
Topman Woodward vertrekt eind 2021 bij Manchester United
MANCHESTER (ANP) - Vicevoorzitter Ed Woodward legt aan het eind van dit jaar zijn functie neer bij Manchester United. Woodward was voornemens om met United deel te gaan nemen aan de European Super League.
"Ik ben ontzettend trots dat ik United heb gediend en het was een eer om de afgelopen zestien jaar voor 's werelds grootste voetbalclub te mogen werken", aldus Woodward. "De club staat er goed voor met het oog op de toekomst en het zal moeilijk zijn om aan het eind van het jaar weg te lopen."
Woodward was sinds 2005 werkzaam bij United en sinds 2012 als vicevoorzitter.
In de verklaring van United wordt geen link gelegd met de European Super League.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Real Madrid heeft de koppositie in La Liga weer overgenomen van FC Barcelona. De ploeg van coach Xabi Alonso deed dat door de uitwedstrijd bij Getafe met 1-0 te winnen.
45 minuten geledenLIVERPOOL (ANP/RTR) - Liverpool-coach Arne Slot was kritisch over de efficiëntie van zijn spelers in de met 2-1 verloren thuiswedstrijd tegen Manchester United. Het was de vierde nederlaag op rij voor de Engelse landskampioen. Dat is Liverpool sinds 2014 niet meer overkomen.
1 uur geledenTHESSALONIKI (ANP) - Panathinaikos reist met een gelijkspel op zak af naar Rotterdam voor het duel met Feyenoord in de Europa League. De Griekse club verspeelde in de competitiewedstrijd tegen Aris in Thessaloniki een voorsprong en speelde met 1-1 gelijk.
3 uur geledenALMELO (ANP) - Heracles Almelo-trainer Bas Sibum sprak na de thuisnederlaag van 7-0 tegen Feyenoord van een "nachtmerrie". Een deel van de supporters vroeg om het vertrek van de oud-speler van de club.
3 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool lijkt het winnen verleerd. De ploeg van trainer Arne Slot leed tegen Manchester United de vierde nederlaag op rij (1-2). De kampioen verloor de afgelopen weken ook van Crystal Palace, Chelsea en Galatasaray in de Champions League.
4 uur geledenALMELO (ANP) - Trainer Robin van Persie van Feyenoord vindt het na de ruime zege op Heracles Almelo (0-7) belangrijk dat zijn spelers "hongerig en nederig" blijven. Dat vertelde hij tijdens een persconferentie in Almelo.
4 uur geledenALMELO (ANP) - Gonçalo Borges heeft zijn eerste doelpunt als speler van Feyenoord opgedragen aan zijn in september overleden oma. "Het is een lastige tijd geweest, voor mij en mijn familie. Deze is voor mijn oma", sprak de Portugese buitenspeler na de zege van 7-0 van de Rotterdammers bij Heracles Almelo tijdens een persconferentie.
4 uur geleden