Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

TikTok gaat met Getty Images beelden aanbieden aan adverteerders

TikTok gaat met Getty Images beelden aanbieden aan adverteerders

CULVER CITY (ANP/BLOOMBERG) - Videoplatform TikTok gaat met het Amerikaanse fotoagentschap Getty Images beelden beschikbaar stellen aan adverteerders. Bedrijven kunnen de beelden gebruiken om met behulp van kunstmatige intelligentie (AI) reclameboodschappen op het platform te publiceren. TikTok heeft hiervoor een speciaal AI-gestuurd videoprogramma ontwikkeld.

Getty Images zal hiervoor zijn voorraad foto's en video's beschikbaar stellen. Hoeveel TikTok daarvoor betaalt, is niet bekend. "We willen adverteerders in staat stellen om met behulp van generatieve AI beter contact te maken met hun doelgroepen", laten beide bedrijven in een gezamenlijk persbericht weten.

Vorige maand lanceerden Amazon, Google en Facebook-moederbedrijf Meta ook al hulpmiddelen om AI te gebruiken voor advertenties op hun platforms. Generatieve AI-modellen, die gebruikmaken van afbeeldingen en artikelen die van internet zijn gehaald, hebben tot grote woede geleid bij auteurs en kunstenaars. Zij vinden dat hun creaties niet mogen worden gebruikt zonder toestemming of vergoeding.

Meer uit Financieel

Maatschappijen schrappen vluchten naar Iran om protesten

TEHERAN (ANP/RTR/DPA) - Luchtvaartmaatschappijen schrappen hun vluchten naar Iran nu protesten de situatie in het land steeds verder op scherp zetten. Turkish Airlines vliegt tot en met zaterdag niet naar het land, het eveneens Turkse Pegasus alleen vrijdag niet. Flydubai schrapt minstens zeventien vluchten naar de steden Teheran, Shiraz en Mashhad.

16 minuten geleden
Grok laat alleen betalende gebruikers foto's bewerken na ophef

PALO ALTO (ANP/AFP) - Alleen betalende gebruikers kunnen nog afbeeldingen bewerken met Elon Musks AI-chatbot Grok. Die maatregel volgt na de wereldwijde ophef van deze week over foto's van mensen, onder anderen vrouwen en minderjarigen, die door AI zijn uitgekleed. Dit wordt nu lastiger gemaakt.

50 minuten geleden
KLM: 300.000 reizigers getroffen door winterweer

AMSTERDAM (ANP) - Zo'n 300.000 reizigers hebben sinds het begin van het winterweer van de afgelopen week hun reis niet volgens planning kunnen vervolgen, meldt KLM. De meeste passagiers zijn volgens de luchtvaartmaatschappij inmiddels omgeboekt. Donderdag vervoerde de luchtvaartmaatschappij meer dan 100.000 passagiers.

1 uur geleden
Meerderheid EU-landen stemt in met Mercosur-deal

BRUSSEL (ANP) - Een ruime meerderheid van de EU-lidstaten heeft vrijdag ingestemd met een vrijhandelsakkoord met de zogenoemde Mercosur-landen Argentinië, Brazilië, Uruguay en Paraguay. Dat laten meerdere EU-diplomaten weten. Over de deal is 25 jaar onderhandeld.

1 uur geleden
Drukte voor verwarmingsmonteurs houdt aan, vol weekend verwacht

WOERDEN (ANP) - De drukte voor verwarmingsbedrijven houdt de komende tijd aan. De afgelopen week kregen monteurs al veel storingsmeldingen binnen. De verwachting is dat het komend weekend, vanwege lokaal strenge vorst, alleen maar drukker wordt, blijkt uit een rondvraag.

2 uur geleden
Productie Duitse industrie stijgt onverwacht door autosector

WIESBADEN (ANP/BLOOMBERG) - De productie in de kwakkelende Duitse industrie is in november onverwacht gegroeid. De stijging werd vooral gedreven door een verbetering van de activiteit in de belangrijke auto-industrie. De groei is een opsteker voor de grootste economie van Europa en de belangrijkste handelspartner van Nederland.

2 uur geleden
DPG Media neemt LINDA. over van Talpa Network

AMSTERDAM (ANP) - DPG Media neemt Mood for Magazines B.V., de uitgever van de magazines LINDA. en LINDA.meiden, over van Talpa Network. Dat maakten de mediabedrijven vrijdag bekend. De overname komt voort uit het besluit van Talpa Network om voor LINDA. een nieuwe eigenaar te zoeken. Linda de Mol blijft nauw verbonden aan LINDA. en aan de huidige hoofdredactie.

3 uur geleden