Tottenham schorst middenvelder Bissouma na lachgasvideo
LONDEN (ANP/AFP) - Yves Bissouma maakt geen deel uit van de selectie van Tottenham Hotspur voor de eerste competitiewedstrijd van maandag tegen Leicester City. Trainer Ange Postecoglou schorst de middenvelder die eerder deze week op sociale media een video plaatste waarin te zien was dat hij lachgas nam.
De 27-jarige Bissouma heeft inmiddels zijn excuses gemaakt. "Ik begrijp hoe ernstig dit is en welke gezondheidsrisico's ermee gepaard gaan. Ik neem mijn verantwoordelijkheid als voetballer en rolmodel heel serieus", zei hij.
Het bezit van lachgas (distikstofoxide) voor recreatief gebruik is sinds vorig jaar een strafbaar feit in het Verenigd Koninkrijk en het kan resulteren in een gevangenisstraf van twee jaar voor recidivisten.
Meer uit Voetbal
VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Het tegen degradatie vechtende Deportivo Alavés heeft tegen landskampioen FC Barcelona 3 punten gepakt. De wedstrijd in Vitoria-Gasteiz eindigde in 1-0 voor de thuisploeg.
6 uur geledenROME (ANP) - Internazionale heeft voor de tiende keer de Coppa Italia gewonnen. De club uit Milaan, die ook al landskampioen is geworden, was in de finale in Rome met 2-0 te sterk voor Lazio. Denzel Dumfries was goed voor een assist.
6 uur geledenLENS (ANP) - Paris Saint-Germain is voor de vijfde keer op rij kampioen van Frankrijk geworden. De ploeg van trainer Luis Enrique won de topper tegen RC Lens met 2-0 en kan in de laatste speelronde niet meer worden ingehaald.
7 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City houdt de druk op koploper Arsenal in de Engelse titelstrijd. De ploeg van trainer Pep Guardiola won in eigen huis met 3-0 van Crystal Palace.
7 uur geledenALMERE (ANP) - Willem II heeft de eerste wedstrijd in de halve finale van de play-offs om promotie/degradatie gewonnen van Almere City. In Almere won de ploeg van trainer John Stegeman met 1-0 door een treffer van Samuel Bamba.
8 uur geledenUTRECHT (ANP) - Tjaronn Chery (NEC), Mika Godts (Ajax), Ismael Saibari (PSV), Joey Veerman (PSV) en Jacob Trenskow (sc Heerenveen) maken kans om te worden verkozen tot Speler van het Jaar van de Eredivisie. Saibari behoorde ook vorig jaar tot de genomineerden, maar zag de titel toen naar Sem Steijn (destijds FC Twente) gaan.
16 uur geledenPAMPLONA (ANP) - Atlético Madrid heeft zich hersteld van de uitschakeling door Arsenal in de halve finales van de Champions League en de daaropvolgende nederlaag in La Liga tegen Celta de Vigo. Bij Osasuna won de ploeg van trainer Diego Simeone met 2-1.
1 dag geleden