Toeschouwers Henriette en Ron enthousiast over Ronde van Oud-Vossemeer: 'Fijn parcours'
OUD-VOSSEMEER - Henriette Blei en Ron Prins zaten al op tijd met hun klapstoeltjes klaar langs het parcours, om een glimp op te vangen van hun dochters. Zij reden afgelopen weekend namelijk mee bij de Beloften.
Wisselvallig weer of niet: Henriette en Ron hadden er afgelopen weekend ontzettend veel zin in. Hun dochters fietsten mee in de Ronde van Oud-Vossemeer. “Het bijzondere aan deze ronde is dat je de renners steeds opnieuw voorbij ziet komen”, aldus Henriette. “Dat is bij veel wedstrijden niet. Vaak zie ik Silke met wat geluk maar 1 of 2 keer langskomen; dat is nu anders!” Ook Ron Prins kan niet wachten tot hij zijn dochter, Roos, voorbij ziet rijden. “Ik heb zelf ook altijd gewielrend. De laatste jaren kan ik dat samen met Roos doen, dat is echt super leuk. Eerst kan ik haar nog wel een beetje bijhouden, maar inmiddels haalt ze me in.” En dat is best wel knap, want dit is pas het tweede jaar dat Roos wedstrijden rijdt. “Voorheen deed ze alleen triatlons”, vertelt Ron. “Eindelijk heeft ze ervoor gekozen om zich te specialiseren in wielrenner. En dat is gelukt!”, zegt de vader trots.
De dames zijn volgens hun ouders behoorlijk fanatiek in de sport. “Ze zijn bijna iedere dag met wielrennen bezig. Vorige week hebben ze nog een trainingsstage gehad in Mallorca. Daar hebben ze veel meters gemaakt.” Zowel Henriette als Ron zijn behoorlijk trots op hun dochters. “Maar het allerbelangrijkste vind ik dat ze geniet en plezier blijft houden in het fietsen”, aldus Henriette.
Meer uit Tholen
THOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Wim Reichardt die de spotlight mocht vangen.
52 minuten geledenOUD-VOSSEMEER - In de omgeving van Oud-Vossemeer zijn meldingen binnengekomen van oplichters die zich voordoen als bankmedewerkers. Inwoners worden telefonisch benaderd met het verhaal dat hun bankpas moet worden opgehaald, waarbij ook naar de pincode wordt gevraagd.
17 uur geledenTHOLEN - De gemeente nodigt inwoners uit om een krans te leggen tijdens de Dodenherdenking in Tholen op maandag 4 mei. De herdenking vindt zoals elk jaar plaats in het wandelpark nabij de Vossemeersepoort. Iedereen die bloemen of een krans wil leggen, kan zich hiervoor aanmelden.
21 uur geledenTHOLEN - Stichting Jardin de la Musique brengt dit jaar de muziek van de zestiende-eeuwse Thoolse componist Ghiselin Danckerts opnieuw tot leven met concerten, een opname en een educatieproject voor scholen. Daarmee krijgt een vrijwel onbekend stuk Zeeuws cultureel erfgoed opnieuw een stem.
1 dag geledenSINT-MAARTENSDIJK - Loods 3 in Sint-Maartensdijk opent op zaterdag 18 april de deuren voor een open dag. De locatie aan de Sportlaan bestaat tien jaar en dat wordt die dag tussen 10.00 en 13.30 uur uitgebreid gevierd.
2 dagen geledenTHOLEN - De voorgenomen coalitie van SGP, ChristenUnie en de VVD stuit op kritiek van andere partijen. Forum voor Democratie, het CDA en Algemeen Belang Tholen vinden dat deze keuze geen recht doet aan de verkiezingsuitslag.
3 dagen geledenSINT-MAARTENSDIJK - Mannenzang Tholen organiseert op vrijdag 17 april de derde mannenzangavond in de Maartenskerk in Sint-Maartensdijk. Tijdens deze muzikale avond wordt geld ingezameld voor Gevangenenzorg Nederland.
3 dagen geleden