Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tiffany, Lucas en Nienke bakten cupcakes voor KiKa: 'Leuk om te doen'

Tiffany, Lucas en Nienke bakten cupcakes voor KiKa: 'Leuk om te doen'

SINT PHILIPSLAND - Het is niet de eerste keer dat de kinderen van BSO ‘t Molentje aan de slag gingen in de keuken. Op woensdagmiddagen hebben zij namelijk hun eigen ‘kookclubje’. Deze week stond de keuken vol met cupcakes voor de KiKa cupcake-actie. 

Afgelopen woensdag hebben de kinderen van de BSO cupcakes gebakken en versierd. Lucas, Nienke en Tiffany vonden het super leuk om te bakken voor KIKA. “We hebben de cakes versierd en verpakt in plastic dozen”, aldus de kinderen. Deze dozen werden gesponsord door Spar de Berg. Maar bij bakken alleen bleef het niet. “Ik heb ook wel wat snoepjes opgegeten tijdens het versieren”, biecht Nienke op.

“Het leukste aan de cupcakes maken vind ik de crème voor er bovenop”, vertelt Lucas. Hij heeft 6 cupcakes gemaakt voor zijn zusje en voor hemzelf. Hij heeft er 5 witte en 1 blauwe; “die blauwe is voor mij.” Het is voor Lucas niet de eerste keer dat hij aan het bakken is. Thuis heeft hij ook wel eens cupcakes gemaakt. 

Tiffany heeft ook cupcakes versierd en was erg druk bezig met het verpakken van al dit lekkers. Ze schreef alle namen op de dozen en legde deze klaar om de versierde cupcakes in te kunnen zetten. Lucas, Nienke en Tiffany vonden het bakken van de cupcakes heel leuk om te doen, maar ze zijn toch ook erg enthousiast over de andere activiteiten van de kookclub. Zo wil Lucas wel heel graag nog eens pizza eten, Nienke wil graag boerenkool en Tiffany wil graag Surinaams eten maken.

Meer uit Tholen

Politie waarschuwt burgers voor oplichters die mail uit haar naam versturen

WEST-BRABANT- Op haar X-account waarschuwt de politie voor oplichters die momenteel actief zijn. Zij sturen mailtjes naar burgers met daarin een link. In het mailtje staat dat er gedreigd wordt met juridische stappen wanneer de ontvanger niet op de link klikt. "Zo'n mail ontvangen? Meld het de Fraudehelpdesk", aldus de politie.

9 uur geleden
20-jarig bestaan van Cadeaushop Sint-Annaland

[Advertorial] - Dit jaar vier ik een bijzonder jubileum: het 20-jarig bestaan van Cadeaushop Sint-Annaland.

11 uur geleden
Van plastic tot touw: Vrijwilligers ruimden weer afval op langs de Oosterschelde

SINT-MAARTENSDIJK - Onder een stralende zon hebben vrijwilligers afgelopen zaterdag meegeholpen met de schoonmaakactie De Schone Schelde. Chris Koopman begeleidde de groep.

16 uur geleden
Seizoen is ten einde voor Bart Nieuwkoop door blessure

THOLEN - Het seizoen zit erop voor Bart Nieuwkoop. De voetballer uit Tholen is door een blessure niet meer inzetbaar voor Feyenoord.

1 dag geleden
Linkse geluiden van SP en GroenLinks verdwijnen uit de Thoolse raad: ‘Heel jammer’

THOLEN - Na zestien jaar verdwijnt de Socialistische Partij (SP) uit de Thoolse raad. De partij kreeg de minste stemmen van alle deelnemende partijen. Ook GroenLinks keert niet terug. Voorzitter Frank Rodenburg betreurt de uitslag, terwijl lijsttrekker Nancy Raas-Tophoven zich zorgen maakt over de toekomst van de gemeenteraad.

1 dag geleden
VVD en ABT leveren allebei een zetel in: ‘Hadden gehoopt op een andere uitkomst’’

THOLEN - De VVD en Algemeen Belang Tholen (ABT) behoren deze verkiezingen tot de verliezers. In de voorlopige uitslag raken beide partijen een zetel kwijt. Hilde Moerland ziet dat het politieke speelveld verandert, terwijl Ineke Schippers zich vooral zorgen over de scheve balans in de raad.

1 dag geleden
Jan Heshof (PvdA) nog enige linkse geluid in Thoolse raad: ‘Vreesde dat ook wij zouden verdwijnen’

THOLEN - Het linkse geluid blijft, tot opluchting van Jan Heshof, hoorbaar in de Thoolse raad. De lijsttrekker van de Partij van de Arbeid (PvdA) sleept één zetel binnen, maar ziet voormalig bondgenoot GroenLinks en ook de SP niet genoeg stemmen halen. "Ik vreesde even dat het linkse geluid helemaal zou verdwijnen."

2 dagen geleden