Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

TikTok gaat met Getty Images beelden aanbieden aan adverteerders

TikTok gaat met Getty Images beelden aanbieden aan adverteerders

CULVER CITY (ANP/BLOOMBERG) - Videoplatform TikTok gaat met het Amerikaanse fotoagentschap Getty Images beelden beschikbaar stellen aan adverteerders. Bedrijven kunnen de beelden gebruiken om met behulp van kunstmatige intelligentie (AI) reclameboodschappen op het platform te publiceren. TikTok heeft hiervoor een speciaal AI-gestuurd videoprogramma ontwikkeld.

Getty Images zal hiervoor zijn voorraad foto's en video's beschikbaar stellen. Hoeveel TikTok daarvoor betaalt, is niet bekend. "We willen adverteerders in staat stellen om met behulp van generatieve AI beter contact te maken met hun doelgroepen", laten beide bedrijven in een gezamenlijk persbericht weten.

Vorige maand lanceerden Amazon, Google en Facebook-moederbedrijf Meta ook al hulpmiddelen om AI te gebruiken voor advertenties op hun platforms. Generatieve AI-modellen, die gebruikmaken van afbeeldingen en artikelen die van internet zijn gehaald, hebben tot grote woede geleid bij auteurs en kunstenaars. Zij vinden dat hun creaties niet mogen worden gebruikt zonder toestemming of vergoeding.

Meer uit Financieel

Olieconcern uit VAE belooft miljarden aan nieuwe projecten

ABU DHABI (ANP/BLOOMBERG/AFP) - Staatsoliebedrijf Adnoc uit de Verenigde Arabische Emiraten (VAE) wil tientallen miljarden dollars steken in nieuwe projecten. Die aankondiging komt enkele dagen nadat het land uit oliekartel OPEC was gestapt.

5 uur geleden
OPEC+ verhoogt productie in eerste vergadering sinds vertrek VAE

WENEN (ANP) - Landen van oliekartel OPEC+ gaan de olieproductie in juni verhogen, werd zondag bekendgemaakt. De stap van de groep olielanden is de eerste sinds de Verenigde Arabische Emiraten (VAE) deze week aankondigden zich terug te trekken uit het oliekartel.

6 uur geleden
Voorzitter Duits instituut waarschuwt voor recessie na heffing VS

BERLIJN (ANP/DPA) - De voorzitter van het Duitse onderzoeksinstituut Ifo heeft gewaarschuwd voor aanzienlijke risico's voor de Duitse economie door de dreiging van hogere Amerikaanse importheffingen. "Als dit uitmondt in een nieuwe handelsoorlog, dan staat Duitsland in 2026 een recessie te wachten", zei voorzitter Clemens Fuest van het Ifo-instituut zondag in de krant Bild.

9 uur geleden
Gesprekken over overname staaldivisie Thyssenkrupp op pauze

ESSEN (ANP) - Thyssenkrupp en zijn Indiase branchegenoot Jindal Steel hebben gesprekken over een mogelijke overname van de Europese staaldivisie van het Duitse industrieconcern tijdelijk stopgezet. "De oorspronkelijke uitgangspunten en voorwaarden voor een mogelijke verkoop van Thyssenkrupp Steel zijn de afgelopen maanden aanzienlijk veranderd", stelde Thyssenkrupp in een verklaring.

11 uur geleden
Verdachte opgepakt in onderzoek naar vergiftigde babyvoeding

WENEN (ANP/DPA) - In Oostenrijk is een verdachte opgepakt in de zaak rond de poging tot afpersing van fabrikant HiPP. De afgelopen tijd werden gemanipuleerde potjes babyvoeding van het merk gevonden waaraan rattengif was toegevoegd.

1 dag geleden
Reder MSC mijdt Hormuz met nieuwe dienst naar Perzische Golf

GENÈVE (ANP) - De grote rederij voor containerschepen MSC heeft een nieuwe dienst aangekondigd richting de Perzische Golf die de Straat van Hormuz mijdt. Die zeestraat wordt zo goed als geblokkeerd door Iran sinds de Verenigde Staten en Israël een oorlog begonnen tegen het land. Daardoor is vrachtvervoer per schip naar landen aan de Perzische Golf ernstig bemoeilijkt.

1 dag geleden
FME: autoheffingen VS nadelig voor Nederlandse toeleveranciers

ZOETERMEER (ANP) - Hogere Amerikaanse importheffingen voor auto's en vrachtwagens uit de Europese Unie kunnen ook Nederland raken, waarschuwt ondernemersorganisatie voor de technologische industrie FME. Als autofabrikanten minder kunnen exporteren naar de Verenigde Staten raakt dat toeleveranciers, waaronder Nederlandse bedrijven.

1 dag geleden