Toernooidirecteur Lahm 'zeer tevreden' na eerste week EK
BERLIJN (ANP/DPA) - Toernooidirecteur Philipp Lahm kijkt "zeer tevreden" terug op de eerste week van het EK voetbal. "Al zijn er natuurlijk altijd dingen die beter kunnen, dingen die kunnen worden aangepast", zei de oud-speler.
Tijdens de eerste week waren er klachten over het reizen van en naar stadions, maar Lahm reageerde laconiek. "Als je naar het vervoer kijkt, dan zijn er gewoon veel mensen", zei Lahm bij de Duitse omroep ARD. Het is "niet altijd mogelijk" om ze in de kortst mogelijke tijd te verplaatsen. "Iedereen moet begrijpen dat niet alles perfect verloopt, als veel mensen samenkomen of ergens naartoe willen."
De Duitse fans lijken eveneens enthousiast. Uit een onderzoek van onderzoeksinstituut YouGov blijkt dat 30 procent van de ondervraagden de sfeer "uitbundig" noemde, terwijl 25 procent het zelfs over "euforisch" had. Slechts 10 procent koos voor "ongeïnteresseerd" en 13 procent dacht aan "gereserveerd".
Meer uit Voetbal
MÜNCHEN (ANP/DPA) - Bayern München is ook voor een heel hoog bedrag niet bereid de Franse aanvaller Michael Olise te verkopen. "Michael heeft een contract bij ons tot 2029, zonder ontsnappingsclausule. We zitten er ontspannen in", zei sportief directeur Max Eberl tegen Sport Bild.
28 minuten geledenTOKIO (ANP) - Ajacied Takehiro Tomiyasu kan toch niet spelen voor Japan in de oefenduels met Schotland en Engeland van de komende dagen. De 27-jarige verdediger moest zondag in de uitwedstrijd tegen Feyenoord (1-1) worden gewisseld en is niet voldoende hersteld, meldt de Japanse voetbalbond.
4 uur geledenLONDEN (ANP) - De voetbalsters van Arsenal hebben het eerste duel tegen Chelsea in de kwartfinales van de Champions League gewonnen. De ploeg van coach Renée Slegers, de titelhouder in de Champions League, was met 3-1 te sterk voor de Engelse kampioen. De returnwedstrijd is volgende week donderdag, eveneens in Londen.
14 uur geledenEMMEN (ANP) - Voor aanvoerder Mark Diemers betekent de promotie van SC Cambuur naar de Eredivisie heel veel. "Ik ben twee jaar geleden teruggekomen met maar één doel en dat is deze promotie", zei hij bij ESPN. "Dat we dit zo dicht bij huis kunnen vieren met de tribunes vol met Cambuur-mensen. Mooier kan niet."
14 uur geledenEMMEN (ANP) - Bij trainer Henk de Jong overheerst blijdschap en trots nu hij met SC Cambuur promotie naar de Eredivisie heeft veiliggesteld. "Ik ben supertrots op wat we hebben gedaan. Moet je kijken, mooi hè", wees hij naar het feestje in het uitvak van de Oude Meerdijk in Emmen, waar Cambuur met 4-2 won. "Het was ook een mooie wedstrijd."
15 uur geledenEMMEN (ANP) - SC Cambuur keert volgend seizoen terug in de Eredivisie. De ploeg van coach Henk de Jong won met 4-2 bij FC Emmen en is met nog vijf wedstrijden te spelen zeker van promotie.
15 uur geledenWOLFSBURG (ANP) - Lineth Beerensteyn heeft VfL Wolfsburg de zege bezorgd op Olympique Lyon in de eerste kwartfinale van de Champions League. De 29-jarige international maakte in eigen huis het enige doelpunt van de Duitse club: 1-0.
16 uur geleden