
Tractor uitgebrand op erf Groeneweg
VLISSINGEN - Op het erf van een agrarisch bedrijf aan de Groeneweg in Vlissingen is donderdagmiddag een tractor in vlammen opgegaan.
De tractor stond midden op het terrein toen de eigenaar rond 11.45 uur ontdekte dat het voertuig in brand stond. Al snel stegen flinke zwarte rookwolken op vanaf het terrein. De brandweer werd gebeld en die rukte met spoed uit om te blussen. Waar de boer nog bang was voor overslag naar de naastgelegen loodsen (waaronder één gevuld met stro) bleef de brand beperkt tot de tractor en de machine die erachter hing. Een tweede tractor liep ook enige schade op. Er raakte niemand gewond.
Een uur na het uitbreken van de brand kon de brandweer haar slangen weer oprollen. Hoe de brand is ontstaan is niet duidelijk. Volgens de eigenaar van de tractor was deze goed onderhouden en werd het voertuig niet gebruikt toen de brand ontstond.
Meer uit Vlissingen
VLISSINGEN - Op zaterdag 17 mei wordt er van 11.00 tot 17.00 uur door Wijkvereniging Waterwijken, dus de buurten Rosenburg en Lammerenburg in Vlissingen, een rommelroute georganiseerd.
1 dag geledenVLISSINGEN - Het gaat 'hartstikke goed' met de HZ University of Applied Sciences, maar om dat zo te houden moet de hogeschool voor 2029 zeven miljoen euro bezuinigen. Dat maakte Barbara Oomen, voorzitter van het college van bestuur, woensdag bekend. Door de bezuinigingen op het onderwijs en het teruglopende studentenaantal is er in 2029 tien procent minder personeel - 54 fulltime banen - nodig, legt ze uit. Tot gedwongen ontslagen komt het vooralsnog niet, verwacht Oomen. "We denken het te redden met natuurlijk verloop."
1 dag geledenOOST-SOUBURG - In brede school Het Kroonjuweel in Oost-Souburg vindt vrijdagavond een gratis toegankelijk concert plaats van de fanfares van Vlijt & Volharding uit Oost-Souburg en Veere's Genoegen uit Veere.
2 dagen geledenVLISSINGEN - ChristenUnie Vlissingen vraagt het college van burgemeester en wethouders onderzoek te doen naar de mogelijkheden om een natuurbegraafplaats in de gemeente Vlissingen te realiseren.
2 dagen geledenVLISSINGEN - De gemeente Vlissingen en ondernemers in de binnenstad werken de komende maanden, samen met andere belanghebbende partijen, zoals vastgoedeigenaren en culturele organisaties, aan een uitvoeringsagenda om het stadscentrum te verbeteren.
3 dagen geledenVLISSINGEN - Vrijdagavond 16 mei is er een optreden van het Watoto-Kinderkoor in de Hope 4 You Church aan de Gildeweg 29 in Vlissingen.
3 dagen geledenOOST-SOUBURG - Op dinsdag 6 mei hebben de groepen 8 van basisschool het Kompas in Oost-Souburg bezoek gehad van Ricardo Kaljouw. Ricardo heeft als enige van de hele Benelux de Volcanic Seven Summits beklommen.
3 dagen geleden