Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tiffany, Lucas en Nienke bakten cupcakes voor KiKa: 'Leuk om te doen'

Tiffany, Lucas en Nienke bakten cupcakes voor KiKa: 'Leuk om te doen'

SINT PHILIPSLAND - Het is niet de eerste keer dat de kinderen van BSO ‘t Molentje aan de slag gingen in de keuken. Op woensdagmiddagen hebben zij namelijk hun eigen ‘kookclubje’. Deze week stond de keuken vol met cupcakes voor de KiKa cupcake-actie. 

Afgelopen woensdag hebben de kinderen van de BSO cupcakes gebakken en versierd. Lucas, Nienke en Tiffany vonden het super leuk om te bakken voor KIKA. “We hebben de cakes versierd en verpakt in plastic dozen”, aldus de kinderen. Deze dozen werden gesponsord door Spar de Berg. Maar bij bakken alleen bleef het niet. “Ik heb ook wel wat snoepjes opgegeten tijdens het versieren”, biecht Nienke op.

“Het leukste aan de cupcakes maken vind ik de crème voor er bovenop”, vertelt Lucas. Hij heeft 6 cupcakes gemaakt voor zijn zusje en voor hemzelf. Hij heeft er 5 witte en 1 blauwe; “die blauwe is voor mij.” Het is voor Lucas niet de eerste keer dat hij aan het bakken is. Thuis heeft hij ook wel eens cupcakes gemaakt. 

Tiffany heeft ook cupcakes versierd en was erg druk bezig met het verpakken van al dit lekkers. Ze schreef alle namen op de dozen en legde deze klaar om de versierde cupcakes in te kunnen zetten. Lucas, Nienke en Tiffany vonden het bakken van de cupcakes heel leuk om te doen, maar ze zijn toch ook erg enthousiast over de andere activiteiten van de kookclub. Zo wil Lucas wel heel graag nog eens pizza eten, Nienke wil graag boerenkool en Tiffany wil graag Surinaams eten maken.

Meer uit Tholen

Bravis Ziekenhuis test oplossing tegen medicijnresten in het rioolwater

WEST-BRABANT/THOLEN - Het Bravis ziekenhuis zet een speciaal IC-filter in om medicijnresten, zoals antibiotica, uit het rioolwater te houden. Het filter wordt ingezet op de Intensive Care en is ontwikkeld in samenwerking met Zereau.

5 uur geleden
Meisje op brommer raakt gewond na botsing met paaltje bij Poortvliet

POORTVLIET - Een minderjarig meisje is dinsdagavond gewond geraakt toen zij met haar brommer ten val kwam op de Kadijk bij Poortvliet. Volgens de politie botste ze daarbij tegen een paaltje.

12 uur geleden
Opgelet: Slaakbrug vanaf donderdagavond tijdelijk dicht vanwege onderhoud

SINT PHILIPSLAND/STEENBERGEN - De Slaakbrug (N257) is van donderdag 28 tot en met vrijdag 29 mei afgesloten vanwege onderhoud. Rijkswaterstaat voert dan werkzaamheden uit aan de voegovergangen en opleggingen. Zowel de hoofdrijbaan als de parallelbaan zijn dicht. Als het werk uitloopt, wordt er doorgewerkt tot en met zaterdag.

12 uur geleden
Woning in Sint-Annaland drie maanden gesloten na vondst 399 hennepplanten

SINT-ANNALAND - Burgemeester Marleen Sijbers heeft besloten een woning met bijbehorend erf aan de Van den Bosstraat in Sint-Annaland voor drie maanden te sluiten. Begin april trof de politie in de woning een professionele hennepkwekerij aan met honderden hennepplanten. De sluiting gaat in op 28 mei.

1 dag geleden
Let op: Op deze dag stuurt de overheid een NL-Alert testbericht naar jouw telefoon

WEST-BRABANT/THOLEN - Maandag 1 juni verstuurt de overheid rond 12:00 uur een NL-Alert testbericht. Zo test de overheid het alarmsysteem om zeker te weten dat NL-Alert werkt in geval van nood. Ook kan je controleren of je een NL-Alert ontvangt bij een noodsituatie. Met de NL- Alert App ontvangen Brabanders aan de grens ook NL-Alerts als zij verbonden zijn met een Belgische zendmast. 

1 dag geleden
V.V. Vosmeer viert 80-jarig bestaan: ‘Gezelligheid én sportiviteit staan voorop’

OUD-VOSSEMEER - Het jaar 2026 staat bij V.V. Vosmeer in het teken van feest; de Vosmeerse voetbalvereniging staat dit jaar uitgebreid stil bij haar 80-jarig bestaan. "Met meer dan 150 leden en nog steeds een toenemend ledenaantal in de afgelopen anderhalf jaar staan we er beter voor dan een aantal jaren geleden. Sportief gezien hebben we er sinds de oprichting in 1946 weleens beter voor gestaan, maar ook hier is een stijgende lijn in te zien. Dit jaar is ons damesteam kampioen geworden en dus gepromoveerd", zo vertelt voorzitter Aike Hommel. Op 3 juli beleeft het jubileumjaar zijn hoogtepunt met een wedstrijd tegen FC de Rebellen, clinics voor de jeugd en een afsluitende feestavond op sportpark De Vossenberg. Al meer dan 50 jaar de vertrouwde thuisbasis van de club.

1 dag geleden
Het Holland Huis in Scherpenisse krijgt beschermde status als rijksmonument

SCHERPENISSE - Het Holland Huis in Scherpenisse wordt aangewezen als rijksmonument. Het Thoolse college vindt de cultuurhistorische waarde van het gebouw dusdanig belangrijk dat het bij de minister van Onderwijs, Cultuur en Wetenschap een positief advies heeft uitgebracht voor deze beschermde status.

2 dagen geleden