Tientallen fans wachten Depay op voor aankomst in São Paulo
SÃO PAULO (ANP) - Tientallen Corinthians-fans hebben Memphis Depay opgewacht voor zijn nachtelijke aankomst in São Paulo. De 30-jarige aanvaller gaf dinsdagavond laat Nederlandse tijd op Instagram aan dat hij met een vlucht van bijna twaalf uur van Nederland naar Brazilië "onderweg is naar huis". Dat zorgde ervoor dat groepjes fans met spandoeken Depay al zingend en dansend midden in de Braziliaanse nacht opwachten op de luchthaven, zo is te zien in filmpjes op sociale media.
Depay liep na zijn aankomst even naar de fans toe en hield een spandoek vast met de tekst 'welkom' in het Portugees. De oud-PSV'er droeg zijn inmiddels kenmerkende witte zweetband en had een zonnebril op, ook al was het nog donker. Ook toonde Depay de fans nog even zijn karakteristieke juichactie, met zijn vingers in zijn oren.
De overgang van Depay naar Corinthians werd dinsdag officieel. De 98-voudig international van Oranje was transfervrij na zijn vertrek bij Atlético Madrid. Depay wordt naar verwachting snel gepresenteerd aan de vele fans van de huidige nummer 17 van Brazilië.
Corinthians is qua fans een van de grootste clubs van Brazilië, maar is de afgelopen jaren ver verwijderd van een plek bij de topploegen. Met de Braziliaanse verdediger André Ramalho staat bij de club uit São Paulo nog een speler onder contract met een verleden bij PSV.
Meer uit Voetbal
WILLEMSTAD (ANP) - Curaçao heeft in de aanloop naar het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico zijn uitzwaaiduel in Willemstad met 4-0 gewonnen van Aruba. Voor Curaçao was het de laatste oefenwedstrijd voordat het team aan het WK begint. Alle doelpunten vielen in de tweede helft.
2 uur geledenEAST HARTFORD (ANP) - Kaapverdië heeft in de aanloop naar het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico een oefenduel met 3-0 gewonnen van Bermuda. Voor Kaapverdië was het de laatste oefenwedstrijd voordat het team aan het WK begint.
5 uur geledenCHICAGO (ANP) - Duitsland heeft de laatste oefenwedstrijd in de aanloop naar het WK voetbal gewonnen van de Verenigde Staten. In Chicago was de ploeg van bondscoach Julian Nagelsmann met 2-1 te sterk voor het team van Mauricio Pochettino.
7 uur geledenOEIRAS (ANP) - Portugal heeft een oefenwedstrijd voorafgaand aan het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico gewonnen. In het Estádio Nacional in Oeiras versloeg de ploeg van bondscoach Roberto Martínez Chili met 2-1.
8 uur geledenMEXICO-STAD (ANP/AFP/RTR) - Het Iraanse voetbalelftal moet voor WK-wedstrijden die in de VS gespeeld worden nog dezelfde dag in- en uitreizen. Dat zegt de Iraanse ambassadeur in Mexico voorafgaand aan het WK. "We kunnen inreizen in de ochtend en moeten nog dezelfde dag vertrekken", aldus de ambassadeur tegen journalisten.
9 uur geledenBRUSSEL (ANP) - Het voetbalelftal van Tunesië, een van de WK-tegenstanders van Oranje, is hard onderuitgegaan in de laatste oefenwedstrijd in aanloop naar het toernooi. In het Koning Boudewijnstadion in Brussel was België met 5-0 te sterk voor Tunesië, dat het laatste halfuur met tien man speelde.
13 uur geledenZÜRICH (ANP/RTR) - Supporters die de komende weken WK-wedstrijden bezoeken, mogen één fabrieksverzegelde wegwerpwaterfles meenemen naar het stadion. Dat meldt de FIFA. De wereldvoetbalbond liet enkele dagen eerder weten dat herbruikbare flessen om veiligheidsredenen verboden zijn.
20 uur geleden