Tiffany, Lucas en Nienke bakten cupcakes voor KiKa: 'Leuk om te doen'
SINT PHILIPSLAND - Het is niet de eerste keer dat de kinderen van BSO ‘t Molentje aan de slag gingen in de keuken. Op woensdagmiddagen hebben zij namelijk hun eigen ‘kookclubje’. Deze week stond de keuken vol met cupcakes voor de KiKa cupcake-actie.
Afgelopen woensdag hebben de kinderen van de BSO cupcakes gebakken en versierd. Lucas, Nienke en Tiffany vonden het super leuk om te bakken voor KIKA. “We hebben de cakes versierd en verpakt in plastic dozen”, aldus de kinderen. Deze dozen werden gesponsord door Spar de Berg. Maar bij bakken alleen bleef het niet. “Ik heb ook wel wat snoepjes opgegeten tijdens het versieren”, biecht Nienke op.
“Het leukste aan de cupcakes maken vind ik de crème voor er bovenop”, vertelt Lucas. Hij heeft 6 cupcakes gemaakt voor zijn zusje en voor hemzelf. Hij heeft er 5 witte en 1 blauwe; “die blauwe is voor mij.” Het is voor Lucas niet de eerste keer dat hij aan het bakken is. Thuis heeft hij ook wel eens cupcakes gemaakt.
Tiffany heeft ook cupcakes versierd en was erg druk bezig met het verpakken van al dit lekkers. Ze schreef alle namen op de dozen en legde deze klaar om de versierde cupcakes in te kunnen zetten. Lucas, Nienke en Tiffany vonden het bakken van de cupcakes heel leuk om te doen, maar ze zijn toch ook erg enthousiast over de andere activiteiten van de kookclub. Zo wil Lucas wel heel graag nog eens pizza eten, Nienke wil graag boerenkool en Tiffany wil graag Surinaams eten maken.
Meer uit Tholen
THOLEN - John Geurts, voorzitter van het Humanistisch Verbond Rotterdam Rijnmond, geeft op woensdag 14 januari een lezing in de Vrijzinnige Geloofsgemeenschap in Tholen. De bijeenkomst begint om 10.00 uur en is vrij toegankelijk; een vrijwillige bijdrage wordt op prijs gesteld.
17 uur geledenTHOLEN - Er is overeenstemming bereikt over de ontwikkeling van een gezamenlijk entreegebied dat het nieuwe Meulvliet, het nieuwe Calvijn College en de sportverenigingen met elkaar moet verbinden. Ook krijgt de middelbare school meer grond om op te bouwen.
21 uur geledenTHOLEN - Erwin de Nijs is komend seizoen weer de hoofdtrainer van Tholense Boys. Hij volgt Leon de Witte op, die eind dit seizoen vertrekt. De Nijs was de afgelopen zes jaar actief bij RKSV Halsteren in de Vierde Divisie. "De club verdient het om samen de schouders eronder te zetten", zegt hij.
23 uur geledenTHOLEN - Tholen veranderde afgelopen week in een wit winterwonderland. Overal in stad en dorpen was ruimte voor sneeuwpret, maar de gladheid en hevige sneeuwval hadden ook gevolgen voor verkeer, bijeenkomsten en het openbaar vervoer. Vooral woensdag vroeg het winterse weer om extra oplettendheid.
1 dag geledenTHOLEN - Stel je voor: een boom in je voortuin die schaduw, frisse lucht en een mooiere straat brengt én dat ook nog helemaal gratis. De gemeente Tholen start vandaag met de actie 'Gratis boom in de voortuin'. Inwoners die binnen de bebouwde kom wonen en een voortuin hebben, kunnen zich tot 26 januari aanmelden voor één of twee gratis bomen. In totaal zijn er 250 bomen beschikbaar.
1 dag geledenSINT-ANNALAND - Zorgcoöperatie Anna Zorgt heeft afgelopen donderdag tijdens de nieuwjaarsreceptie een herinneringsbordje ontvangen van de gemeente Tholen. Dit gebeurde ter ere van de nominatie voor het Appeltje van Oranje in 2025. Daarnaast werd de verlenging van het contract voor het Dorpsloket ondertekend.
1 dag geledenPOORTVLIET - Op de eerste schooldag van 2026 is op obs De Eevliet in Poortvliet een bijzonder moment gevierd. Niet alleen de start van een nieuw schooljaar, maar ook het begin van een nieuw hoofdstuk voor de school.
1 dag geleden