Toornstra: Feyenoord maakt stappen en is op goede weg
EINDHOVEN (ANP) - Jens Toornstra was met twee doelpunten een van de uitblinkers van Feyenoord in het gewonnen uitduel met PSV (0-4). Hij opende vlak voor rust prachtig de score. Zijn tweede doelpunt, de 0-3, was er ook één om in te lijsten.
"Het was een goede wedstrijd van ons", zei Toornstra vlak na het laatste fluitsignaal voor de camera van ESPN. "We zijn al een tijdje met dit proces bezig. We maken stappen en als je dan zo tegen PSV kan spelen, dan ben je op de goede weg."
"We zijn er steeds meer bewust van dat we druk moeten blijven zetten", zei Toornstra. "We waren ook redelijk vast aan de bal en door goede goals trekken we aan het langste eind. Vandaag waren we beter dan PSV, maar twee weken geleden verliezen we van FC Utrecht. We moeten stappen maken en ook die wedstrijden niet verliezen."
Meer uit Voetbal
MÜNCHEN (ANP) - Bayern München kan in de komende drie wedstrijden in de Champions League niet beschikken over aanvaller Luis Díaz. De Europese voetbalbond UEFA heeft de Colombiaan voor drie duels geschorst na zijn rode kaart in de wedstrijd tegen Paris Saint-Germain. Díaz kreeg die voor een overtreding op Achraf Hakimi.
2 uur geledenPORTO (ANP) - Luuk de Jong keert terug in de selectie van FC Porto. De spits is hersteld van een knieblessure en krijgt zaterdag van trainer Francesco Farioli speeltijd in een bekerduel met Sintrense.
4 uur geledenALKMAAR (ANP) - Zinho Vanheusden heeft zijn loopbaan beëindigd. De Belgische verdediger, in het verleden ook actief voor AZ, liep bij het Spaanse Marbella voor de derde keer een zware knieblessure op. "Met verdriet, maar vooral met trots kijk ik terug", schrijft hij op Instagram.
6 uur geledenBOLOGNA (ANP) - Matteo Berrettini heeft de Italiaanse tennisploeg op voorsprong gezet in de halve finale van de Davis Cup tegen België. De nummer 56 van de wereldranglijst won in Bologna zijn wedstrijd tegen Raphaël Collignon, die dertig plaatsen lager staat op de mondiale tennisladder: 6-3 6-4.
6 uur geledenARNHEM (ANP) - Ronald Ruijtenberg, André van Ginkel, Arthur Leenders, Wolf Nathan en Robert Kramer vormen het nieuwe bestuur van de zogenoemde Sterkhouders, die al een kwart van de aandelen van Vitesse bezitten. De vijf regionale ondernemers willen de club uit Arnhem overnemen.
6 uur geledenLONDEN (ANP) - Gabriel Magalhaes kan de komende weken niet voor Arsenal uitkomen. De centrale verdediger heeft een dijbeenblessure opgelopen bij de nationale ploeg van Brazilië en is voorlopig uitgeschakeld.
8 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Givairo Read en Cyle Larin kunnen voorlopig niet voor Feyenoord voetballen. De verdediger en aanvaller hebben blessures en staan meerdere weken aan de kant, meldde trainer Robin van Persie vrijdag op een persconferentie in De Kuip.
9 uur geleden