Traditionele Sint-Nicolaasintocht in Oud-Vossemeer
OUD-VOSSEMEER - Intocht Sint-Nicolaas in Oud-Vossemeer en “Het mysterie van de cadeau kist”.
Op zaterdag 20 november 2021 zal Sint-Nicolaas en zijn Pieten een warm onthaal krijgen tijdens de traditionele Sint-Nicolaas intocht.
Om 14.00 uur start de intocht vanaf de hoek Molenstraat-Burgemeester Versluijsstraat, dit jaar grootser dan ooit.
De intocht zal bestaan uit heel veel Pieten diverse voertuigen met veel muziek en dans in de stoet en langst de route.
Na de intocht wordt Sint-Nicolaas verwelkomt door Mevrouw Sijbers burgemeester van de Gemeente Tholen.
Natuurlijk gaat er zoals elk jaar wel iets mis tijdens de reis op de stoomboot van Spanje naar Nederland, maar hierop heeft Sint-Nicolaas een goed plan bedacht.
Hij heeft een grote cadeau kist laten maken waar alleen de cadeaus in zitten van de kinderen van Oud-Vossemeer.
De knutsel Piet heeft hier heel veel sloten op gemonteerd zodat hier niets mee mis kan gaan...... Of toch wel......
Kom gezellig kijken en laat u mee slepen in “het mysterie van de cadeaukist”
In goed overleg met de Gemeente Tholen is het binnen programma i.v.m. de huidige Corona maatregelen gecanceld en zal er een aangepast programma zijn op een buiten podia op het Raadhuisplein aansluitend aan de intocht.
De organisatie van dit spectaculaire Sint-Nicolaas feest is in handen van het Sint-Nicolaas comité Oud-Vossemeer.
Meer uit Tholen
OUD-VOSSEMEER - Burgemeester Sijbers heeft besloten om twee ruimtes in de loods aan het Klaverveld waar begin april een werkend drugslab werd aangetroffen, voor anderhalf jaar te sluiten. De politie stuitte toen tijdens een inval op een amfetaminelab. De sluiting gaat in op 18 mei 2026.
7 uur geledenSINT-ANNALAND - Streekmuseum De Meestoof in Sint-Annaland krijgt van de Provincie Zeeland een subsidie voor verbeteringen aan de toegankelijkheid van het gebouw. Met het geld wil het streekmuseum de bouw van een buitenlift naar de bovenverdieping realiseren.
9 uur geledenSINT-ANNALAND - Voetbalvereniging Wij Houden Stand (WHS) in Sint-Annaland viert haar 95-jarig bestaan met een feestelijk jubileumweekend op 14, 15 en 16 mei. Op het programma staan onder meer een internationaal jeugdtoernooi, walking football en een feestavond.
14 uur geledenTHOLEN - De Vrijzinnige Geloofsgemeenschap Tholen organiseert op woensdag 13 mei om 10.00 uur een gespreksochtend rond het werk van de Joodse schrijfster Etty Hillesum. De bijeenkomst maakt deel uit van een serie gesprekken over spiritualiteit, levensvragen en inspirerende teksten.
1 dag geledenSTAVENISSE - Wie kent hem niet als de drijvende kracht achter Omroep Tholen. Maar Laban Hage (70) uit Stavenisse is veel meer dan alleen radiomaker. Hij heeft ook een groot voetbalhart en zette zich jarenlang op verschillende manieren in voor het verenigingsleven. Voor al zijn verdiensten werd hij tijdens de jaarlijkse lintjesregen op 24 april benoemd tot Lid in de Orde van Oranje-Nassau.
1 dag geledenTHOLEN - Afgelopen zaterdag trok de jaarlijkse Truckersrit opnieuw veel bekijks op Tholen. Onder een stralende zon reed een stoet van ongeveer negentig trucks over het eiland, terwijl langs de route enthousiast werd gezwaaid door jong en oud. Zowel in de cabines als langs de kant van de weg waren vooral veel blije gezichten te zien.
2 dagen geledenOUD-VOSSEMEER - Nadat enkele jaren geleden zowel de jaarlijkse rommelmarkt als de braderie wegvielen, dachten de creatievelingen van Hervormde Kerk Oud-Vossemeer maar één ding: dit kan zo niet langer. Het dorp herleefde zaterdagmiddag onder een stralende zon dan ook oude tijden tijdens de eerste editie van de Roosevelt Fair.
2 dagen geleden