Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Toyota en Honda roepen miljoenen auto's terug om airbagprobleem

Toyota en Honda roepen miljoenen auto's terug om airbagprobleem

WASHINGTON (ANP) - Toyota en Honda roepen miljoenen voertuigen terug vanwege problemen met de airbags. Bij Toyota gaat het wereldwijd om 3,4 miljoen auto's, Honda laat weten dat 2,4 miljoen voertuigen in de VS worden teruggehaald.

De Toyota Corolla (2011-2019), Matrix (2011-2013), Avalon (2012-2018) en de Avalon hybride modellen (2013-2018) hebben airbags aan boord die door een elektronische storing mogelijk niet werken tijdens een ongeluk. De voertuigen hebben een elektronisch apparaat aan boord dat onvoldoende bescherming biedt tegen elektrische ruis die kan optreden tijdens ongevallen. Dat kan leiden tot het onvolledig of niet uitklappen van de airbags.

De airbags van de Honda Civic en Acura, die tussen 1996 en 2003 zijn gemaakt voor de Amerikaanse markt, beschikken over airbags die niet goed werken. Reden om die terug te halen en de airbags te vervangen.

Meer uit Financieel

Fors verlies voor AEX, Prosus grootste daler

AMSTERDAM (ANP) - De Amsterdamse AEX-index is dinsdag met een flink verlies de handel uitgegaan. Onzekerheid over het staakt-het-vuren tussen de Verenigde Staten en Iran drukte de stemming op het Damrak. De Amerikaanse president Donald Trump zei dat het bestand "aan een zijden draadje" hangt. Volgens Iran mislukt het vredesproces als de VS niet akkoord gaan met een Iraans vredesvoorstel.

1 uur geleden
ASML en vakbonden willen minder gedwongen ontslagen

VELDHOVEN (ANP) - ASML en de vakbonden zijn een sociaal plan overeengekomen. Daarin is het uitgangspunt volgens alle partijen om zoveel mogelijk gedwongen ontslagen bij het bedrijf te voorkomen. De chipmachinemaker kondigde eind januari aan dat zo'n 1700 medewerkers met managementbanen ontslagen zouden worden. Dat aantal kan nog "honderden mensen" lager uitvallen, zegt een woordvoerster van ASML dinsdag.

1 uur geleden
Ondernemersorganisatie pleit voor uitstel Europese CO2-heffing

DEN HAAG (ANP) - Ondernemend Nederland (ONL) pleit ervoor dat het kabinet zich inzet om de Europese CO2-heffing uit te stellen. Volgens de ondernemersorganisatie komt het bedrijfsleven door deze extra heffing nog verder onder druk te staan.

1 uur geleden
H&M sluit distributiecentrum in Belgiƫ, 440 banen weg

GHLIN (ANP/BELGA) - H&M Logistics, de logistieke tak van de Zweedse moderetailer, sluit definitief het distributiecentrum in het Belgische Ghlin, in het zuiden van het land. Dat bevestigt vakbondsman Philippe Dumortier aan persbureau Belga. Daarmee gaan ongeveer 440 banen verloren.

2 uur geleden
eBay daalt op Wall Street na afwijzing bod GameStop

NEW YORK (ANP) - eBay ging dinsdag licht omlaag op de beurzen in New York. De onlinemarktplaats heeft het overnamebod van bijna 56 miljard dollar van videogameketen GameStop afgewezen. Volgens voorzitter Paul Pressler van eBay is het bod van het veel kleinere GameStop niet geloofwaardig en niet aantrekkelijk. Beleggers waren al sceptisch over het bod, aangezien GameStop weinig informatie heeft gegeven over hoe het bedrijf de overname wil financieren.

3 uur geleden
Overheid beoordeelt honderden aanvragen ecopremies boeren opnieuw

DEN HAAG (ANP) - De overheid gaat honderden aanvragen van boeren voor een vergoeding voor natuurvriendelijke landbouw herbeoordelen. Volgens landbouworganisatie LTO zijn te veel aanvragen voor de zogeheten ecoregeling verlaagd of afgewezen.

3 uur geleden
Amerikaanse inflatie stijgt naar hoogste niveau in drie jaar

WASHINGTON (ANP/AFP) - De inflatie in de Verenigde Staten is in april tot het hoogste niveau in drie jaar gestegen, zo bleek dinsdag uit overheidsdata. Dat is het gevolg van de oorlog in het Midden-Oosten, waarvan de economische gevolgen doorwerken in de grootste economie ter wereld.

3 uur geleden