Toch overname van boekhandel Dieleman: ‘Wat zijn we blij’
THOLEN - Kantoorboekhandel Dieleman heeft een overnamekandidaat gevonden en dat betekent dat er een boekhandel in het pand blijft. Joyce Verwijs is dolgelukkig dat het bedrijf dat sinds 1926 op het eiland gevestigd is, toch blijft bestaan.
Recent maakte Verwijs bekend dat Dieleman Boekhandel haar deuren zou sluiten. Hiermee zou er een einde aan een tijdperk komen, want de zaak is al sinds 1926 op het eiland te vinden. “Halverwege dit jaar heb ik samen met mijn gezin en familie de keuze gemaakt te stoppen met Dieleman uit zakelijke overweging. Een moeilijke beslissing, maar zeker een beslissing waar ik volledig achter sta. Dieleman zal sluiten in april 2022. Gelukkig is het nog lang geen april en gaan we een gezellige cadeau-periode tegemoet waar we met veel plezier voor u klaar staan”, zo zei ze eerder.
De koers is echter veranderd. “Zo onverwachts, maar wat zijn we blij! Vol trots kunnen wij u melden dat Dieleman blijft! Wij hebben in de familie Davelaar de perfecte overnamekandidaat gevonden die vol enthousiasme Dieleman overneemt per maart 2022. We zijn erg blij dat de koper van ons pand hieraan zijn medewerking heeft willen verlenen! Voor de familie Davelaar zal Dieleman hun tiende winkel in Nederland worden op het gebied van boeken, tijdschriften, kantoorartikelen, kantoormachines, kantoormeubelen, speelgoed, wenskaarten, cadeauartikelen, PostNL en nog veel meer. Kortom, ervaring genoeg!”, zo zegt Verwijs.
Meer uit Tholen
THOLEN - Ineke Schippers is de nieuwe lijsttrekker van Algemeen Belang Tholen voor de gemeenteraadsverkiezingen in maart volgend jaar. Fractievoorzitter Han van 't Hof neemt een stapje terug naar plek twee op de kieslijst.
1 uur geledenZEELAND - De vergrijzing zet de arbeidsmarkt in Zeeland steeds sterker onder druk. Inmiddels is één op de acht werknemers zestig jaar of ouder. Een groot deel van hen bereikt binnen nu en zeven jaar de pensioenleeftijd. Toch ziet het UWV dat steeds meer mensen blijven doorwerken ná hun AOW-leeftijd.
9 uur geledenWEST-BRABANT / ZEELAND - Een grote stroomstoring, digitale aanval of een overstroming door heel veel regen. In een noodsituatie werken dingen ineens niet meer zoals we gewend zijn. Er is geen stroom, er komt geen water uit de kraan of internet werkt niet. Om mensen daarop voor te bereiden, stuurt de overheid ruim 8,5 miljoen huishoudens het Informatieboekje 'Bereid je voor op een noodsituatie' toe. Met praktische tips en voorbeelden helpt het informatieboekje om het bij een noodsituatie 72 uur thuis vol te houden. Huishoudens krijgen het informatieboekje tussen 25 november en 10 januari 2026 thuisbezorgd.
1 dag geledenTHOLEN - Nu bedrijventerrein Welgelegen bijna volledig is gevuld en de vraag naar ruimte blijft stijgen, wil de gemeente Tholen een voorkeursrecht op landbouwgrond rondom het terrein. Daarmee wil het college voorkomen dat strategisch gelegen grond in handen komt van andere partijen. Eigenaren die hun grond willen verkopen, moeten die dan eerst aan de gemeente aanbieden.
1 dag geledenTHOLEN - Sinterklaas is sinds afgelopen weekend weer in ons land. Na een bezoek aan Texel werden ook Scherpenisse, Sint-Annaland en Tholen-stad bezocht. Komende zaterdag trekt de goedheiligman met zijn Pieten verder om ook de andere kernen in onze gemeente te bezoeken.
2 dagen geledenSINT PHILIPSLAND - Verschillende leden van de vrouwenvereniging Vrouwen voor Vrouwen Sint Philipsland waren woensdagavond aanwezig in De Wimpel. Onder leiding van kunstenares Marianne van der Meer-Witte gingen de aanwezige dames aan de slag met verf en kwast om een jakobsschelp te beschilderen.
2 dagen geledenTHOLEN - Peter Hoek (54) voert de lijst van SGP Tholen opnieuw aan voor de gemeenteraadsverkiezingen op 18 maart. Achter de huidige wethouder staat de 35-jarige fractievoorzitter Kees Knulst. Het partijbestuur spreekt van een sterke lijst.
2 dagen geleden