Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tiny Rebel Middelburg opent showroom: 'We willen twee stappen vooruit lopen'

Tiny Rebel Middelburg opent showroom: 'We willen twee stappen vooruit lopen'

MIDDELBURG - Zaterdag 23 september opent Tiny Rebel in Middelburg een spiksplinternieuwe showroom aan de Fagotweg 3. Tiny Rebel is dé specialist in Zeeland op het gebied van duurzaam, modulair bouwen. Showroombezoekers kunnen een tiny house volledig naar eigen wens samenstellen. Ook is er een gevarieerd aanbod van sauna’s en hottubes en luxe thermowood gevelbekleding en terrassen. Tiny Rebel is in 2018 opgericht door vader en zoon Jan en Hans Christaan Kaan. “Mijn vader had een bouwkundig adviesbureau en maakte mee dat chalets soms al binnen 2 jaar verrot waren. Wij vonden dat dat anders moest en raakten bekend met cross laminated timber, kruislings gelijmde houten planken. In Nederland staat deze toepassing nog in de kinderschoenen, maar in de Baltische staten is dit volop in ontwikkeling. Je kunt er snel mee bouwen en het is een supersterk en duurzaam, natuurlijk product. Wij gebruiken het om recreatie- en permanente woningen met een minimale CO2-footprint mee te laten bouwen.”TegendraadsDe tiny houses worden gebouwd in Letland. Hier zit volgens Hans nog echt vakmanschap. “Het hout is daar van uitstekende kwaliteit. Onze eerste Tinyrebel in 2020 was binnen drie weken verkocht. We waren vrij impulsief begonnen en hadden geen marketingonderzoek gedaan, maar er bleek veel vraag naar. We leveren zo’n 25 Tinyrebels per jaar op en willen naar de 40. We proberen altijd twee stappen vooruit te lopen. Vandaar de naam ‘Tiny Rebel’. Daarnaast willen steeds meer mensen hun huis na-isoleren. Om dit duurzaam af te werken zien wij een enorme groeikans voor onze thermowood gevelbekleding en we spelen hier dan ook graag op in”. Volgens Hans is er een verschuiving in de markt. “Richtten we ons eerst op verduurzamende vakantieparken, nu willen mensen compacter wonen. Volgende maand plaatsen we de eerste Tinyrebel voor permanente bewoning in Goes”. Hans maakt de tekeningen en doet de marketing en promotie. Vader Jan neemt de bouwtechnische kant voor zijn rekening en doet de verkoop. Shawn Coppejans kwam bij het team met de toevoeging van de barrelsauna’s en hottubs aan het assortiment. “Wij concurreren echt op kwaliteit”, stelt Hans. “Het leukste is het bedenken van nieuwe dingen en het samen met de klant tot een ontwerp te komen. Als het tiny house dan drie, vier maanden later op de vrachtwagen binnenkomt, geeft dat echt een kick”.

Tiny Rebel
Fagotweg 3
4337 RC Middelburg
T: 085 0041 539
E: Info@tinyrebel.nl
W: tinyrebel.nl

Meer uit Middelburg

Vrouw raakt gewond bij botsing tijdens motorrijles aan de Piet Heinstraat

MIDDELBURG- Een vrouw is zaterdagmiddag gewond geraakt bij een ongeval aan de Piet Heinstraat. De vrouw, die bezig was met motorrijles, botste daar tegen een geparkeerde auto. Meerdere hulpdiensten kwamen ter plaatse. Medewerkers van de rapid responder hebben de vrouw op de ongevalslocatie medische hulp geboden. Hierna is ze met eigen vervoer naar het ziekenhuis gebracht. Zowel de geparkeerde auto als de lesmotor liepen bij het incident schade op. Het is niet duidelijk waardoor de vrouw in botsing kwam met de auto.

17 uur geleden
Man onder invloed belandt in water en verzet zich tegen politie

MIDDELBURG- De brandweer heeft vrijdagavond langs de Oude Vlissingseweg  een man uit het water gehaald. De onder invloed van alcohol zijnde man was door onbekende oorzaak in het water terechtgekomen. Toen de politie ter plaatse kwam begon de man zich tegen haar te verzetten. Nadat de man medische hulp had gekregen van het ambulancepersoneel is hij overgebracht naar het politiebureau. 

21 uur geleden
Vismarkt vol activiteiten op 28 juli en 2 augustus

MIDDELBURG - Jong en ouder uit heel Middelburg samenbrengen met gratis activiteiten op de Vismarkt. Daar gaan de belangeloos meewerkende particulieren en organisaties achter twee evenementendagen voor. De komst van voormalig voetbalinternational en 'Bekende Zeeuw' Danny Blind naar de Vismarkt resulteert in een programma vol sportieve en creatieve activiteiten op maandag 28 juli en zaterdag 2 augustus. Beide dagen steunen het landelijke Jeugdeducatiefonds, waarbij twintig Zeeuwse scholen - zes in Middelburg - zijn aangesloten.Het nieuws dat de reizende expositie 'Dizze dogge der ta', van het bijbehorende boek van aquarellist Thijs Damsma, in augustus bij Galerie T in Middelburg te zien is, bracht de bal voor de twee activiteitendagen aan het rollen. Damsma bezoekt op 2 augustus de galerie aan de Vismarkt. "Thijs portretteert in zijn boek 366 personen en zijn broer Dick schreef er de verhalen bij", vertelt galeriehoudster Lia Hector.

1 dag geleden
Duo-expositie ‘Sterke Vrouwen’ in ZB Middelburg

MIDDELBURG - Van 25 juli tot en met 30 september 2025 is in het Zeelandpaviljoen van de ZB Bibliotheek van Zeeland de tentoonstelling Sterke Vrouwen te zien. Centraal staan Wilma de Groot uit Koudekerke en Goldie Griffith uit Nederland, Colorado (VS): twee bijzondere vrouwen die ieder op hun eigen manier veel betekenden voor hun gemeenschap.

1 dag geleden
Parkeerautomaten Veere accepteren geen muntgeld meer

VEERE - Bij alle parkeerautomaten in de gemeente Veere kunnen bezoekers niet meer met contant geld betalen. De maatregel gaat per direct in. Aanleiding voor dit besluit zijn de recente inbraken bij de automaten. De verwachting is dat half augustus alle tachtig automaten zijn omgebouwd naar cashless betalen. 

1 dag geleden
Zitbanken in Middelburg dragen bij aan stadsnatuur

MIDDELBURG - Aan de onlangs gerestaureerde kademuur bij de Korendijk-Kinderdijk zijn nieuwe zitbanken geplaatst met een bijzondere functie: ze zijn gemaakt van hergebruikte kademuurstenen en bieden tegelijkertijd ruimte aan muurplanten.

2 dagen geleden
Celstraf en tbs geëist tegen Belg na dodelijke steekpartij

MIDDELBURG - Tegen een 44-jarige man uit het Belgische Knokke-Heist is dinsdag voor de rechtbank in Middelburg tien jaar cel en tbs met dwangverpleging geëist. De man wordt door het Openbaar Ministerie verdacht van doodslag op zijn 67-jarige stiefvader uit Aalst.

2 dagen geleden

Oh Oh...
Zo te zien gebruik je een adblocker.

We begrijpen je voorkeur om ZeelandNet bannervrij te bekijken. Maar ja, we zijn wel afhankelijk van advertenties om onze website rendabel te houden. Zo kun je o.a. nieuwsartikelen gratis blijven lezen.

Zou je willen overwegen ons te whitelisten, zodat we de content kunnen blijven bieden waarvoor je vandaag naar ZeelandNet kwam?

Dank je wel!