Toch overname van boekhandel Dieleman: ‘Wat zijn we blij’
THOLEN - Kantoorboekhandel Dieleman heeft een overnamekandidaat gevonden en dat betekent dat er een boekhandel in het pand blijft. Joyce Verwijs is dolgelukkig dat het bedrijf dat sinds 1926 op het eiland gevestigd is, toch blijft bestaan.
Recent maakte Verwijs bekend dat Dieleman Boekhandel haar deuren zou sluiten. Hiermee zou er een einde aan een tijdperk komen, want de zaak is al sinds 1926 op het eiland te vinden. “Halverwege dit jaar heb ik samen met mijn gezin en familie de keuze gemaakt te stoppen met Dieleman uit zakelijke overweging. Een moeilijke beslissing, maar zeker een beslissing waar ik volledig achter sta. Dieleman zal sluiten in april 2022. Gelukkig is het nog lang geen april en gaan we een gezellige cadeau-periode tegemoet waar we met veel plezier voor u klaar staan”, zo zei ze eerder.
De koers is echter veranderd. “Zo onverwachts, maar wat zijn we blij! Vol trots kunnen wij u melden dat Dieleman blijft! Wij hebben in de familie Davelaar de perfecte overnamekandidaat gevonden die vol enthousiasme Dieleman overneemt per maart 2022. We zijn erg blij dat de koper van ons pand hieraan zijn medewerking heeft willen verlenen! Voor de familie Davelaar zal Dieleman hun tiende winkel in Nederland worden op het gebied van boeken, tijdschriften, kantoorartikelen, kantoormachines, kantoormeubelen, speelgoed, wenskaarten, cadeauartikelen, PostNL en nog veel meer. Kortom, ervaring genoeg!”, zo zegt Verwijs.
Meer uit Tholen
WEST-BRABANT/THOLEN - Het Bravis ziekenhuis heeft de financiering rond voor de nieuwbouw op De Bulkenaar in Roosendaal. Het ziekenhuis heeft een overeenkomst gesloten met de Europese Investeringsbank (EIB), ABN AMRO, Rabobank en het Waarborgfonds voor de Zorgsector. De bouw start over enkele weken en momenteel wordt de voorbereidende werkzaamheden volop verricht. Als alles volgens planning verloopt, opent het nieuwe ziekenhuis in 2030 zijn deuren.
7 uur geledenTHOLEN - Het veelbelovende Pianoduo Marianne Hansen en Maureen van IJzerloo sluit op zaterdag 12 september de reeks stadhuisconcerten van dit jaar af. Het concert in het oude stadhuis van Tholen begint om 16.30 uur en staat in het teken van het programma An Orchestra in Four Hands.
11 uur geledenTHOLEN - Het Leger des Heils gaat van 22 tot en met 28 november langs de deuren tijdens de jaarlijkse collecte. Ook in Tholen worden collectanten gezocht. Met de opbrengst wil de organisatie mensen helpen die te maken hebben met eenzaamheid, financiële problemen of andere vormen van kwetsbaarheid.
15 uur geledenTHOLEN - De actiegroep Tholen in verzet wil op vrijdag 18 september opnieuw een demonstratie houden tegen de komst van een tijdelijke noodopvang voor asielzoekers in Tholen. De actie vindt plaats bij het gemeentehuis.
1 dag geledenSINT PHILIPSLAND/STEENBERGEN - De Slaakbrug (N257) is in de nacht van donderdag 10 op vrijdag 11 september volledig afgesloten vanwege onderhoud. Rijkswaterstaat voert die nacht de laatste werkzaamheden uit. Daarna is het onderhoud klaar en gaat de volledige brug weer open.
1 dag geledenTHOLEN - Organist Martijn Pieterman geeft zaterdag 12 september een concert op het Van Dam-orgel in de Grote Kerk in Tholen. Het programma begint om 14.30 uur en voert het publiek langs muziek van Felix Mendelssohn-Bartholdy, Georg Philipp Telemann en Johann Sebastian Bach.
1 dag geledenTHOLEN - Op zaterdag 12 september vindt de 40e editie van Open Monumentendag plaats. Ook in de gemeente Tholen openen monumenten hun deuren en worden bezoekers uitgenodigd om kennis te maken met de bijzondere geschiedenis en het erfgoed van onze kernen. Het landelijke thema is dit jaar 'Veerkrachtig erfgoed - in tijden van onzekerheid'.
2 dagen geleden