Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tony geeft yogalessen in Oud-Vossemeer: ‘Yoga hoeft helemaal niet zweverig te zijn’

Tony geeft yogalessen in Oud-Vossemeer: ‘Yoga hoeft helemaal niet zweverig te zijn’

OUD-VOSSEMEER – Ongeveer vijf jaar geleden verhuisde Tony Verkamer vanuit Nieuw-Vennep met zijn vrouw naar Oud-Vossemeer. Daar richtten zij een Chinees gezondheidscentrum op. Tony verzorgd onder andere de yogalessen. 

“Ik doe nu zo’n elf jaar aan yoga”, aldus Tony. “Ik ben destijds met yoga in aanraking gekomen, omdat mijn toenmalige vriendin dat deed. Ik heb een opleiding lichamelijke opvoeding gevolgd in Gent. Daarna ben ik naar China gegaan. Daar heb ik ongeveer twee maanden in een Shoalinklooster (kung fu) gezeten.” Toen Tony terugkwam in Nederland is hij op zoek gegaan naar een goede yogaschool. “In mijn zoektocht kwam ik terecht bij een school in Amsterdam. Daar ben ik uiteindelijk lessen gaan volgen.”

Inmiddels is yoga voor Tony een manier van leven geworden. “In eerste instantie betekende yoga voor mij een mooie manier om gezond ouder te worden. Nu proberen we dit in onze studio ook door te geven aan leden.” Tony merkt regelmatig dat het beeld van yoga niet bij iedereen hetzelfde is. “Mensen hebben vaak een bepaald beeld van yoga. Dat het bijvoorbeeld zweverig is. Maar er zijn heel veel verschillende soorten yoga en soorten leraren”, zegt hij. “Zo geef ik bijvoorbeeld yoga met de lichten aan en zonder wierook of iets dergelijks. Dat kan sommige mensen misschien afschrikken, maar anderen vinden dat juist fijn.”

Volgens Tony staan de inwoners van Tholen over het algemeen wel open voor yoga. “De interesse is er in ieder geval zeker. Voor sommige mensen op Tholen blijft yoga nog wel een no-go. Maar dat is ook niet erg.”

Meer uit Tholen

Ut Vlôôienkrantje wordt dit weekend weer huis-aan-huis verspreid

GRÔÔT PESÔÔT - Vrijwilligers van carnavalsvereniging De Vlôôientrappers gaan dit weekend weer het carnavalskrantje huis-aan-huis bezorgen. Op sociale media deelt de vereniging alvast een foto van een pallet vol stapels kranten, die zaterdag worden verspreid.

17 uur geleden
Breuk tussen GroenLinks en PvdA Tholen, partijen gaan niet samen de verkiezingen in

THOLEN - GroenLinks en de Partij van de Arbeid in Tholen doen dit jaar niet samen mee aan de gemeenteraadsverkiezingen. De samenwerking is uit elkaar gevallen na onenigheid over de kandidatenlijst. Acht jaar geleden was Tholen een van de eerste gemeenten in Zeeland waar beide partijen gezamenlijk op het stembiljet stonden.

1 dag geleden
Nieuwe datum voor bijeenkomst over sloop en nieuwbouw Bou Kooijmanstraat

OUD-VOSSEMEER - Woningcorporatie Stadlander heeft een nieuwe datum vastgesteld voor de inloopavond over de sloop van acht woningen in de Bou Kooijmanstraat in Oud-Vossemeer. De bijeenkomst is nu op maandagavond 19 januari in dorpshuis De Vossenkuil.

1 dag geleden
Schutse Zorg Tholen schorst medewerker na mogelijk seksueel wangedrag

SINT-ANNALAND - Een medewerker van Schutse Zorg Tholen is geschorst vanwege signalen van seksueel grensoverschrijdend gedrag bij twee bewoners. Dit bevestigt Tonja Nortier, strategisch adviseur bij de zorgorganisatie, aan het Reformatorisch Dagblad.

1 dag geleden
Benzine en diesel stijgen steeds verder in prijs na accijnsverhoging

THOLEN - De prijzen voor benzine en diesel zijn sinds de jaarwisseling verder gestegen. Na de accijnsverhoging per 1 januari liepen de brandstofprijzen in korte tijd opnieuw op.

2 dagen geleden
Op deze dag raast de Wielerronde van Oud-Vossemeer weer door de straten

OUD-VOSSEMEER - De datum voor de wielerronde van Oud-Vossemeer is bekend: het wielerspektakel vindt plaats op zaterdag 14 maart. Dat maakte het wielercomité deze week bekend. Het dorp maakt zich op voor alweer de 77e editie van dit volksfeest.

2 dagen geleden
Nieuwe voorstellingen Sint Joseph zorgen voor ‘chaos op het toneel’

OUD-VOSSEMEER - Toneelvereniging Sint Joseph Oud-Vossemeer speelt binnenkort de hilarische klucht 'Jubileumhotel' van Ray Cooney, in een bewerking van John Lanting, die zijn carrière hiermee afsloot.

2 dagen geleden