Toch Zomerspelen in de vakantie
THOLEN - De zomervakantie staat weer voor de deur. Jij op Tholen biedt in de vakantie weer spetterende zomeractiviteiten aan. Zoals ieder jaar zijn er ook dit jaar weer de ‘Summergames’. Daarnaast zijn er ook extra activiteiten in Sint-Maartensdijk: Zomerspelen. Alle activiteiten zijn voor kinderen tot en met 12 jaar of voor jongeren van 12 tot en met 23 jaar. Vooraf inschrijven is verplicht.
De buurtsportcoaches en jongerenwerkers van de gemeente Tholen hebben met de Summergames weer een divers programma opgesteld voor de verschillende kernen op Tholen. De eerste activiteiten starten op 28 juli. Kinderen tot en met 12 jaar kunnen bijvoorbeeld meedoen met: dieren knuffelen, Expeditie Robinson, een dropping met muziek en nog meer. Jongeren van 12 tot met 23 jaar kunnen gaan lasergamen, hungergamen of spelen legends of Tholen. Deze activiteiten kosten € 2,00 per persoon, met uitzondering van dieren knuffelen. Deze activiteit is gratis. Een overzicht van de Summergames staan op www.jijoptholen.nl/summergames-2021
Zomerspelen Sint-Maartensdijk
In Sint-Maartensdijk wordt er voor verschillende leeftijden onder andere een springspektakel, suppen en een skateclinic georganiseerd. Al deze activiteiten zijn gratis, behalve het suppen (€ 2,00 per persoon). Meer informatie op: www.jijoptholen.nl/zomeractiviteiten-sint-maartensdijk
Inschrijven
Op www.jijoptholen.nl/activiteiten kan men zich inschrijven. De inschrijvingen voor de activiteiten gaan erg snel. Voor alle activiteiten geldt: vol = vol. Voor vragen neem contact op via [email protected].
Meer uit Tholen
THOLEN - De politie heeft dinsdag vijftien mensen aangehouden die via sociale media hebben geprobeerd anderen aan te sporen terroristische misdrijven te plegen. Onder hen is een 19-jarige jongeman uit Tholen, bevestigt het Openbaar Ministerie. Hij wordt ervan verdacht propaganda voor terreurgroep Islamitische Staat te hebben verspreid.
16 uur geledenZEELAND - Het CDA draagt Johan Aalberts voor als nieuwe gedeputeerde van Zeeland. Dat maken de Statenfractie en het provinciale bestuur van de partij bekend. Aanleiding is het vertrek van gedeputeerde Jo-Annes de Bat naar kabinet-Jetten. Hij legt zijn functie per 23 februari neer. Dat is de beoogde datum waarop het nieuwe kabinet wordt beëdigd.
20 uur geledenTHOLEN - Glaspoort start met de aanleg van glasvezel op de bedrijventerreinen in de gemeente Tholen. In totaal worden meer dan 540 aansluitingen gerealiseerd. De werkzaamheden beginnen in het eerste kwartaal.
1 dag geledenTHOLEN - Hoe toegankelijk zijn de stembureaus op Tholen? Dat wil raadslid Aron Beurkens (SGP) graag weten van de burgemeester en wethouders. In aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen heeft hij hierover schriftelijke vragen gesteld.
1 dag geledenANNA JACOBAPOLDER - Een nummer uit de Top 2000 hoor je bijna dagelijks op de radio, maar live in een kerk? Dat is niet iets wat je vaak hoort of ziet. "Het is geen alledaagse kerkmuziek, maar wel muziek met een verhaal. Met deze dienst proberen we de kerk voor iedereen toegankelijk te maken", zo vertelt Wim van Nieuwenhuijzen, voorzitter van de Protestantse Kerk in Anna Jacobapolder, die gastheer is voor het concert. Toch is er tijdens de dienst ook ruimte voor gebed, het blijft immers een kerkdienst.
1 dag geledenSINT-MAARTENSDIJK - In de nacht van zondag op maandag is een traumateam opgeroepen voor een medische noodsituatie aan de Provincialeweg in Sint-Maartensdijk.
2 dagen geledenTHOLEN - Donderdagochtend vond de aftrap van het educatieve programma Democracity plaats in de raadzaal van het gemeentehuis in Tholen. Hierbij kunnen leerlingen uit 30 schoolklassen in de huid kruipen van raadsleden en raadsvergaderingen naspelen. Groep 7 van CNS De Regenboog mocht het programma als allereerste meemaken en in de middag volgde groep 8 van dezelfde school. Een gastdocent van ProDemos, de organisator van het programma, leidde alles in goede banen.
2 dagen geleden