vázquez een spierblessure in zijn linkerbovenbeen heeft.

18 uur geleden
NAC Breda neemt afscheid van middenvelder Janosek

BREDA (ANP) - NAC Breda gaat volgend seizoen niet verder met de Tsjechische voetballer Dominik Janosek. De 26-jarige middenvelder verlaat de club na dit seizoen, aldus NAC.

20 uur geleden
Ancelotti nieuwe bondscoach Braziliaanse voetballers

RIO DE JANEIRO (ANP/RTR) - Carlo Ancelotti is de nieuwe bondscoach van de Braziliaanse voetballers. De huidige trainer van Real Madrid ondertekent een contract tot en met het WK van volgend jaar in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Xabi Alonso volgt Ancelotti naar alle waarschijnlijkheid op bij Real.

21 uur geleden