Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Toch overname van boekhandel Dieleman: ‘Wat zijn we blij’

Toch overname van boekhandel Dieleman: ‘Wat zijn we blij’

THOLEN - Kantoorboekhandel Dieleman heeft een overnamekandidaat gevonden en dat betekent dat er een boekhandel in het pand blijft. Joyce Verwijs is dolgelukkig dat het bedrijf dat sinds 1926 op het eiland gevestigd is, toch blijft bestaan. 

Recent maakte Verwijs bekend dat Dieleman Boekhandel haar deuren zou sluiten. Hiermee zou er een einde aan een tijdperk komen, want de zaak is al sinds 1926 op het eiland te vinden. “Halverwege dit jaar heb ik samen met mijn gezin en familie de keuze gemaakt te stoppen met Dieleman uit zakelijke overweging. Een moeilijke beslissing, maar zeker een beslissing waar ik volledig achter sta. Dieleman zal sluiten in april 2022. Gelukkig is het nog lang  geen april en gaan we een gezellige cadeau-periode tegemoet waar we met veel plezier voor u klaar staan”, zo zei ze eerder.

De koers is echter veranderd. “Zo onverwachts, maar wat zijn we blij! Vol trots kunnen wij u melden dat Dieleman blijft! Wij hebben in de familie Davelaar de perfecte overnamekandidaat gevonden die vol enthousiasme Dieleman overneemt per maart 2022. We zijn erg blij dat de koper van ons pand hieraan zijn medewerking heeft willen verlenen! Voor de familie Davelaar zal Dieleman hun tiende winkel in Nederland worden op het gebied van boeken, tijdschriften, kantoorartikelen, kantoormachines, kantoormeubelen, speelgoed, wenskaarten, cadeauartikelen, PostNL en nog veel meer. Kortom, ervaring genoeg!”, zo zegt Verwijs. 

Meer uit Tholen

Heel het weekend nog code geel in West-Brabant vanwege verraderlijke gladheid

WEST-BRABANT- Het KNMI geeft nog heel het weekend code geel af voor West-Brabant. Er wordt gewaarschuwd voor plaatselijke gladheid door sneeuw(resten) en bevriezing van natte wegen. Dit is verraderlijk omdat deze gladheid moeilijk te zien is. Vanaf woensdagavond is code geel al van kracht in West-Brabant. Voor die tijd zorgde het winterse weer voor meer overlast en was er sprake van code oranje.

6 minuten geleden
Voucher van 10.000 euro beschikbaar voor vergroening Zeeuws schoolplein

THOLEN - Op 5 januari kunnen scholen zich weer inschrijven voor de Groene Revolutie Schoolpleinen. Dit jaar kunnen acht Zeeuwse scholen dankzij deze regeling hun grijze schoolplein omtoveren tot een groene, natuurrijke leeromgeving. Alle basisscholen in Zeeland kunnen zich inschrijven tot en met zondag 8 maart 2026.

2 uur geleden
Twee nepagenten lichten vrouw op in Sint-Annaland, politie zoekt tips

SINT-ANNALAND - Twee mannen die in juni een vrouw in Sint-Annaland hebben opgelicht door zich als politieagenten voor te doen, zijn nog niet gepakt. Onlangs besteedde het opsporingsprogramma Bureau Brabant aandacht aan de zaak. De politie vraagt nog steeds om tips van het publiek.

20 uur geleden
Jaap schenkt 34 schilderijen aan de Kunstkamer: ‘Kijk maar wat je ermee doet’

SCHERPENISSE - Dit jaar schonk schilder Jaap de Jonge 34 kunstwerken aan de Kunstkamer met de mededeling: "Kijk maar wat je ermee doet." Het werd een verloting.

1 dag geleden
Van winterpret tot een iglo: Jullie leukste foto’s van Tholen in de sneeuw

THOLEN - De eerste sneeuwbuien van het jaar zijn weer over Tholen getrokken. We vroegen jullie om de mooiste foto's in te sturen en daar hebben jullie massaal gehoor aan gegeven. In de reacties van onze oproep op Facebook kwamen bijna 100 foto's binnen! Van sneeuwpoppen en iglo's tot talloze honden die zich in de sneeuw vermaken.

1 dag geleden
Rook uit dak en plafond van basisschool De Rieburch, gebouw ontruimd

SINT-MAARTENSDIJK - Bij basisschool De Rieburch in Sint-Maartensdijk is donderdagmiddag rook waargenomen die uit het dak en het plafond van het gebouw kwam. Uit voorzorg is de school ontruimd. Hulpdiensten zijn met meerdere eenheden aanwezig

1 dag geleden
Jaarwisseling op Tholen rustig verlopen, geen inzet van politie of brandweer

THOLEN - De gemeente Tholen kijkt tevreden terug op de jaarwisseling. Over het algemeen verliep het feest rustig en zonder grote incidenten. Er is dit jaar ongeveer 6.050 euro aan schade aan gemeentelijke eigendommen gemeld. Sint-Maartensdijk, Stavenisse, Anna Jacobapolder en Scherpenisse bleven schadevrij.

1 dag geleden