Tijd voor een hele dag Goes Kinderstad
GOES - Met vele gratis toegankelijke activiteiten op verschillende locaties in de binnenstad is Goes zaterdag (17 augustus) weer van en voor kinderen tijdens Goes Kinderstad.
Zo biedt de achttiende editie van het jaarlijkse kinderfestijn een kunstplein, activiteiten van de jeugdbrandweer, een kinderboerderij en sportplein. 'Ben je sportief en houd je van hockey? Op de Grote Markt staat een hockeyveld speciaal voor kids', aldus de organisatie. 'Neem zeker ook een kijkje op de kade bij de stadshaven, want daar kun je je kunsten laten zien op de mini-ramp in de winkel van LUX. Of kom genieten van de levende poppenkast van Toneelvereniging Heer Hendrik.'
Kindercollege
Voordat om 11.00 uur de activiteiten beginnen, is er traditiegetrouw de installatie van het nieuwe kindercollege van burgemeester en wethouders in de trouwzaal van het stadhuis op de Grote Markt. Kijk voor het programma op www.goeskinderstad.nl.
Meer uit Beveland
COLIJNSPLAAT - Zondagochtend heeft zich in een woning aan de Voorstraat in Colijnsplaat een ernstige medische situatie voorgedaan waarbij een reanimatie nodig was.
10 uur geledenGOES - Zaterdagochtend ontstond een brand in een bijgebouw aan de J.D. van Mellestraat in Goes. De brandweer kwam snel ter plaatse en heeft de brand geblust.
1 dag geledenGOES - Het college van burgemeester en wethouders van Goes heeft besloten om Stichting Musea de Bevelanden voor het jaar 2026 een structurele subsidie van 273.502 euro toe te kennen. Daarnaast wordt de subsidie over 2024 vastgesteld op 263.236 euro, met een aanvullende incidentele bijdrage van 17.500 euro.
4 dagen geledenGOES - Ook tijdens de periode voor de jaarwisseling treden politie, Bureau Halt en de gemeente Goes samen op tegen vuurwerkoverlast. Vuurwerk mag je afsteken tijdens de jaarwisseling tussen 18:00 uur en 02:00 uur Het afsteken van vuurwerk buiten deze tijden is verboden.
5 dagen geledenGOES - Van donderdag 13 tot en met zondag 16 november 2025 vindt in filmtheater 't Beest en de Da Vinci Bioscoop de derde editie van de Goese Filmdagen plaats. Dit jaar staat Italië centraal. Het filmweekend biedt een gevarieerd programma met Italiaanse en Europese films, lezingen, kinderfilms en live muziek.
5 dagen geledenGOES - De Goese tweedehands kledingwinkel Deeltwee reikte onlangs drie royale cheques uit aan goede doelen. Tijdens een feestelijke bijeenkomst in de winkel aan de Gasthuisstraat ontvangen drie stichtingen elk een bedrag van maar liefst 30.000 euro.
5 dagen geledenBorsele - De gemeente Borsele is een nieuwe campagne gestart om inwoners en ondernemers te stimuleren hun woning of pand energiezuiniger te maken. Onder de noemer 'Zuunig Borsele' komt de gemeente met vier subsidieregelingen en extra financiële steun bovenop bestaande programma's. Daarmee wil Borsele inwoners helpen bij het isoleren en verduurzamen van hun woningen, met als doel een comfortabeler en energiezuiniger leefklimaat in de hele gemeente.
5 dagen geleden