Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Toch nog geen treinen tussen Rotterdam en Den Haag HS

Toch nog geen treinen tussen Rotterdam en Den Haag HS

DEN HAAG (ANP) - Tussen Rotterdam en Den Haag HS is maandagochtend nog geen treinverkeer mogelijk. Na de werkzaamheden van afgelopen weekend zijn er volgens ProRail meerdere storingen in het spoor aangetroffen. NS verwacht dat dit duurt tot ongeveer 09.15 uur.

Volgens een woordvoerder van ProRail zijn zondag, nadat al het werk klaar was, zoals gebruikelijk testen uitgevoerd. "Alles leek er goed uit te zien. Helaas zijn er vannacht vier storingen in het technische systeem van het spoor ontdekt, zoals wisselstoringen. Dan is het niet veilig om de treinen te laten rijden."

Door die storingen is het extra druk op andere trajecten, zoals vanaf Schiphol Airport naar Rotterdam Centraal en rond Den Haag. NS adviseert rond Den Haag de tram te pakken. Ook rijden er volgens de spoorvervoerder "zeer beperkt" bussen tussen de stations Delft, Delft Campus en Schiedam Centrum.

Afgelopen weekend reden er ook geen treinen tussen Rotterdam en Den Haag. Het was het laatste weekend van de werkzaamheden aan het spoor tussen beide steden. Maandag is in het hele land de herfstvakantie voorbij.

Meer uit Binnenland

Getroffen ondernemers Utrecht bedanken voor steunbetuigingen

UTRECHT (ANP) - Verschillende ondernemers die getroffen zijn door de explosie in de Visscherssteeg in het centrum van Utrecht donderdagmiddag, laten op social media van zich horen. Door de kracht van de ontploffing zijn bij veel panden in de omgeving van de steeg ruiten uit de sponning en pannen van het dak geblazen. De schade is groot.

33 minuten geleden
Dijksma: huisdieren ophalen als het veilig kan

UTRECHT (ANP) - Burgemeester Sharon Dijksma begrijpt dat er onder de getroffen omwonenden van de explosie in Utrecht veel zorgen zijn over hun huisdieren. De gemeente probeert in kaart te brengen waar dieren thuis waren op het moment van de explosie, laat ze weten tijdens een persmoment.

37 minuten geleden
Personenauto rijdt tegen ziekenhuis Heerlen, bestuurder gewond

HEERLEN (ANP) - Een personenauto is donderdagavond rond 20.30 uur tegen de gevel van het Zuyderland-ziekenhuis in Heerlen gereden. De bestuurder is daarbij gewond geraakt en wordt nu in het ziekenhuis behandeld. De politie onderzoekt wat er aan de aanrijding voorafging. Over andere gewonden meldt de politie vooralsnog niets.

1 uur geleden
Gaslek in buurt explosie Utrecht, onduidelijk of dat oorzaak was

UTRECHT (ANP) - Donderdagmiddag is er een gaslek geweest in de omgeving van de Visscherssteeg in Utrecht, waar die middag een explosie was. Dat zei burgemeester Sharon Dijksma in een korte toelichting op de gebeurtenissen in de binnenstad. Onduidelijk is of de gaslekkage de oorzaak was van de explosie. "Er is gas geroken", zei ze. "Maar je weet niet waardoor de explosie plaatsvindt."

1 uur geleden
Brand na explosie Utrecht onder controle

UTRECHT (ANP) - De brandweer in Utrecht heeft de brand in het centrum van de stad onder controle. Dat heeft de veiligheidsregio in de loop van de avond gemeld. Een woordvoerder laat weten dat nu de zoektocht kan beginnen naar mensen die eventueel nog onder het puin liggen.

1 uur geleden
Dijksma: tot nu toe vier gewonden in Utrecht, niemand zwaargewond

UTRECHT (ANP) - Tot nu toe zijn vier mensen gewond geraakt bij de explosie en brand in het centrum van Utrecht. Niemand raakte zwaargewond, meldde burgemeester Sharon Dijksma donderdagavond tijdens een persmoment.

1 uur geleden
Bewoners van ingestorte panden Utrecht waren niet thuis

UTRECHT (ANP) - De bewoners van de ingestorte panden in Utrecht waren op het moment van de explosie niet thuis. Dat laat de woordvoerder van de veiligheidsregio weten. Tot nu toe zijn er ook geen mensen als vermist opgegeven.

2 uur geleden