Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Toptrainers Klopp en Simeone schudden geen handen meer

Toptrainers Klopp en Simeone schudden geen handen meer

LIVERPOOL (ANP) - De trainers Jürgen Klopp en Diego Simeone hebben ook na het tweede duel tussen Liverpool en Atlético Madrid in de Champions League geen handen geschud. De Duitse trainer van Liverpool reageerde twee weken geleden nogal verbolgen toen Simeone direct na het laatste fluitsignaal naar de kleedkamer rende, zonder Klopp een hand te geven. Woensdagavond ontliepen de twee toptrainers elkaar ook na het duel op Anfield, dat met 2-0 werd gewonnen door de ploeg van Klopp.

"Ik heb daar absoluut geen probleem mee", zei de Duitser. "Ik weet dat Diego niet houdt van zulke dingen en ik ben ook niet de beste handenschudder ter wereld. Ik wil anderen daarmee niet irriteren. Hij houdt er niet van en ik ben dus ook niet naar hem toegelopen. Dat verandert niets aan het respect dat ik heb voor hem en het werk dat hij doet."

Simeone gaat na afloop vrijwel altijd direct naar binnen. De 51-jarige Argentijn heeft al regelmatig gezegd het schudden van handen met de trainer van de tegenstander als iets "achterbaks" te zien. "Omdat de emoties na een wedstrijd vaak totaal verschillend zijn", aldus Simeone.

Liverpool won in Madrid met 3-2 en plaatste zich dankzij de 2-0-zege voor eigen publiek als groepswinnaar voor de achtste finales. Atlético speelde bijna een uur met tien man, nadat Felipe rood had gekregen van scheidsrechter Danny Makkelie voor een overtreding op Sadio Mané. Klopp besloot de Senegalese doelpuntenmaker in de rust te wisselen. Mané had al een gele kaart op zak en werd volgens Klopp door de spelers van Atlético 'gezocht'.

"Ik vond het vreselijk om te doen, want Sadio speelde geweldig. Ik was ook niet bang dat hij de controle over zijn emoties zou verliezen. Maar je zag wat de spelers van Atlético deden. Ze begonnen meer en meer over het veld te rollen, in een poging het aantal spelers op het veld gelijk te krijgen. Ik moest hem daarom wel wisselen", aldus Klopp.

Meer uit Voetbal

Ekkelenkamp helpt Udinese met doelpunt langs AS Roma

UDINE (ANP) - Jurgen Ekkelenkamp heeft Udinese aan een 1-0-zege op AS Roma geholpen. De Nederlandse middenvelder maakte vijf minuten na rust de enige treffer van het duel in Udine.

12 uur geleden
Spits Benzema verruilt in Saudi-Arabië Al-Ittihad voor Al-Hilal

RIYAD (ANP) - Aanvaller Karim Benzema verruilt in Saudi-Arabië Al-Ittihad voor Al-Hilal. De club uit Riyad maakte de komst van de 38-jarige Fransman bekend op X.

12 uur geleden
Feyenoord laat gehuurde aanvaller Larin terugkeren naar Mallorca

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord laat aanvaller Cyle Larin terugkeren naar RCD Mallorca. De Rotterdamse club heeft de huurovereenkomst van de 30-jarige Canadees per direct ontbonden.

14 uur geleden
Voetbalbaas Infantino wil verbanning Rusland opheffen

ZÜRICH (ANP) - Voorzitter Gianni Infantino van wereldbond FIFA wil dat Rusland weer gaat deelnemen aan de internationale voetbaltoernooien. "Absoluut. Dat moet. In ieder geval op jeugdniveau. Dit verbod heeft niets opgeleverd", zei Infantino in een interview met de Britse zender Sky. "Het heeft alleen maar tot frustratie en haat geleid. Het zou helpen als meisjes en jongens uit Rusland voetbalwedstrijden in andere delen van Europa zouden kunnen spelen."

16 uur geleden
FC Utrecht neemt afscheid van Finnsson, Van de Haar en Jenner

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht neemt afscheid van Kolbeinn Finnsson, Jesse van de Haar en Ivar Jenner. Finnsson en Van de Haar spelen tot de zomer op huurbasis voor respectievelijk het Noorse Vålerenga IF en SK Beveren in België. Er zijn koopopties opgenomen in de overeenkomsten. Het contract met Jenner werd ontbonden.

16 uur geleden
Feyenoord accepteert schorsing van één duel voor Borges

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord gaat akkoord met het schikkingsvoorstel van de aanklager betaald voetbal voor Gonçalo Borges. Dat meldt de Rotterdamse club op de eigen website. De 24-jarige aanvaller is daarmee voor twee wedstrijden geschorst, waarvan één voorwaardelijk.

18 uur geleden
Doelman Paes tekent contract tot medio 2029 bij Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de transfer van doelman Maarten Paes afgerond. De 27-jarige keeper komt per direct over van de Amerikaanse club FC Dallas en heeft een contract getekend tot medio 2029, meldt de Amsterdamse club in een persbericht. De transfer zat eraan te komen; Paes bekeek zondag de wedstrijd tegen Excelsior al vanaf de tribune.

19 uur geleden