Toffe Thoolse Tattoos: Chimène Jeroense
Chimène (18) en Esmée (21) Jeroense uit Tholen waren allebei zestien jaar toen ze hun eerste tattoo lieten zetten. Dit deden zij ter nagedachtenis aan hun vader, die elf jaar geleden overleed aan een hartstilstand.
“Mijn zus en ik wilden allebei heel erg graag een tatoeage als herinnering of eerbetoon aan onze vader. Dat mocht natuurlijk pas toen we zestien waren dus we moesten lang wachten. Mijn zus mocht natuurlijk als eerste, maar omdat ik pas dertien was, moest ik nog lang wachten. Ik was blij toen ik eindelijk. Hij zong ik zing, daarom wilde ik er muzieknoten in hebben. Er kwam een roos bij, omdat dit een symbool van mijn vader naar mij was en ook heb ik er ‘papa’ bij laten zetten. Het was niet emotioneel, omdat het al zo lang geleden was dat hij stierf, maar het voelde wel heel goed om iets te hebben dat niemand me meer af kon pakken. In hetzelfde jaar liet ik nog een tattoo zetten, een leeuw van mijn sterrenbeeld ben een boogschutter, dat was mijn vader. Vorig jaar kreeg ik de derde tattoo van mijn zus. Samen hebben we onze sterrenbeelden en die van onze ouders gezet. Niemand gelooft dat we zussen zijn, omdat we echt totaal niet op elkaar lijken. Zo kunnen we het toch bewijzen’, zegt ze lachend. “Het is niet zo dat ik er echt nog heel veel bij wil, maar mijn moeder, mijn zus en ik willen heel graag alle drie hetzelfde infinity-teken laten zetten. Mijn moeder durft alleen nog steeds niet, ze is bang dat het te pijnlijk is. Ik vind dat meevallen, dus hopelijk doet ze het ooit nog eens. Dat lijkt me mooi.”
Meer uit Tholen
POORTVLIET - Poortvliet heeft als eerste in de gemeente Tholen een mobiliteitshub. Reizigers stappen al sinds 15 februari op bij deze nieuwe opstapplaats, maar wethouder Corniel van Leeuwen wilde tot na de voorjaarsvakantie wachten met de officiële opening. Met de hub wordt een stap gezet naar het vernieuwde vervoersysteem in Zeeland.
2 uur geledenTHOLEN - Wie in Zeeland in een hotel overnacht, betaalt dit jaar gemiddeld 1,91 euro toeristenbelasting per persoon per nacht. Dat is 6,5 procent meer dan vorig jaar. In de gemeente Tholen ligt dit percentage 40 procent hoger. Waar je in 2025 nog één euro per persoon per nacht betaalde is dat dit jaar 1,40 euro. Bijna alle Zeeuwse gemeenten voerden een prijsstijging door. Dit blijkt uit het jaarlijkse onderzoek van Bungalowparkoverzicht.nl.
6 uur geledenTHOLEN - Het is de mensen uit Tholen vast niet ontgaan: het populaire programma Winter Vol Liefde heeft dit jaar een Thoolse kandidaat, de 70-jarige Thea. Zij doet mee als kandidaat voor de Nederlandse deelnemer Hans, die in Noorwegen woont.
1 dag geledenTHOLEN - Niet alleen de aanleg van nieuwe laadpalen staat onder druk, maar ook de beschikbaarheid en betrouwbaarheid van bestaande palen op het eiland. Dat stellen Jan Heshof en Nancy Raas-Tophoven (PvdA-GroenLinks) in nieuwe schriftelijke vragen aan het college.
1 dag geledenTHOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Cees van 't Hof die de spotlight mocht vangen.
1 dag geledenTHOLEN - De nieuwe mobiliteitshub in Tholen wordt later opgeleverd dan gepland, omdat de aannemer meer tijd nodig heeft voor het houtwerk. Dat zegt het college na schriftelijke vragen van Arjan Deurloo (Fractie Deurloo). De verwachting is dat de hub in maart klaar is. Ook erkent het college dat de ontbrekende borden bij het aangrenzende kruispunt tot onduidelijkheid konden leiden bij weggebruikers.
2 dagen geledenZEELAND - De Zeeuwse industrie staat onder druk door een combinatie van geopolitieke onzekerheden, stijgende loonkosten en afnemende export door internationale spanningen. Hoewel de economie vorig jaar sterker groeide dan verwacht, wordt door UWV de komende jaren een afvlakking voorspeld. Dit heeft ook gevolgen voor de arbeidsmarkt, vooral voor sectoren en beroepen die gevoelig zijn voor economische schommelingen.
2 dagen geleden