Toeschouwers Henriette en Ron enthousiast over Ronde van Oud-Vossemeer: 'Fijn parcours'
OUD-VOSSEMEER - Henriette Blei en Ron Prins zaten al op tijd met hun klapstoeltjes klaar langs het parcours, om een glimp op te vangen van hun dochters. Zij reden afgelopen weekend namelijk mee bij de Beloften.
Wisselvallig weer of niet: Henriette en Ron hadden er afgelopen weekend ontzettend veel zin in. Hun dochters fietsten mee in de Ronde van Oud-Vossemeer. “Het bijzondere aan deze ronde is dat je de renners steeds opnieuw voorbij ziet komen”, aldus Henriette. “Dat is bij veel wedstrijden niet. Vaak zie ik Silke met wat geluk maar 1 of 2 keer langskomen; dat is nu anders!” Ook Ron Prins kan niet wachten tot hij zijn dochter, Roos, voorbij ziet rijden. “Ik heb zelf ook altijd gewielrend. De laatste jaren kan ik dat samen met Roos doen, dat is echt super leuk. Eerst kan ik haar nog wel een beetje bijhouden, maar inmiddels haalt ze me in.” En dat is best wel knap, want dit is pas het tweede jaar dat Roos wedstrijden rijdt. “Voorheen deed ze alleen triatlons”, vertelt Ron. “Eindelijk heeft ze ervoor gekozen om zich te specialiseren in wielrenner. En dat is gelukt!”, zegt de vader trots.
De dames zijn volgens hun ouders behoorlijk fanatiek in de sport. “Ze zijn bijna iedere dag met wielrennen bezig. Vorige week hebben ze nog een trainingsstage gehad in Mallorca. Daar hebben ze veel meters gemaakt.” Zowel Henriette als Ron zijn behoorlijk trots op hun dochters. “Maar het allerbelangrijkste vind ik dat ze geniet en plezier blijft houden in het fietsen”, aldus Henriette.
Meer uit Tholen
THOLEN - Van 6 tot en met 12 september is de landelijke collecteweek van het Prinses Beatrix Spierfonds. In deze week zetten mensen in heel Nederland zich in voor de strijd tegen spierziekten. Ook in Tholen zoekt het Spierfonds extra hulp. Wil jij een paar uurtjes iets betekenen voor een ander? Meld je dan aan als collectant.
7 uur geledenTHOLEN - De gemeente Tholen voert nieuw beleid in voor bijdragen aan jubilea van vrijwilligersorganisaties. Het college van burgemeester en wethouders wil daarmee voor meer duidelijkheid en een vaste werkwijze zorgen.
11 uur geledenSINT-MAARTENSDIJK - Donderdagochtend zijn de hulpdiensten opgeroepen voor een melding van een voertuig te water langs de Stavenisseweg (N286). Ter plaatse troffen zij een auto aan die op de kop in een droge sloot lag.
1 dag geledenSINT-ANNALAND - Tijdens het Hemelvaartweekend vindt opnieuw de tweejaarlijkse Kunst Kieke-route plaats. De locaties zitten dit keer in Sint-Annaland en Scherpenisse. Bezoekers kunnen een route volgen langs ateliers en woonkamers die speciaal voor de gelegenheid zijn ingericht als expositieruimtes.
1 dag geledenOUD-VOSSEMEER - Burgemeester Sijbers heeft besloten om twee ruimtes in de loods aan het Klaverveld waar begin april een werkend drugslab werd aangetroffen, voor anderhalf jaar te sluiten. De politie stuitte toen tijdens een inval op een amfetaminelab. De sluiting gaat in op 18 mei 2026.
2 dagen geledenSINT-ANNALAND - Streekmuseum De Meestoof in Sint-Annaland krijgt van de Provincie Zeeland een subsidie voor verbeteringen aan de toegankelijkheid van het gebouw. Met het geld wil het streekmuseum de bouw van een buitenlift naar de bovenverdieping realiseren.
2 dagen geledenSINT-ANNALAND - Voetbalvereniging Wij Houden Stand (WHS) in Sint-Annaland viert haar 95-jarig bestaan met een feestelijk jubileumweekend op 14, 15 en 16 mei. Op het programma staan onder meer een internationaal jeugdtoernooi, walking football en een feestavond.
2 dagen geleden