Toneelvereniging St. Joseph stelt voorstellingen uit
OUD VOSSEMEER - Toneelvereniging St. Joseph, Oud Vossemeer, stelt de geplande voorstellingen uit.
Toneelvereniging Sint Joseph te Oud Vossemeer speelt sinds jaar en dag medio januari haar voorstellingen. Normaal gesproken wordt er eind september begonnen met de repetities.
Hoop op versoepeling
We zijn halverwege mei ook gewoon begonnen met het uitzoeken van een geschikt stuk, zo zegt het bestuur van de vereniging. De beschikbaarheid van de spelers, speelsters en de mensen achter de schermen werd gepolst. Alles in de hoop dat de regels verder versoepeld zouden worden en dat we op een redelijk normale manier aan het seizoen konden beginnen.
Van enige versoepeling is echter niet of nauwelijks sprake.
Te veel belemmeringen
We hebben daarom als vereniging unaniem besloten om dit seizoen te laten voor wat het is.
Er zijn te veel belemmeringen om op een verantwoorde manier te repeteren, te spelen.
Ook wat de voorstellingen betreft komt er nogal wat om de hoek kijken om op een verantwoorde manier publiek te kunnen ontvangen. Het aantal toeschouwers is drastisch beperkt. Los van het feit of men wel wil komen.
Wachten op betere tijden
Sint Joseph vindt het uiteraard erg jammer dat er niet gespeeld kan worden. Het is nu gewoon wachten op betere tijden.
Zodra de mogelijkheid zich voordoet zullen we weer een start maken.
Meer uit Tholen
SINT-ANNALAND - Een anonieme tip heeft onlangs geleid tot de vondst van verdovende middelen in een woning in Sint-Annaland. Ook op meerdere locaties in West-Brabant trof de politie drugs aan na binnengekomen tips via Meld Misdaad Anoniem. Er zijn meerdere verdachten aangehouden.
1 uur geledenSINT-ANNALAND - Het rioolstelsel van Sint-Annaland wordt van 13 april tot en met 22 mei gereinigd en geïnspecteerd. Dit is nodig om ervoor te zorgen dat regen- en afvalwater goed kan blijven wegstromen. Tijdens de werkzaamheden kunnen inwoners soms een lichte rioolgeur in huis ruiken. Ook kan er kort verkeersoverlast in de straten zijn.
6 uur geledenSINT PHILIPSLAND - De brandweer heeft zondagmiddag een buitenbrand geblust die mogelijk is aangestoken door vandalen. De brand woedde in een rietkraag aan de Rijksweg in Sint Philipsland.
22 uur geledenSINT-MAARTENSDIJK - Ondernemers zijn vaak dag en nacht bezig met hun onderneming. Maar wat drijft hen? Wat is hun motivatie? En waar liggen zij 's nachts van wakker? In 'Aan de keukentafel met...' gaan we met hen in gesprek en gaan we op zoek naar het bijzondere verhaal dat zij te vertellen hebben. Deze week: Tony en Jannie van Chastelet,Fitnesscentrum Bodyzone.
1 dag geledenTHOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Cees van 't Hof die de spotlight mocht vangen.
1 dag geledenTHOLEN - Op maandag 27 april viert heel het land Koningsdag met vrijmarkten, muziek en oranjefeesten. In Tholen-stad pakken de organisatoren het net als vorig jaar aan: het ringrijden keert terug op de Markt en de dag wordt afgesloten met een vuurwerkshow bij de Oesterputten.
1 dag geledenTHOLEN - De Zero Waste Week komt van 18 tot en met 24 april voor het eerst naar Tholen. Tijdens deze week leren inwoners hoe ze afval kunnen verminderen. Er zijn workshops, een wandeltocht en een handwerkcafé.
2 dagen geleden