Toeschouwers Henriette en Ron enthousiast over Ronde van Oud-Vossemeer: 'Fijn parcours'
OUD-VOSSEMEER - Henriette Blei en Ron Prins zaten al op tijd met hun klapstoeltjes klaar langs het parcours, om een glimp op te vangen van hun dochters. Zij reden afgelopen weekend namelijk mee bij de Beloften.
Wisselvallig weer of niet: Henriette en Ron hadden er afgelopen weekend ontzettend veel zin in. Hun dochters fietsten mee in de Ronde van Oud-Vossemeer. “Het bijzondere aan deze ronde is dat je de renners steeds opnieuw voorbij ziet komen”, aldus Henriette. “Dat is bij veel wedstrijden niet. Vaak zie ik Silke met wat geluk maar 1 of 2 keer langskomen; dat is nu anders!” Ook Ron Prins kan niet wachten tot hij zijn dochter, Roos, voorbij ziet rijden. “Ik heb zelf ook altijd gewielrend. De laatste jaren kan ik dat samen met Roos doen, dat is echt super leuk. Eerst kan ik haar nog wel een beetje bijhouden, maar inmiddels haalt ze me in.” En dat is best wel knap, want dit is pas het tweede jaar dat Roos wedstrijden rijdt. “Voorheen deed ze alleen triatlons”, vertelt Ron. “Eindelijk heeft ze ervoor gekozen om zich te specialiseren in wielrenner. En dat is gelukt!”, zegt de vader trots.
De dames zijn volgens hun ouders behoorlijk fanatiek in de sport. “Ze zijn bijna iedere dag met wielrennen bezig. Vorige week hebben ze nog een trainingsstage gehad in Mallorca. Daar hebben ze veel meters gemaakt.” Zowel Henriette als Ron zijn behoorlijk trots op hun dochters. “Maar het allerbelangrijkste vind ik dat ze geniet en plezier blijft houden in het fietsen”, aldus Henriette.
Meer uit Tholen
WEST-BRABANT/ZEELAND - De Rotterdamse recherche heeft bij twaalf verdachten meer dan honderd sieraden in beslag genomen. De groep deed zich voor als agenten en beroofde zo tientallen mensen van geld en waardevolle spullen. De slachtoffers zitten verspreid over het hele land, mogelijk ook in West-Brabant en Zeeland. De politie zoekt nu de rechtmatige eigenaren van de gevonden sieraden.
13 uur geledenSCHERPENISSE - De brandweer heeft donderdagavond een automobilist bevrijd uit een bestelbus die bij Scherpenisse van een dijk was gereden en gekanteld tot stilstand was gekomen. De man is meegenomen naar het politiebureau.
18 uur geledenTHOLEN - Het college van burgemeester en wethouders was op de hoogte van de onderhoudsopgave aan de Thoolse brug, maar wist vooraf niet hoe de werkzaamheden precies zouden worden uitgevoerd. Dat schrijft het college in de beantwoording van schriftelijke vragen van raadslid Arjan Deurloo. Pas toen Rijkswaterstaat duidelijkheid gaf over de planning, is de gemeenteraad geïnformeerd.
1 dag geledenTHOLEN - Alzheimer Werkgroep Tholen houdt maandag 26 januari weer het eerste Alzheimer Café van een serie van vijf bijeenkomsten. Tijdens het Alzheimer Café spreekt meestal een deskundige over een onderwerp rondom dementie. Eén keer per jaar is er een bijeenkomst waarin de deelnemers met elkaar in gesprek gaan.
1 dag geledenSINT-ANNALAND - Leon de Witte ruilt de geel-zwarten in voor het groen-wit. De huidige hoofdtrainer van Tholense Boys gaat aan het einde van het seizoen aan de slag bij WHS. Daar heeft hij een contract voor twee jaar getekend.
1 dag geledenTHOLEN - Het kabinet wil vanaf 2027 een helmplicht voor minderjarigen op e-bikes en fatbikes. Hoe denken jongeren hierover? De gemeente Tholen begrijpt het voornemen, maar de jeugd zit hier niet op te wachten.
2 dagen geledenSINT PHILIPSLAND - Afgelopen woensdagavond vond de algemene ledenvergadering van Vrouwen voor Vrouwen Sint Philipsland plaats in de Wimpel. Hier werden ook drie jubilarissen in het zonnetje gezet.
2 dagen geleden