Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Toffe Thoolse Tattoos: Chimène Jeroense

Toffe Thoolse Tattoos: Chimène Jeroense

Chimène (18) en Esmée (21) Jeroense uit Tholen waren allebei zestien jaar toen ze hun eerste tattoo lieten zetten. Dit deden zij ter nagedachtenis aan hun vader, die elf jaar geleden overleed aan een hartstilstand.

“Mijn zus en ik wilden allebei heel erg graag een tatoeage als herinnering of eerbetoon aan onze vader. Dat mocht natuurlijk pas toen we zestien waren dus we moesten lang wachten. Mijn zus mocht natuurlijk als eerste, maar omdat ik pas dertien was, moest ik nog lang wachten. Ik was blij toen ik eindelijk. Hij zong ik zing, daarom wilde ik er muzieknoten in hebben. Er kwam een roos bij, omdat dit een symbool van mijn vader naar mij was en ook heb ik er ‘papa’ bij laten zetten. Het was niet emotioneel, omdat het al zo lang geleden was dat hij stierf, maar het voelde wel heel goed om iets te hebben dat niemand me meer af kon pakken. In hetzelfde jaar liet ik nog een tattoo zetten, een leeuw van mijn sterrenbeeld ben een boogschutter, dat was mijn vader. Vorig jaar kreeg ik de derde tattoo van mijn zus. Samen hebben we onze sterrenbeelden en die van onze ouders gezet. Niemand gelooft dat we zussen zijn, omdat we echt totaal niet op elkaar lijken. Zo kunnen we het toch bewijzen’, zegt ze lachend. “Het is niet zo dat ik er echt nog heel veel bij wil, maar mijn moeder, mijn zus en ik willen heel graag alle drie hetzelfde infinity-teken laten zetten. Mijn moeder durft alleen nog steeds niet, ze is bang dat het te pijnlijk is. Ik vind dat meevallen, dus hopelijk doet ze het ooit nog eens. Dat lijkt me mooi.”

Meer uit Tholen

Op de werkvloer bij Hendrickx Constructie: ‘Je bent van begin tot het einde betrokken bij een project’ [OP DE WERKVLOER]

OSSENDRECHT/THOLEN - Wie kan er mooier vertellen over zijn vak dan degene die er dagelijks mee bezig is. Waar komt zijn of haar liefde voor het vak vandaan? Waarom hebben ze voor dit beroep gekozen? Wat is er nou zo mooi aan het vak? En hoe ziet een werkdag er eigenlijk uit? Deze week: Geraldo Theuns en Jos van Driel bij Hendrickx Constructie Ossendrecht.

20 uur geleden
Thoolse lezersfoto van de week: ‘De Paasdijkweg bij Poortvliet’

THOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Wim Reichardt die de spotlight mocht vangen.

23 uur geleden
Van slikken en schorren tot bloeiend dorp: De geschiedenis van Sint-Annaland

SINT-ANNALAND - Sint-Annaland draagt een geschiedenis die evenzeer door mensen als door water is gevormd. Waar nu een hechte gemeenschap van ruim 4.000 inwoners woont, lag 550 jaar geleden een verlaten stuk land. Wachtend op iemand die er toekomst in zag. Die toekomst kwam van grondlegster Anna van Bourgondië.

1 dag geleden
Bestuurder raakt bekneld na botsing tegen een boom in Poortvliet

POORTVLIET - Een personenauto is vrijdagavond bij een eenzijdig ongeluk op de Bram Groenewegeweg tegen een boom gebotst. Bij het ongeluk kwam de bestuurder bekneld te zitten. De brandweer kwam met spoed ter plaatse en heeft de bestuurder uit het voertuig bevrijd. Daarna is de bestuurder per ambulance naar het ziekenhuis gebracht.

1 dag geleden
Nieuwe dienstregeling Connexxion, extra rit tussen Poortvliet en Sommelsdijk

THOLEN - Wie met het openbaar vervoer in Zeeland reist, moet vanaf zondag rekening houden met een nieuwe dienstregeling. Busbedrijf Connexxion verandert een aantal buslijnen. Op Tholen komt er een extra rit voor scholieren tussen Poortvliet en Sommelsdijk.

1 dag geleden
Cees (71) is het meesterbrein achter het Stallandse volkslied ‘Altyt bet groeyende’

BERGEN OP ZOOM/SINT-ANNALAND - Cees van Broekhoven (71) is als rasechte Bergenaar al decennialang nauw verbonden met Sint-Annaland. De voormalige leerkracht en docent theater kent het dorp van binnenuit. "Het is een hechte gemeenschap, maar tegelijk open voor nieuwkomers."

2 dagen geleden
Popkoor Voix en Cultikoor bundelen krachten voor gratis kerstconcert

OUD-VOSSEMEER/THOLEN - Popkoor Voix en Cultikoor organiseren samen een kerstconcert op zondag 14 december in de Rooms-Katholieke kerk aan de Dorpsweg in Oud-Vossemeer. Tijdens deze middag kunnen bezoekers genieten van een muzikale kerstsfeer vol bekende en verrassende liedjes.

2 dagen geleden