Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tien vrienden uit Oud-Vossemeer zetten dezelfde tattoo

Tien vrienden uit Oud-Vossemeer zetten dezelfde tattoo

Dylan Pot, Niels van Duivenbode, Babette Vaders, Sanne Vaders, Ricardo Voshol, Fabiën Voshol, Dirk Blenkers, Job de Reus, Jens de Reus en Cerenyse van Dijk lieten alle tien dezelfde tattoo zetten: de coördinaten van café De Hoop in Oud Vossemeer. 

“Dylan kwam eigenlijk met het idee voor het ontwerp”, vertelt Fabiën namens vriendengroep De Grabbelton. “Iedereen wilde al wel een tatoeage en Dylan liet toen een foto van Pinterest zien met een tattoo met coördinaten. Iedereen vond het meteen een leuk idee. We hebben juist gekozen voor het café, omdat het toch we een plek is waar we allemaal komen en waar we mooie herinnering hebben gemaakt. Ondanks dat staat de tatoeage niet alleen voor het café. Het staat ook voor Oud Vossemeer.” De vriendengroep moest er wel even serieus over nadenken: “Want ja, het is wel voor heel je leven, maar uiteindelijk heeft toch bijna iedereen hem gezet. Eerst was Dylan en maandje later zo iets waren de andere acht aan de beurt. Sanne heeft hem als laatste gezet wegens haar opleiding toen. Drie vrienden hebben hem niet gezet wegens opleiding en één vriendin woont in Tholen. Onze ouders vonden het apart, maar waren wel enthousiast. We hebben sowieso veel reacties gekregen van mensen. Vorig jaar zijn we met iedereen naar Sunny Beach gegaan. Soms kwamen er mensen naar ons toe die het opgevallen en wilden weten waarvoor de tattoo stond. Super leuk vind ik zelf. Ook de eigenaren van De Hoop vonden het geweldig. We hebben daar veel mooie herinneringen gemaakt daar met z’n alle.” 

Meer uit Tholen

Vanaf november fysieke pas nodig voor toegang tot Zeeuwse milieustraat

SINT-MAARTENSDIJK - Inwoners hebben vanaf 1 november een toegangspas nodig om afval weg te brengen naar de milieustraat in Sint-Maartensdijk of een andere milieustraat in Zeeland. Zonder deze pas blijft de slagboom dicht. De Zeeuwse Reinigingsdienst (ZRD) stuurt deze pas automatisch naar alle inwoners die afvalstoffenheffing betalen.

3 uur geleden
Thoolse derby eindigt onbeslist, SV Smerdiek wint wel van SPS [SPEELRONDE 4]

THOLEN - Wat gebeurde er zaterdag 11 oktober allemaal in het amateurvoetbal? In dit overzicht zetten we de uitslagen en programma's van de Thoolse voetbalclubs op een rijtje. Dit is een samenvatting van speelronde 4.

7 uur geleden
Succesvolle proef: Thoolse huishoudens verplaatsen stroomgebruik en verlagen piek

THOLEN - Steeds meer Tholenaren passen hun stroomverbruik aan om slimmer gebruik te maken van zonnestroom. In een proef van Stedin, DELTA Energie en Eneco deden ook huishoudens uit onze gemeente mee aan het project waarbij ze vooral overdag stroom gebruikten. Daarmee hielpen ze het elektriciteitsnet te ontlasten én bespaarden ze geld.

10 uur geleden
Geen Appeltje van Oranje voor Anna Zorgt, maar wel de koninklijke complimenten

SINT-ANNALAND - Zorgcoöperatie Anna Zorgt heeft donderdag een memorabel bezoek gebracht aan Paleis Noordeinde in Den Haag. Hoewel de organisatie geen Appeltje van Oranje won, was de ervaring en de erkenning op zich een feestelijk moment. Koning Willem-Alexander, koningin Máxima en prinses Beatrix waren aanwezig bij de uitreiking.

1 dag geleden
Raad stemt in met nieuwbouw Meulvliet, het Calvijn College en extra voetbalveld

THOLEN - De gemeenteraad van Tholen heeft donderdag unaniem ingestemd met het voorstel om te komen tot nieuwbouw van Meulvliet, het Calvijn College en een extra voetbalveld voor Tholense Boys. Het hele plan kost ongeveer 36 miljoen euro.

1 dag geleden
Bermbrand in struikgewas bij Sint-Annaland, brandweer beperkt schade

SINT-ANNALAND - In de berm langs de Oudelandseweg woedde er zondagmiddag een kleine brand. Dankzij de snelle inzet van de brandweer bleef de schade in het gras beperkt.

1 dag geleden
Aan de keukentafel met Mirjam de Nijs: ‘Kwaliteit gaat bij mij boven kwantiteit’ [AAN DE KEUKENTAFEL]

THOLEN/WOENSDRECHT - Ondernemers zijn vaak dag en nacht bezig met hun onderneming. Maar wat drijft hen? Wat is hun motivatie? En waar liggen zij 's nachts van wakker? In 'Aan de keukentafel met...' gaan we met hen in gesprek en gaan we op zoek naar het bijzondere verhaal dat zij te vertellen hebben. Deze week: Mirjam de Nijs van You & Me Psychologie.

2 dagen geleden