Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Topbasketballer LeBron James wil eigen NBA-team in Las Vegas

Topbasketballer LeBron James wil eigen NBA-team in Las Vegas

LOS ANGELES (ANP) - De Amerikaanse topbasketballer LeBron James wil eigenaar worden van een team in de NBA. De 37-jarige James vertelt over zijn ambities in de HBO-serie The Shop. James wil zich met zijn eigen club gaan vestigen in Las Vegas.

"Ik wil een team kopen, dat is zeker. Een team in Vegas", zegt de Amerikaan in een fragment van de aflevering die vrijdag volledig online komt. James speelt zelf nog in de NBA voor Los Angeles Lakers, waarmee hij in 2020 voor de vierde keer kampioen werd. Hij had eerder succes met Miami Heat (2012 en 2013) en Cleveland Cavaliers (2016).

Het Amerikaanse zakenblad Forbes bracht onlangs naar buiten dat James miljardair is geworden. De basketballer, die ook acteert en in de zakenwereld actief is, heeft volgens Forbes een geschat vermogen van ruim 1 miljard dollar. James is als partner van de Fenway Sports Group mede-eigenaar van onder meer de Amerikaanse honkbalclub Boston Red Sox.

De NBA bestaat nu uit dertig clubs. Geruchten dat daar clubs uit Seattle en Las Vegas bijkomen, werden onlangs door NBA-commissaris Adam Silver weersproken. James zou ook een bestaande club kunnen kopen en daarmee kunnen verhuizen naar de gokstad in de woestijn.

Michael Jordan, zesvoudig NBA-kampioen, is eigenaar van Charlotte Hornets.

Meer uit Sport

Keetels zonder ChatGPT op jacht naar titel in marathon Rotterdam

ROTTERDAM (ANP) - Mikky Keetels is komende zondag in de marathon van Rotterdam favoriet voor de Nederlandse titel op de marathon. De rennende stewardess mikt zelf op een tijd van onder de 2.30 uur. Hoewel ze ChatGPT niet meer gebruikt als hardloopcoach, is ze nog steeds haar eigen trainer. "Ik heb inmiddels zo veel van andere atleten gehoord en geleerd, dat ik het nu zelf bedenk", zei de 27-jarige Keetels tijdens een persconferentie.

1 uur geleden
Frans talent Seixas boekt derde ritzege in Ronde van Baskenland

EIBAR (ANP) - Wielrenner Paul Seixas heeft zijn derde etappe gewonnen in de Ronde van Baskenland. De 19-jarige Fransman van Decathlon CMA CGM versloeg in de vijfde rit met start en finish in Eibar medevluchter Florian Lipowitz uit Duitsland en verstevigde zijn leidende positie in het algemeen klassement. De Spanjaard Javier Romo finishte als derde op iets meer dan een minuut.

2 uur geleden
Sinner ook op gravel in Monaco tegen Zverev in halve finales

MONACO (ANP) - De Italiaanse tennisser Jannik Sinner heeft zich in zijn jacht op zijn eerste titel op een groot graveltoernooi geplaatst voor de halve finales van het masterstoernooi van Monte Carlo. De nummer 2 van de wereld versloeg de Canadees Félix Auger-Aliassime met 6-3 6-4.

5 uur geleden
Tennisser Zverev in drie sets naar halve finales Monte Carlo

MONACO (ANP) - Tennisser Alexander Zverev heeft zich als eerste geplaatst voor de halve finales van het masterstoernooi van Monte Carlo. De Duitse nummer 3 van de wereldranglijst boekte een zege in drie sets op de Braziliaan João Fonseca: 7-5 6-7 (3) 6-3.

7 uur geleden
Volleybalster Plak stelt zich niet beschikbaar voor Oranje

UTRECHT (ANP) - Volleybalster Celeste Plak heeft zich niet beschikbaar gesteld voor de wedstrijden van Oranje deze zomer. Dat meldde de volleybalbond op de eigen website. De 30-jarige diagonaalspeelster ontbreekt op de 'longlist' van bondscoach Felix Koslowski voor de komende periode, waarin Nederland speelt op de Four Nations Cup en de Volleyball Nations League.

8 uur geleden
Golfer McIlroy begint goed aan jacht op titelprolongatie Masters

AUGUSTA (ANP) - Golfer Rory McIlroy is uitstekend begonnen aan zijn jacht op titelprolongatie op de Masters. De 36-jarige Noord-Ier deelt na een eerste ronde van 67 slagen (5 onder par) de leiding met de Amerikaan Sam Burns.

13 uur geleden
Van Gerwen klopt Bunting na achterstand en bereikt finale

BRIGHTON (ANP) - Darter Michael van Gerwen heeft in de tiende speelronde van de Premier League de finale bereikt. De Nederlander knokte zich in de halve finale in Brighton tegen de Engelsman Stephen Bunting terug van een achterstand van 4-2 en won met 6-5.

22 uur geleden