Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tientallen fans bij NPO-gebouw voor songfestivalwinnaar Måneskin

Tientallen fans bij NPO-gebouw voor songfestivalwinnaar Måneskin

HILVERSUM (ANP) - Bij het NPO-gebouw op het Mediapark in Hilversum hebben zich donderdagavond vele tientallen fans van songfestivalwinnaar Måneskin verzameld. Het Italiaanse gezelschap is voor een kort bezoek in Nederland en treedt donderdagavond op bij Radio 3FM.

Voor de NPO-studio stonden de fans rond 19.00 uur gillend te wachten op zanger Damiano David en zijn band. Zij hadden spandoeken, sjaaltjes en andere parafernalia bij zich. Het is voor zover bekend uniek dat een buitenlandse songfestivalwinnaar tot dit soort taferelen leidt.

Italië won onlangs voor het eerst in 31 jaar weer het Eurovisie Songfestival. Måneskin won het liedjesfestijn met het nummer Zitti E Buoni. De zanger veroorzaakte enige opschudding tijdens de finale, omdat het op tv-beelden leek alsof hij coke aan het snuiven was. Maar een drugstest wees uit dat de zanger zich niet aan drugs had bezondigd.

Meer uit Binnenland

Sprongetje van blijdschap in Winterswijk na 'jullie hebben hem'

WINTERSWIJK (ANP) - IJsmeester Hendrik van Prooijen heeft de jaarlijkse wedstrijd voor het organiseren van de eerste marathon op natuurijs van dit seizoen binnengehaald voor zijn Winterswijkse IJsvereniging (WIJV). Met zeker 35 millimeter is het ijs dik genoeg bevonden door schaatsbond KNSB. "Toen de man die de meting deed zei 'gefeliciteerd, jullie hebben hem', maakte ik wel een sprongetje hoor!"

44 minuten geleden
Derde vogelgriepbesmetting in buurt van Limburgse Ysselsteyn

YSSELSTEYN (ANP) - Voor de derde keer in een week tijd is een besmetting met het vogelgriepvirus vastgesteld op een pluimveebedrijf in de buurt van de Limburgse plaatsen Ysselsteyn en Veulen, beide in de gemeente Venray. De drie bedrijven bevinden zich binnen 1 kilometer van elkaar.

1 uur geleden
Duizenden huishoudens zonder water in Drachten en omgeving

DRACHTEN (ANP) - In Drachten zitten duizenden mensen zonder water. In een hoofdleiding aan de Noorderhogeweg is een breuk ontstaan. Dat meldt Fryslân Veilig.

1 uur geleden
Eerste marathon op natuurijs vrijdagavond in Winterswijk

WINTERSWIJK (ANP) - De eerste natuurijsmarathon van dit seizoen vindt vrijdagavond plaats in Winterswijk. De vrouwen starten om 18.00 uur, de mannen om 19.30 uur, meldt de Winterswijkse IJsvereniging (WIJV).

2 uur geleden
Eerste officiële matige vorst deze winter: -5,5 graden in De Bilt

HOUTEN (ANP) - In De Bilt is de temperatuur in de nacht van donderdag op vrijdag gedaald naar -5,5 graden. Daarmee is de eerste officiële matige vorst van het winterseizoen gemeten, meldt Weeronline. De laatste keer met matige vorst was op 17 februari. Het koelde toen in De Bilt af naar -5,2 graden.

3 uur geleden
Eerste officiële ijsdag van de winter

DE BILT (ANP) - In De Bilt bleef de temperatuur op eerste kerstdag de hele dag onder nul. Hierdoor is de eerste officiële ijsdag van de winter een feit. Dit maakt het de koudste eerste kerstdag sinds 1994. Volgens Weeronline werd het maximaal -0,2 graden.

15 uur geleden
Kersttoespraak koning iets langer dan vorig jaar

DEN HAAG (ANP) - De kersttoespraak van koning Willem-Alexander telt dit jaar 757 woorden, dat is 11 woorden meer dan vorig jaar. De lengte van de kersttoespraak van de koning daalde de afgelopen jaren.

21 uur geleden