Toneelvereniging St. Joseph stelt voorstellingen uit
OUD VOSSEMEER - Toneelvereniging St. Joseph, Oud Vossemeer, stelt de geplande voorstellingen uit.
Toneelvereniging Sint Joseph te Oud Vossemeer speelt sinds jaar en dag medio januari haar voorstellingen. Normaal gesproken wordt er eind september begonnen met de repetities.
Hoop op versoepeling
We zijn halverwege mei ook gewoon begonnen met het uitzoeken van een geschikt stuk, zo zegt het bestuur van de vereniging. De beschikbaarheid van de spelers, speelsters en de mensen achter de schermen werd gepolst. Alles in de hoop dat de regels verder versoepeld zouden worden en dat we op een redelijk normale manier aan het seizoen konden beginnen.
Van enige versoepeling is echter niet of nauwelijks sprake.
Te veel belemmeringen
We hebben daarom als vereniging unaniem besloten om dit seizoen te laten voor wat het is.
Er zijn te veel belemmeringen om op een verantwoorde manier te repeteren, te spelen.
Ook wat de voorstellingen betreft komt er nogal wat om de hoek kijken om op een verantwoorde manier publiek te kunnen ontvangen. Het aantal toeschouwers is drastisch beperkt. Los van het feit of men wel wil komen.
Wachten op betere tijden
Sint Joseph vindt het uiteraard erg jammer dat er niet gespeeld kan worden. Het is nu gewoon wachten op betere tijden.
Zodra de mogelijkheid zich voordoet zullen we weer een start maken.
Meer uit Tholen
SINT PHILIPSLAND/THOLEN - Bij vier bedrijven in de staart van Zuid-Beveland, oostelijk Tholen en Sint Philipsland ziet netbeheerder Stedin kansen om het stroomnet te ontlasten. Samen zouden de bedrijven mogelijk 35 megawatt aan flexibel vermogen kunnen leveren. Daarover gaat Stedin met hen in gesprek.
9 uur geledenZEELAND - Tholenaren gaan in 2027 meer betalen aan Waterschap Scheldestromen. Een eenpersoonshuishouden in een huurwoning is 252 euro kwijt, 15 euro meer dan dit jaar. Voor een meerpersoonshuishouden met een koopwoning stijgen de kosten met 49 euro naar 634 euro. Dat blijkt uit de begroting die aan de algemene vergadering is voorgelegd.
14 uur geledenSINT PHILIPSLAND/THOLEN - De politie heeft vrijdag 30 oktober een verkeerscontrole uitgevoerd op twee locaties in de gemeente Tholen. Hierbij zijn 102 voertuigen gecontroleerd. De politie stelde een reeks overtredingen vast, waaronder rijden onder invloed.
1 dag geledenTHOLEN - De Grote Clubactie heeft opnieuw een recordbedrag opgehaald op Tholen: 29.516,25 euro. Dat is ruim vijfduizend euro meer dan vorig jaar. Ook landelijk werd een recordbedrag ingezameld van ruim 27 miljoen euro.
1 dag geledenTHOLEN - Stichting Tholen Sterk organiseerde afgelopen zaterdag de lampionnen- en lichtjesoptocht in Tholen. Naar verwachting liepen ruim duizend deelnemers mee. De route week dit jaar af vanwege wegwerkzaamheden.
2 dagen geledenSINT-ANNALAND/POORTVLIET - Ze hebben er even op moeten wachten, maar nu hij eenmaal 'uitruk gereed' op de kazerne staat te pronken, zijn de brandweerlieden er maar wat blij mee. Brandweer Sint-Annaland heeft als eerste kazerne van Zeeland haar nieuwe blusvoertuig in ontvangst mogen nemen.
2 dagen geledenPOORTVLIET/SINT-MAARTENSDIJK - Op vrijdag 6 en zaterdag 7 november zijn de Nationale Natuurwerkdagen. Ook op Tholen gaan mensen aan de slag: schoolklassen in Poortvliet en vrijwilligers bij Sint-Maartensdijk.
3 dagen geleden