Toch Zomerspelen in de vakantie
THOLEN - De zomervakantie staat weer voor de deur. Jij op Tholen biedt in de vakantie weer spetterende zomeractiviteiten aan. Zoals ieder jaar zijn er ook dit jaar weer de ‘Summergames’. Daarnaast zijn er ook extra activiteiten in Sint-Maartensdijk: Zomerspelen. Alle activiteiten zijn voor kinderen tot en met 12 jaar of voor jongeren van 12 tot en met 23 jaar. Vooraf inschrijven is verplicht.
De buurtsportcoaches en jongerenwerkers van de gemeente Tholen hebben met de Summergames weer een divers programma opgesteld voor de verschillende kernen op Tholen. De eerste activiteiten starten op 28 juli. Kinderen tot en met 12 jaar kunnen bijvoorbeeld meedoen met: dieren knuffelen, Expeditie Robinson, een dropping met muziek en nog meer. Jongeren van 12 tot met 23 jaar kunnen gaan lasergamen, hungergamen of spelen legends of Tholen. Deze activiteiten kosten € 2,00 per persoon, met uitzondering van dieren knuffelen. Deze activiteit is gratis. Een overzicht van de Summergames staan op www.jijoptholen.nl/summergames-2021
Zomerspelen Sint-Maartensdijk
In Sint-Maartensdijk wordt er voor verschillende leeftijden onder andere een springspektakel, suppen en een skateclinic georganiseerd. Al deze activiteiten zijn gratis, behalve het suppen (€ 2,00 per persoon). Meer informatie op: www.jijoptholen.nl/zomeractiviteiten-sint-maartensdijk
Inschrijven
Op www.jijoptholen.nl/activiteiten kan men zich inschrijven. De inschrijvingen voor de activiteiten gaan erg snel. Voor alle activiteiten geldt: vol = vol. Voor vragen neem contact op via [email protected].
Meer uit Tholen
ZEELAND - Werknemers in het streekvervoer leggen donderdag 22 oktober opnieuw het werk neer. Vakbond FNV heeft de staking aangekondigd vanwege de vastgelopen cao-onderhandelingen. De bond wil dat werkgevers afzien van verslechteringen van de arbeidsvoorwaarden.
3 uur geleden[Advertorial] MIDDELHARNIS/THOLEN - Ruim twee jaar na de opening van de nieuwbouw van Hospice Calando uit Middelharnis is het moment daar dat het hospice zich nader introduceert bij de Thoolse bevolking. Ook op Tholen is er namelijk sprake van een toenemende vraag naar palliatieve zorg, en Hospice Calando wil er ook zijn voor de mensen uit Tholen en omgeving.
5 uur geledenSINT-MAARTENSDIJK - De jaarlijkse collecteweek van de Dierenbescherming heeft dit jaar in Sint-Maartensdijk 615,71 euro opgebracht. De organisatie bedankt alle vrijwilligers en donateurs voor hun inzet en gift.
9 uur geledenSINT-ANNALAND - De gemeente Tholen koopt de oude brandweerauto van het korps Sint-Annaland voor 10.000 euro van de Veiligheidsregio Zeeland en schenkt de wagen aan Oekraïne. De gemeenteraad nam het voorstel donderdag 15 oktober aan.
1 dag geledenSINT-ANNALAND - Mooi nieuws voor Koninklijke Fanfare Accelerando. De muziekvereniging uit Sint-Annaland is uitgeroepen tot Club van de Week en krijgt 5.000 euro van de VriendenLoterij. Met het geld start de vereniging een blazersklas voor aspirant-leden.
1 dag geledenSINT-MAARTENSDIJK - Even alle zorgen vergeten, genieten van persoonlijke aandacht en heerlijk verwend worden. Dat was het doel van de speciale verwendag 'Vrouwen voor Vrouwen', die vrijdag 9 oktober werd georganiseerd door Raad en Daad, onderdeel van het Leger des Heils op Tholen. Het werd een hartverwarmende ochtend vol ontspanning, gezelligheid en bijzondere ontmoetingen.
1 dag geledenSINT-ANNALAND - Dameszangvereniging Kir Royal viert op zaterdag 31 oktober haar 20-jarig bestaan met een feestelijke jubileumdag in Loods 20E. Een bijzondere mijlpaal waar huidige leden, oud-leden, familie, vrienden en andere muziekliefhebbers samen bij stil zullen staan.
2 dagen geleden