Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tiffany, Lucas en Nienke bakten cupcakes voor KiKa: 'Leuk om te doen'

Tiffany, Lucas en Nienke bakten cupcakes voor KiKa: 'Leuk om te doen'

SINT PHILIPSLAND - Het is niet de eerste keer dat de kinderen van BSO ‘t Molentje aan de slag gingen in de keuken. Op woensdagmiddagen hebben zij namelijk hun eigen ‘kookclubje’. Deze week stond de keuken vol met cupcakes voor de KiKa cupcake-actie. 

Afgelopen woensdag hebben de kinderen van de BSO cupcakes gebakken en versierd. Lucas, Nienke en Tiffany vonden het super leuk om te bakken voor KIKA. “We hebben de cakes versierd en verpakt in plastic dozen”, aldus de kinderen. Deze dozen werden gesponsord door Spar de Berg. Maar bij bakken alleen bleef het niet. “Ik heb ook wel wat snoepjes opgegeten tijdens het versieren”, biecht Nienke op.

“Het leukste aan de cupcakes maken vind ik de crème voor er bovenop”, vertelt Lucas. Hij heeft 6 cupcakes gemaakt voor zijn zusje en voor hemzelf. Hij heeft er 5 witte en 1 blauwe; “die blauwe is voor mij.” Het is voor Lucas niet de eerste keer dat hij aan het bakken is. Thuis heeft hij ook wel eens cupcakes gemaakt. 

Tiffany heeft ook cupcakes versierd en was erg druk bezig met het verpakken van al dit lekkers. Ze schreef alle namen op de dozen en legde deze klaar om de versierde cupcakes in te kunnen zetten. Lucas, Nienke en Tiffany vonden het bakken van de cupcakes heel leuk om te doen, maar ze zijn toch ook erg enthousiast over de andere activiteiten van de kookclub. Zo wil Lucas wel heel graag nog eens pizza eten, Nienke wil graag boerenkool en Tiffany wil graag Surinaams eten maken.

Meer uit Tholen

Tholenaren organiseren diner voor alleenstaanden op Tweede Kerstdag

THOLEN - Een groepje Tholenaren organiseren op Tweede Kerstdag een speciaal kerstdiner voor mensen die kerst anders alleen zouden doorbrengen. Zij willen ervoor zorgen dat niemand tijdens de feestdagen eenzaam hoeft te zijn.

21 minuten geleden
Maandverwachting december: Zo groot is de kans op een witte kerst in Tholen

THOLEN - De meteorologische winter start dit jaar zacht, met temperaturen die regelmatig boven normaal uitkomen. Volgens Weeronline blijft het in de eerste helft van december nat, somber en onstuimig, zonder kans op echt winterweer. Richting kerst neemt de kans op winterse neerslag iets toe, waardoor de kans op een witte kerst stijgt naar 10 à 15 procent. 

4 uur geleden
Jongeren kunnen in december warme chocomel drinken met het team Jij op Tholen

THOLEN - Jongeren kunnen op dinsdag 16 en donderdag 18 december terecht bij verschillende locaties in de gemeente voor een kop warme chocomel. Jongerenwerkers en buurtsportcoaches van het team Jij op Tholen nodigen hen uit om even langs te komen voor een praatje en gezellig samenzijn.

20 uur geleden
SPS slaat toe in Thoolse derby, terwijl NOAD’67 comfortabel zegeviert [SPEELRONDE 10]

THOLEN - Wat gebeurde er zaterdag 29 november allemaal in het amateurvoetbal? In dit overzicht zetten we de uitslagen en programma's van de Thoolse voetbalclubs op een rijtje. Dit is een samenvatting van speelronde 10.

1 dag geleden
Haringvlietbrug binnenkort tijdelijk dicht voor nachtelijk onderhoud

WEST-BRABANT/THOLEN - De Haringvlietbrug is volgende week in de nacht van dinsdag op woensdag in beide richtingen afgesloten voor verkeer. Rijkswaterstaat zal die nacht onderhoud uitvoeren en controleren of de technische installaties van de brug nog goed functioneren. Weggebruikers moeten rekening houden met omleidingen en 15 tot 30 minuten extra reistijd.

1 dag geleden
Op deze uitdeeldagen kunnen inwoners hun bestelde boompjes gratis ophalen

SINT-MAARTENSDIJK - Inwoners die in september boompjes hebben besteld, kunnen hun jonge bomen ophalen op donderdag 4, vrijdag 5 of zaterdag 6 december. De uitgifte vindt plaats tussen 11.00 en 16.00 uur op de gemeentewerkplaats (Nijverheidsweg 34 in Sint-Maartensdijk). In totaal worden er dit jaar 5.081 boompjes uitgedeeld in de gemeente Tholen, geholpen door een team van vrijwilligers.

1 dag geleden
Lange files op de A58 en A4 na ongeval en autobrand

WEST-BRABANT/THOLEN - Op de A58 en A4 rondom Bergen op Zoom en Roosendaal staan dinsdagochtend lange files door een ongeval en een autobrand. Op beide snelwegen staan de vertragingen van zo'n 45 minuten. Ook bij afslag Tholen staat er een file.

2 dagen geleden