Toffe Thoolse Tattoos: Bianca en Brian
Bianca (bijna 50) en haar zoon Brian (24) uit Sint-Annaland hebben matching tattoos. Het herinnert hen eraan wat een bijzondere band zij samen hebben. “Dat hij zelf vroeg om samen een tatoeage te laten zetten, was voor mij dan ook een geluksmoment.”
“Gezien de beperkingen van mijn zoon, ben ik al zijn hele leven voor hem aan het knokken. Ik vocht voor een plaatsje op school, in de maatschappij, overal. Ik heb er steeds voor moeten vechten dat hij kreeg wat hij nodig had. Dat zorgde ervoor dat ik op den duur meer hulpverlener en dienstverlener was dan mama. Ook door mijn machteloosheid die ik voelde toen de band met Brian door externe factoren minder hecht werd. We dreigden elkaar kwijt te raken. Toen hij ,begeleid, op zichzelf ging wonen kwam hij met het idee om samen een tattoo te nemen. Als moeder is dat natuurlijk altijd een compliment, maar voor Brian is het erg lastig om zijn gevoelens te uiten. Het was dan ook op zich al heel speciaal dat hij dat zei. Inmiddels woont Brian weer thuis. We zijn naar Sint-Annaland verhuisd, zodat hij in een eigen mancave kon wonen. Zelfstandig en toch bij ons, met begeleiding aan huis. Maar nog steeds staan de tattoos symbool voor de band die we hebben. We hebben elkaars vingerafdrukken op onze bovenarm. Brian heeft mama erboven laten zetten. Ik had de naam Brian al op mijn arm staan, maar daaronder heb ik nu het moeder-kindteken. Brian gaf laatst aan er nog eentje samen met mij te willen. Het is nog de vraag wat het moet worden, maar wat mij betreft komt hij er zeker!”
Meer uit Tholen
THOLEN - Het busverkeer in Zeeland ligt volledig stil door de hevige sneeuwval. Er rijden geen bussen tot minstens 14.00 uur, meldt vervoerder Connexxion. Ook Arriva is gestopt met rijden.
26 minuten geledenTHOLEN - De Zeeuwse Reinigingsdienst (ZRD) haalt vandaag geen afval op in de gemeente Tholen. Door de slechte weersomstandigheden en code oranje zijn alle inzamelroutes geannuleerd.
2 uur geledenWEST-BRABANT/THOLEN - Vanwege de aanhoudend slechte weersvoorspellingen en de verwachte gladheid heeft het College van Bestuur van de Stichting Lowys Porquin besloten, in overleg met de schooldirecteuren, dat alle scholen morgen gesloten blijven. "De veiligheid van onze leerlingen, ouders en medewerkers staat altijd voorop, en wij willen voorkomen dat iemand onnodig risico loopt onderweg naar school", meldt LPS in een brief aan ouders, die verstrekt is via de scholen. Het gaat om 31 scholen, verspreid over de gemeenten Woensdrecht, Steenbergen en Bergen op Zoom.
18 uur geledenTHOLEN - De winter heeft Nederland stevig in zijn greep. De week begon op veel plaatsen al met een dik pak sneeuw en volgens Weeronline is het winterweer voorlopig nog niet voorbij. Met name woensdag kan op grote schaal opnieuw sneeuw vallen, terwijl ook later in de week de neerslag onzeker blijft.
19 uur geledenSINT-ANNALAND - Stichting Vrienden van Siem heeft opnieuw een recordbedrag opgehaald voor de goede doelen. Vorig jaar wisten ze het record al te verbreken met 48.000 euro, nu hebben ze hem weer aangescherpt met maar liefst 54.000 euro.
23 uur geledenWEST-BRABANT/THOLEN - Verkeer richting Bergen op Zoom moet de komende maanden rekening houden met afsluitingen van de Heinenoordtunnel (A29). Tussen januari en april 2026 is de tunnel in zes weekenden per rijrichting afgesloten voor werkzaamheden aan de zinkvoegen en regulier onderhoud.
1 dag geleden[Advertorial] - Elke werkdag van de week gaat er ergens in de regio een deur open voor mensen die het financieel niet redden. Achter die deur staat Voedselbank GoedOntmoet klaar. Met uitgiftepunten in Tholen, Steenbergen, Halderberge, Roosendaal, Bergen op Zoom en Woensdrecht voorziet de voedselbank wekelijks zo'n 500 huishoudens van gratis voedsel. Dat zijn in totaal ongeveer 1250 mensen.
1 dag geleden