Toornstra: Feyenoord maakt stappen en is op goede weg
EINDHOVEN (ANP) - Jens Toornstra was met twee doelpunten een van de uitblinkers van Feyenoord in het gewonnen uitduel met PSV (0-4). Hij opende vlak voor rust prachtig de score. Zijn tweede doelpunt, de 0-3, was er ook één om in te lijsten.
"Het was een goede wedstrijd van ons", zei Toornstra vlak na het laatste fluitsignaal voor de camera van ESPN. "We zijn al een tijdje met dit proces bezig. We maken stappen en als je dan zo tegen PSV kan spelen, dan ben je op de goede weg."
"We zijn er steeds meer bewust van dat we druk moeten blijven zetten", zei Toornstra. "We waren ook redelijk vast aan de bal en door goede goals trekken we aan het langste eind. Vandaag waren we beter dan PSV, maar twee weken geleden verliezen we van FC Utrecht. We moeten stappen maken en ook die wedstrijden niet verliezen."
Meer uit Voetbal
HELMOND (ANP) - SC Cambuur is een stap dichter bij promotie naar de Eredivisie. De ploeg van trainer Henk de Jong won met 1-0 bij Helmond Sport en heeft nog maar enkele punten nodig om definitief zeker te zijn van promotie.
6 minuten geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber mist dinsdag de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Bayer Leverkusen in de achtste finales van de Champions League. De verdediger viel zaterdag geblesseerd uit tijdens het gewonnen thuisduel met Everton (2-0) in de Premier League.
6 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola ziet nog kansen voor Manchester City in de Champions League. "In een voetbalwedstrijd kan er van alles gebeuren", zei hij op een persconferentie over de return van dinsdag tegen Real Madrid in de achtste finales. "Laten we eerst proberen om te winnen en dan zien we wel."
6 uur geledenROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.
23 uur geledenCOMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.
1 dag geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.
1 dag geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Eredivisie. De club uit Deventer was voor eigen publiek veel te sterk voor een zwak NAC Breda: 6-0. Jakob Breum scoorde drie keer voor de thuisploeg.
1 dag geleden