Tiffany, Lucas en Nienke bakten cupcakes voor KiKa: 'Leuk om te doen'
SINT PHILIPSLAND - Het is niet de eerste keer dat de kinderen van BSO ‘t Molentje aan de slag gingen in de keuken. Op woensdagmiddagen hebben zij namelijk hun eigen ‘kookclubje’. Deze week stond de keuken vol met cupcakes voor de KiKa cupcake-actie.
Afgelopen woensdag hebben de kinderen van de BSO cupcakes gebakken en versierd. Lucas, Nienke en Tiffany vonden het super leuk om te bakken voor KIKA. “We hebben de cakes versierd en verpakt in plastic dozen”, aldus de kinderen. Deze dozen werden gesponsord door Spar de Berg. Maar bij bakken alleen bleef het niet. “Ik heb ook wel wat snoepjes opgegeten tijdens het versieren”, biecht Nienke op.
“Het leukste aan de cupcakes maken vind ik de crème voor er bovenop”, vertelt Lucas. Hij heeft 6 cupcakes gemaakt voor zijn zusje en voor hemzelf. Hij heeft er 5 witte en 1 blauwe; “die blauwe is voor mij.” Het is voor Lucas niet de eerste keer dat hij aan het bakken is. Thuis heeft hij ook wel eens cupcakes gemaakt.
Tiffany heeft ook cupcakes versierd en was erg druk bezig met het verpakken van al dit lekkers. Ze schreef alle namen op de dozen en legde deze klaar om de versierde cupcakes in te kunnen zetten. Lucas, Nienke en Tiffany vonden het bakken van de cupcakes heel leuk om te doen, maar ze zijn toch ook erg enthousiast over de andere activiteiten van de kookclub. Zo wil Lucas wel heel graag nog eens pizza eten, Nienke wil graag boerenkool en Tiffany wil graag Surinaams eten maken.
Meer uit Tholen
THOLEN - Inwoners met een laag inkomen kunnen dit jaar weer profiteren van de collectieve zorgverzekering, aangeboden door de gemeente Tholen in samenwerking met VGZ. De verzekering bestaat uit een basispakket en een aanvullende verzekering, waarbij de gemeente een deel van de premie voor haar rekening neemt.
11 minuten geledenSINT-MAARTENSDIJK - Op zaterdag 6 december organiseert wandelsportvereniging Oosterscheldestappers voor de 14e keer de Snerttocht. Er zijn vier afstanden waaruit gekozen kan worden, namelijk 6, 10, 15 en 25 kilometer.
16 uur geledenTHOLEN - Wat gebeurde er zaterdag 22 november allemaal in het amateurvoetbal? In dit overzicht zetten we de uitslagen en programma's van de Thoolse voetbalclubs op een rijtje. Dit is een samenvatting van speelronde 9.
1 dag geledenTHOLEN - De gemeente Tholen gaat de komende jaren zoveel mogelijk speelplekken aanpassen zodat kinderen met en zonder beperking samen kunnen spelen. Er zijn al veel stappen gezet, maar er valt ook nog volop te leren. Wethouder Corniel van Leeuwen licht toe wat er de komende tijd te wachten staat.
1 dag geledenSINT-ANNALAND - Afgelopen vrijdag en zaterdag heeft vogelvereniging Vogelvreugd haar bijzondere tentoonstelling gehouden in de Wellevaete te Sint-Annaland. Ruim veertig vogelliefhebbers uit Zeeland, West-Brabant en Zuid-Holland hadden gezamenlijk zeshonderd vogels ingeschreven.
1 dag geledenBERGEN OP ZOOM - Ondernemers zijn vaak dag en nacht bezig met hun onderneming. Maar wat drijft hen? Wat is hun motivatie? En waar liggen zij 's nachts van wakker? In 'Aan de keukentafel met...' gaan we met hen in gesprek en gaan we op zoek naar het bijzondere verhaal dat zij te vertellen hebben. Deze week: Daniëlle de Bie en Stefanie Verdaasdonk van BlijGebit.
2 dagen geledenTHOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Cees van 't Hof die de spotlight mocht vangen.
2 dagen geleden