Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Toch nog geen treinen tussen Rotterdam en Den Haag HS

Toch nog geen treinen tussen Rotterdam en Den Haag HS

DEN HAAG (ANP) - Tussen Rotterdam en Den Haag HS is maandagochtend nog geen treinverkeer mogelijk. Na de werkzaamheden van afgelopen weekend zijn er volgens ProRail meerdere storingen in het spoor aangetroffen. NS verwacht dat dit duurt tot ongeveer 09.15 uur.

Volgens een woordvoerder van ProRail zijn zondag, nadat al het werk klaar was, zoals gebruikelijk testen uitgevoerd. "Alles leek er goed uit te zien. Helaas zijn er vannacht vier storingen in het technische systeem van het spoor ontdekt, zoals wisselstoringen. Dan is het niet veilig om de treinen te laten rijden."

Door die storingen is het extra druk op andere trajecten, zoals vanaf Schiphol Airport naar Rotterdam Centraal en rond Den Haag. NS adviseert rond Den Haag de tram te pakken. Ook rijden er volgens de spoorvervoerder "zeer beperkt" bussen tussen de stations Delft, Delft Campus en Schiedam Centrum.

Afgelopen weekend reden er ook geen treinen tussen Rotterdam en Den Haag. Het was het laatste weekend van de werkzaamheden aan het spoor tussen beide steden. Maandag is in het hele land de herfstvakantie voorbij.

Meer uit Binnenland

In de nacht plaatselijk dichte mist in het noorden van het land

DE BILT (ANP) - In de noordelijke helft van het land kan het verkeer in de nacht van vrijdag op zaterdag plaatselijk last hebben van dichte mist, aldus het KNMI. In de loop van de nacht neemt de kans hierop vanuit het zuiden af.

20 minuten geleden
Kabinet betaalt 5,7 miljoen euro voor kunstroof Drents Museum

DEN HAAG (ANP) - Het kabinet heeft 5,7 miljoen euro betaald voor de kunstroof in het Drents Museum van begin vorig jaar. Toen werd onder meer een gouden helm uit Roemenië gestolen. Dat meldt demissionair minister Gouke Moes (Onderwijs, Cultuur en Wetenschap, BBB) in een brief aan de Tweede Kamer.

7 uur geleden
Nederland wil niet morrelen aan EU-toelatingsregels voor Oekraïne

DEN HAAG (ANP) - Nederland is niet genegen de toetredingseisen voor Oekraïne tot de EU te versoepelen, zei demissionair minister David van Weel (Buitenlandse Zaken, VVD) vrijdag. Het plan waaraan de Europese Commissie zou werken om Oekraïne een lichte variant van het EU-lidmaatschap toe te kennen zodat Oekraïne snel kan toetreden, is hem niet bekend, zei Van Weel na afloop van de ministerraad. De huidige toetredingscriteria zijn voor Nederland heilig.

11 uur geleden
OM eist 14 jaar cel en tbs tegen verdachte zedenzaak Barendrecht

ROTTERDAM (ANP) - Het Openbaar Ministerie heeft vrijdag veertien jaar cel en tbs met dwangverpleging geëist tegen de 46-jarige Mels van B. uit Barendrecht voor het jarenlang ernstig seksueel misbruiken van jonge meisjes.

11 uur geleden
Drukte bij informatiepunt over explosie in Utrechts stadhuis

UTRECHT (ANP) - Tientallen getroffen bewoners van Utrecht zijn na de grote explosie in het centrum naar het gemeentelijk informatiepunt gekomen in het stadhuis. Ze werden daar toegesproken door burgemeester Dijksma, die hen een hart onder de riem stak.

11 uur geleden
Dijksma: Getroffenen explosie 'zo lang als nodig' opgevangen

UTRECHT (ANP) - De gemeente Utrecht heeft regelingen met hotels in de stad getroffen om bewoners die nog niet naar huis kunnen na de explosie van donderdag "zo lang als nodig" op te vangen. Dat zegt de Utrechtse burgemeester Sharon Dijksma.

12 uur geleden
Onderzoeksraad voor Veiligheid neemt poolshoogte in Utrecht

DEN HAAG (ANP) - De Onderzoeksraad voor Veiligheid heeft mensen naar Utrecht gestuurd om een indruk te krijgen van de situatie na de explosie in de binnenstad. Later beslist de raad of daadwerkelijk een onderzoek wordt ingesteld.

12 uur geleden