Tien vrienden uit Oud-Vossemeer zetten dezelfde tattoo
Dylan Pot, Niels van Duivenbode, Babette Vaders, Sanne Vaders, Ricardo Voshol, Fabiën Voshol, Dirk Blenkers, Job de Reus, Jens de Reus en Cerenyse van Dijk lieten alle tien dezelfde tattoo zetten: de coördinaten van café De Hoop in Oud Vossemeer.
“Dylan kwam eigenlijk met het idee voor het ontwerp”, vertelt Fabiën namens vriendengroep De Grabbelton. “Iedereen wilde al wel een tatoeage en Dylan liet toen een foto van Pinterest zien met een tattoo met coördinaten. Iedereen vond het meteen een leuk idee. We hebben juist gekozen voor het café, omdat het toch we een plek is waar we allemaal komen en waar we mooie herinnering hebben gemaakt. Ondanks dat staat de tatoeage niet alleen voor het café. Het staat ook voor Oud Vossemeer.” De vriendengroep moest er wel even serieus over nadenken: “Want ja, het is wel voor heel je leven, maar uiteindelijk heeft toch bijna iedereen hem gezet. Eerst was Dylan en maandje later zo iets waren de andere acht aan de beurt. Sanne heeft hem als laatste gezet wegens haar opleiding toen. Drie vrienden hebben hem niet gezet wegens opleiding en één vriendin woont in Tholen. Onze ouders vonden het apart, maar waren wel enthousiast. We hebben sowieso veel reacties gekregen van mensen. Vorig jaar zijn we met iedereen naar Sunny Beach gegaan. Soms kwamen er mensen naar ons toe die het opgevallen en wilden weten waarvoor de tattoo stond. Super leuk vind ik zelf. Ook de eigenaren van De Hoop vonden het geweldig. We hebben daar veel mooie herinneringen gemaakt daar met z’n alle.”
Meer uit Tholen
WEST-BRABANT/THOLEN - Maandag 1 juni verstuurt de overheid rond 12:00 uur een NL-Alert testbericht. Zo test de overheid het alarmsysteem om zeker te weten dat NL-Alert werkt in geval van nood. Ook kan je controleren of je een NL-Alert ontvangt bij een noodsituatie. Met de NL- Alert App ontvangen Brabanders aan de grens ook NL-Alerts als zij verbonden zijn met een Belgische zendmast.
6 minuten geledenOUD-VOSSEMEER - Het jaar 2026 staat bij V.V. Vosmeer in het teken van feest; de Vosmeerse voetbalvereniging staat dit jaar uitgebreid stil bij haar 80-jarig bestaan. "Met meer dan 150 leden en nog steeds een toenemend ledenaantal in de afgelopen anderhalf jaar staan we er beter voor dan een aantal jaren geleden. Sportief gezien hebben we er sinds de oprichting in 1946 weleens beter voor gestaan, maar ook hier is een stijgende lijn in te zien. Dit jaar is ons damesteam kampioen geworden en dus gepromoveerd", zo vertelt voorzitter Aike Hommel. Op 3 juli beleeft het jubileumjaar zijn hoogtepunt met een wedstrijd tegen FC de Rebellen, clinics voor de jeugd en een afsluitende feestavond op sportpark De Vossenberg. Al meer dan 50 jaar de vertrouwde thuisbasis van de club.
7 uur geledenSCHERPENISSE - Het Holland Huis in Scherpenisse wordt aangewezen als rijksmonument. Het Thoolse college vindt de cultuurhistorische waarde van het gebouw dusdanig belangrijk dat het bij de minister van Onderwijs, Cultuur en Wetenschap een positief advies heeft uitgebracht voor deze beschermde status.
1 dag geledenZEELAND - In Zeeland staan momenteel honderd vacatures open voor vrachtwagenchauffeurs. Volgens UWV Zeeland kunnen zij-instromers daarbij een oplossing zijn: mensen die overstappen naar een ander beroep. Werkgevers kunnen zo hun zoektocht naar personeel verbreden.
1 dag geledenTHOLEN/WEST-BRABANT - Ondernemers zijn vaak dag en nacht bezig met hun onderneming. Maar wat drijft hen? Wat is hun motivatie? En waar liggen zij 's nachts van wakker? In 'Aan de keukentafel met...' gaan we met hen in gesprek en gaan we op zoek naar het bijzondere verhaal dat zij te vertellen hebben. Deze week: Irene Welling, dierenarts en eigenaar van Paardenpraktijk West-Brabant.
2 dagen geledenOUD-VOSSEMEER - Op de Leguitsedijk in Oud-Vossemeer zijn zaterdagmiddag een auto en een motor met elkaar in botsing gekomen. Hulpdiensten kwamen met spoed ter plaatse vanwege een melding van een mogelijk ongeval met letsel.
2 dagen geledenTHOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Angela Toussaint die de spotlight mocht vangen.
2 dagen geleden