Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Toffe Thoolse Tattoos: Bianca en Brian

Toffe Thoolse Tattoos: Bianca en Brian

Bianca (bijna 50) en haar zoon Brian (24) uit Sint-Annaland hebben matching tattoos. Het herinnert hen eraan wat een bijzondere band zij samen hebben. “Dat hij zelf vroeg om samen een tatoeage te laten zetten, was voor mij dan ook een geluksmoment.”

“Gezien de beperkingen van mijn zoon, ben ik al zijn hele leven voor hem aan het knokken. Ik vocht voor een plaatsje op school, in de maatschappij, overal. Ik heb er steeds voor moeten vechten dat hij kreeg wat hij nodig had. Dat zorgde ervoor dat ik op den duur meer hulpverlener en dienstverlener was dan mama. Ook door mijn machteloosheid die ik voelde toen de band met Brian door externe factoren minder hecht werd. We dreigden elkaar kwijt te raken. Toen hij ,begeleid, op zichzelf ging wonen kwam hij met het idee om samen een tattoo te nemen. Als moeder is dat natuurlijk altijd een compliment, maar voor Brian is het erg lastig om zijn gevoelens te uiten. Het was dan ook op zich al heel speciaal dat hij dat zei. Inmiddels woont Brian weer thuis. We zijn naar Sint-Annaland verhuisd, zodat hij in een eigen mancave kon wonen. Zelfstandig en toch bij ons, met begeleiding aan huis. Maar nog steeds staan de tattoos symbool voor de band die we hebben. We hebben elkaars vingerafdrukken op onze bovenarm. Brian heeft mama erboven laten zetten. Ik had de naam Brian al op mijn arm staan, maar daaronder heb ik nu het moeder-kindteken. Brian gaf laatst aan er nog eentje samen met mij te willen. Het is nog de vraag wat het moet worden, maar wat mij betreft komt hij er zeker!” 

Meer uit Tholen

Griepepidemie zet door: Zo gaat Bravis Ziekenhuis om met extra druk

WEST-BRABANT/THOLEN - De landelijke griepepidemie zet door en zorgt op meerdere plekken in Nederland voor extra druk op de zorg. Dat meldde de NOS deze week op basis van cijfers van het RIVM. Ook bij het Bravis Ziekenhuis is sprake van een seizoensgebonden toename van patiënten met griep- en luchtweginfecties, al blijft de situatie daar volgens het ziekenhuis beheersbaar.

36 minuten geleden
Nieuwe mobiliteitshub Poortvliet in gebruik: ‘Een plek waar alles samenkomt’

POORTVLIET - Poortvliet heeft als eerste in de gemeente Tholen een mobiliteitshub. Reizigers stappen al sinds 15 februari op bij deze nieuwe opstapplaats, maar wethouder Corniel van Leeuwen wilde tot na de voorjaarsvakantie wachten met de officiële opening. Met de hub wordt een stap gezet naar het vernieuwde vervoersysteem in Zeeland. 

16 uur geleden
Toeristenbelasting op Tholen gestegen, bijna alle gemeenten voeren stijging door

THOLEN - Wie in Zeeland in een hotel overnacht, betaalt dit jaar gemiddeld 1,91 euro toeristenbelasting per persoon per nacht. Dat is 6,5 procent meer dan vorig jaar. In de gemeente Tholen ligt dit percentage 40 procent hoger. Waar je in 2025 nog één euro per persoon per nacht betaalde is dat dit jaar 1,40 euro. Bijna alle Zeeuwse gemeenten voerden een prijsstijging door. Dit blijkt uit het jaarlijkse onderzoek van Bungalowparkoverzicht.nl.

20 uur geleden
Thoolse Thea reist naar Noorwegen voor Hans in Winter Vol Liefde

THOLEN - Het is de mensen uit Tholen vast niet ontgaan: het populaire programma Winter Vol Liefde heeft dit jaar een Thoolse kandidaat, de 70-jarige Thea. Zij doet mee als kandidaat voor de Nederlandse deelnemer Hans, die in Noorwegen woont.

1 dag geleden
Hoe goed functioneren onze laadpalen? PvdA-GroenLinks wil inzicht in prestaties

THOLEN - Niet alleen de aanleg van nieuwe laadpalen staat onder druk, maar ook de beschikbaarheid en betrouwbaarheid van bestaande palen op het eiland. Dat stellen Jan Heshof en Nancy Raas-Tophoven (PvdA-GroenLinks) in nieuwe schriftelijke vragen aan het college.

1 dag geleden
Thoolse lezersfoto van de week: ‘Huisje in de polder bij de Schelphoek’

THOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Cees van 't Hof die de spotlight mocht vangen.

2 dagen geleden
Oplevering Thoolse hub vertraagd door houtwerk, werkzaamheden in maart klaar

THOLEN - De nieuwe mobiliteitshub in Tholen wordt later opgeleverd dan gepland, omdat de aannemer meer tijd nodig heeft voor het houtwerk. Dat zegt het college na schriftelijke vragen van Arjan Deurloo (Fractie Deurloo). De verwachting is dat de hub in maart klaar is. Ook erkent het college dat de ontbrekende borden bij het aangrenzende kruispunt tot onduidelijkheid konden leiden bij weggebruikers.

2 dagen geleden