Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Toulouse wint stilgelegd duel mede dankzij Nederlanders

Toulouse wint stilgelegd duel mede dankzij Nederlanders

TOULOUSE (ANP) - Stijn Spierings, Zakaria Aboukhlal en Branco van den Boomen hebben Toulouse aan een overwinning op Montpellier geholpen in de Franse Ligue 1. Oud-AZ'ers Spierings en Aboukhlal waren trefzeker, Van den Boomen zorgde voor twee assists bij de 4-2-zege. De wedstrijd werd een kwartier stilgelegd doordat er traangas tegen supporters werd ingezet.

Toulouse kwam nog wel op een vroege achterstand, maar Spierings bracht de thuisploeg al snel op gelijke hoogte. Aboukhlal zorgde op aangeven van Van den Boomen voor de voorsprong, waarna de oud-speler van onder meer De Graafschap ook de aangever was bij de 3-1 van Fares Chaibi. Aboukhlal verzorgde het voorbereidende werk bij de vierde treffer van Toulouse vroeg in de tweede helft.

Hierna werd de wedstrijd stilgelegd. Na de hervatting, rond de 60e minuut, scoorde Montpellier nog.

Ook Thijs Dallinga stond in de basis bij Toulouse, maar de spits kwam niet tot een doelpunt of assist. De club uit Zuid-Frankrijk staat na negen wedstrijden in de middenmoot van de Ligue 1.

Meer uit Voetbal

Feyenoord accepteert schorsing van één duel voor Borges

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord gaat akkoord met het schikkingsvoorstel van de aanklager betaald voetbal voor Gonçalo Borges. Dat meldt de Rotterdamse club op de eigen website. De 24-jarige aanvaller is daarmee voor twee wedstrijden geschorst, waarvan één voorwaardelijk.

1 uur geleden
Doelman Paes tekent contract tot medio 2029 bij Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de transfer van doelman Maarten Paes afgerond. De 27-jarige keeper komt per direct over van de Amerikaanse club FC Dallas en heeft een contract getekend tot medio 2029, meldt de Amsterdamse club in een persbericht. De transfer zat eraan te komen; Paes bekeek zondag de wedstrijd tegen Excelsior al vanaf de tribune.

1 uur geleden
Feyenoord verhuurt verdediger Plug aan FC Dordrecht

ROTTERDAM (ANP) - Jan Plug verruilt Feyenoord op huurbasis voor FC Dordrecht, tot het eind van het seizoen. De 20-jarige verdediger krijgt daar volgens Feyenoord kans op meer speelminuten in het betaalde voetbal. Plug kwam dit seizoen vijf keer in actie in de Eredivisie, waarvan een keer als basisspeler. Ook maakte hij minuten in de Europa League.

5 uur geleden
Ajax maakt einde aan huurovereenkomst van McConnell

AMSTERDAM (ANP) - Ajax en James McConnell zijn definitief uit elkaar. In gezamenlijk overleg is besloten de huurovereenkomst van de speler met Liverpool stop te zetten. McConnell maakte sinds begin januari al geen deel meer uit van de selectie van Ajax.

5 uur geleden
Arbiter Nijhuis rest van het seizoen uitgeschakeld door blessure

ZEIST (ANP) - Voetbalscheidsrechter Bas Nijhuis komt de rest van het seizoen niet meer in actie vanwege de achillespeesblessure die hij afgelopen dinsdag opliep. "Dit seizoen dat kun je wel vergeten", zei Nijhuis maandag in de ochtendshow van radiozender 538.

8 uur geleden
Arsenal wint grootste geldprijs ooit in vrouwenvoetbal

LONDEN (ANP) - De voetbalsters van Arsenal hebben de allereerste FIFA Women's Champions Cup gewonnen en daarmee ongeveer 2 miljoen euro verdiend, de grootste geldprijs ooit in het vrouwenvoetbal. De winnaar van de Champions League versloeg in het Emirates Stadium van Londen de Braziliaanse club Corinthians met 3-2 na verlenging.

17 uur geleden
Geen winnaar bij duel tussen FC Volendam en Go Ahead Eagles

VOLENDAM (ANP) - FC Volendam en Go Ahead Eagles hebben met 1-1 gelijkgespeeld. Beide clubs schoten weinig op met het behaalde punt. Go Ahead blijft veertiende met 22 punten, Volendam vijftiende met 18 punten.

19 uur geleden