Toneelvereniging St. Joseph stelt voorstellingen uit
OUD VOSSEMEER - Toneelvereniging St. Joseph, Oud Vossemeer, stelt de geplande voorstellingen uit.
Toneelvereniging Sint Joseph te Oud Vossemeer speelt sinds jaar en dag medio januari haar voorstellingen. Normaal gesproken wordt er eind september begonnen met de repetities.
Hoop op versoepeling
We zijn halverwege mei ook gewoon begonnen met het uitzoeken van een geschikt stuk, zo zegt het bestuur van de vereniging. De beschikbaarheid van de spelers, speelsters en de mensen achter de schermen werd gepolst. Alles in de hoop dat de regels verder versoepeld zouden worden en dat we op een redelijk normale manier aan het seizoen konden beginnen.
Van enige versoepeling is echter niet of nauwelijks sprake.
Te veel belemmeringen
We hebben daarom als vereniging unaniem besloten om dit seizoen te laten voor wat het is.
Er zijn te veel belemmeringen om op een verantwoorde manier te repeteren, te spelen.
Ook wat de voorstellingen betreft komt er nogal wat om de hoek kijken om op een verantwoorde manier publiek te kunnen ontvangen. Het aantal toeschouwers is drastisch beperkt. Los van het feit of men wel wil komen.
Wachten op betere tijden
Sint Joseph vindt het uiteraard erg jammer dat er niet gespeeld kan worden. Het is nu gewoon wachten op betere tijden.
Zodra de mogelijkheid zich voordoet zullen we weer een start maken.
Meer uit Tholen
SINT-MAARTENSDIJK - Inwoners die in september boompjes hebben besteld, kunnen hun jonge bomen ophalen op donderdag 4, vrijdag 5 of zaterdag 6 december. De uitgifte vindt plaats tussen 11.00 en 16.00 uur op de gemeentewerkplaats (Nijverheidsweg 34 in Sint-Maartensdijk). In totaal worden er dit jaar 5.081 boompjes uitgedeeld in de gemeente Tholen, geholpen door een team van vrijwilligers.
1 uur geledenWEST-BRABANT/THOLEN - Op de A58 en A4 rondom Bergen op Zoom en Roosendaal staan dinsdagochtend lange files door een ongeval en een autobrand. Op beide snelwegen staan de vertragingen van zo'n 45 minuten. Ook bij afslag Tholen staat er een file.
6 uur geledenTHOLEN- De kerstvakantie staat voor de deur en Jij op Tholen heeft weer een leuk en veelzijdig programma voor kinderen en jongeren. Van schaatsen en een escapegame tot een NERF Battle en een kerstfestijn: er is voor ieder wat wils. Inschrijven is vanaf deze week mogelijk, maar wees er snel bij, want vol is vol.
7 uur geledenSCHERPENISSE - In de Hoge Markt verdwijnen elf parkeerplekken en in de Spuidamstraat komen er veertien bij. Dat blijkt uit het nieuwe ontwerp van de gemeente voor deze straten in Scherpenisse waar inwoners binnenkort hun mening over kunnen geven. Ook komt er meer groen in de Hoge Markt.
1 dag geledenTHOLEN - Een inwoner van de gemeente Tholen heeft afgelopen weekend de hoofdprijs van 1,2 miljoen euro gewonnen bij de Lotto. Het winnende lot was een abonnement, waarmee de speler zes van de zeven getrokken cijfers goed had voorspeld.
1 dag geledenTHOLEN - Een bestuurster is afgelopen nacht op de Postweg in Tholen opnieuw in de problemen gekomen. Volgens getuigen reed de vrouw opvallend slingerend waarna ze in de berm belandde, een boom schampte en pas tientallen meters verder tot stilstand kwam. Het was haar tweede incident in een korte tijd.
1 dag geledenTHOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Cees van 't Hof die de spotlight mocht vangen.
2 dagen geleden