Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Toyota en Honda roepen miljoenen auto's terug om airbagprobleem

Toyota en Honda roepen miljoenen auto's terug om airbagprobleem

WASHINGTON (ANP) - Toyota en Honda roepen miljoenen voertuigen terug vanwege problemen met de airbags. Bij Toyota gaat het wereldwijd om 3,4 miljoen auto's, Honda laat weten dat 2,4 miljoen voertuigen in de VS worden teruggehaald.

De Toyota Corolla (2011-2019), Matrix (2011-2013), Avalon (2012-2018) en de Avalon hybride modellen (2013-2018) hebben airbags aan boord die door een elektronische storing mogelijk niet werken tijdens een ongeluk. De voertuigen hebben een elektronisch apparaat aan boord dat onvoldoende bescherming biedt tegen elektrische ruis die kan optreden tijdens ongevallen. Dat kan leiden tot het onvolledig of niet uitklappen van de airbags.

De airbags van de Honda Civic en Acura, die tussen 1996 en 2003 zijn gemaakt voor de Amerikaanse markt, beschikken over airbags die niet goed werken. Reden om die terug te halen en de airbags te vervangen.

Meer uit Financieel

Rederij Maersk keert terug naar het Suezkanaal

KOPENHAGEN (ANP) - Maersk gaat weer varen via het Suezkanaal. Dat meldt het Deense scheepvaartconcern donderdag. De rederij heeft de vaarweg twee jaar gemeden vanwege aanvallen van Houthi-rebellen op de Rode Zee.

26 minuten geleden
India: onderhandelingen handelsdeal met EU deze maand afgerond

NEW DELHI (ANP/RTR) - India verwacht de onderhandelingen over een handelsdeal die het land met de Europese Unie wil sluiten deze maand af te kunnen ronden. Dit zei de Indiase handelssecretaris Rajesh Agrawal donderdag.

27 minuten geleden
Recordaantal buitenlandse toeristen naar Spanje in 2025

MADRID (ANP/AFP) - Een recordaantal buitenlandse toeristen heeft vorig jaar Spanje bezocht. Het ging om 97 miljoen buitenlanders die naar het land afreisden, heeft de Spaanse minister van Toerisme Jordi Hereu donderdag bekendgemaakt.

57 minuten geleden
4,7 miljoen accounts offline door Australisch socialemediaverbod

SYDNEY (ANP/RTR) - Socialemediabedrijven hebben gezamenlijk 4,7 miljoen accounts gedeactiveerd in de eerste maand dat het socialemediaverbod voor jongeren in Australië geldt. Dat meldt de internettoezichthouder van het land. De waakhond zegt dat de richtlijnen al veel resultaat opleveren.

1 uur geleden
NVM vreest geen prijsexplosie als verkoopgolf huurwoningen stopt

UTRECHT (ANP) - De prijzen voor woningen stijgen niet ineens veel sterker als de verkoopgolf van huurwoningen stopt, verwacht de Nederlandse Vereniging van Makelaars (NVM). Het afgelopen jaar deden veel beleggers voormalige huurwoningen in de verkoop, wat voor een extra groot aanbod van koopwoningen zorgde en de stijging van de prijzen dempte. Maar Lana Goutsmits-Gerssen, voorzitter van NVM Wonen, ziet ook dat het aanbod van andere woningen op de koopmarkt toeneemt.

1 uur geleden
Filipijnen blokkeren chatbot Grok om uitkleedfunctie

MANILA (ANP/AFP/RTR) - Ook de Filipijnen blokkeren de chatbot Grok van Elon Musks bedrijf xAI. Grok is al dagen in opspraak, omdat er seksueel getinte en naaktafbeeldingen van mensen mee gemaakt kunnen worden, ook van minderjarigen. De Filipijnen vinden dat dit de veiligheid van kinderen in gevaar brengt.

2 uur geleden
ASML verstevigt positie als waardevolste bedrijf in Europa

AMSTERDAM (ANP/BLOOMBERG) - De aandelenkoers van ASML is donderdag gestegen naar een nieuw recordniveau. De Nederlandse chipmachinefabrikant verstevigt daarmee zijn positie als waardevolste bedrijf van Europa.

3 uur geleden