
Tien bezwaarschriften tegen nieuw Britannia
VLISSINGEN - De gemeente Vlissingen heeft tien bezwaarschriften ontvangen tegen de omgevingsvergunning die de bouw van het nieuwe hotel Britannia mogelijk moet maken.
Projectontwikkelaar AVV Beheer is door de gemeente op de hoogte gebracht van de bezwaren. Desondanks heeft de projectontwikkelaar bouwhekken op de locatie van Britannia geplaatst. Het college van burgemeester en wethouders heeft op 31 maart de omgevingsvergunning verleend voor de bouw van het nieuwe Grand Hotel Britannia. Daarop kregen eventuele bewaarmakers zes weken de tijd om een bezwaarschrift in te dienen. Eerder al berichtte de Vlissingse Bode dat de ‘Initiatiefgroep Britannia met menselijke maat’ voornemens was bezwaar aan te tekenen tegen de plannen. De gemeente deelt nu mee dat er in totaal tien bezwaarschriften zijn ingediend. De bezwaarschriften zijn nu ter advisering voorgelegd aan de commissie bezwaarschriften. Het college van burgemeester en wethouders wacht nu dit advies af en neemt daarna een beslissing over de bezwaren.
Meer uit Vlissingen
VLISSINGEN - Vrijdag om 13.00 uur opent de kermis op het Bellamypark en de Nieuwendijk in Vlissingen. Kermisexploitant Patrick Vermeulen is er al twintig jaar bij en komt altijd met veel plezier naar de Zeeuwse havenstad. "In al die jaren is in Vlissingen nog nooit een onvertogen woord gevallen. Dat maak ik wel eens anders mee", vertelt Patrick. "Zeker met mooi weer hebben wij een vakantiegevoel in Vlissingen."
14 uur geledenVLISSINGEN - De hulpdiensten zijn donderdagmiddag opgeroepen voor een melding van een persoon met verward gedrag bij het asielzoekerscentrum (azc) aan de Oosterhavenweg in Vlissingen.
1 dag geledenVLISSINGEN - Aan de Nicolaes Honighstraat in Vlissingen is woensdagavond een camper uitgebrand.
2 dagen geledenVLISSINGEN - Waterschap Scheldestromen waarschuwt voor blauwalg in stilstaand water in Zeeland. 'Als gevolg van aanhoudende droogte en hoge temperaturen kunnen algen en bacteriën, zoals blauwalg, de waterkwaliteit negatief beïnvloeden', schrijft het waterschap woensdag in een persbericht. 'Omdat de bacterie giftige stoffen kan produceren voor mens en dier, is het advies om contact met dit water te vermijden.'
2 dagen geledenOOST-SOUBURG - Een man is dinsdagmiddag gewond geraakt nadat hij bij een fietspaaltje in de Bermweg in Oost-Souburg ten val was gekomen. De man heeft medische zorg gekregen.
3 dagen geledenVLISSINGEN - Bezoekers van Rescue Zeeland kunnen zich opmaken voor een spectaculaire 13e editie. De iconische CH-47F Chinook-transporthelikopter van de Koninklijke Luchtmacht maakt op donderdag 14 augustus opnieuw zijn opwachting in Vlissingen. 'Tijdens een zinderende demonstratie laat de zware transporthelikopter zien hoe er met een zogenoemde bambi-bucket maar liefst 7.600 liter water wordt gedropt', laat de organisatie van Rescue Zeeland weten. 'Dit wordt een indrukwekkend schouwspel dat in 2018 op Rescue ook al eens te zien was.'
3 dagen geledenOOST-SOUBURG - Alpinist Ricardo Kaljouw (39) uit Oost-Souburg heeft een boek uitgebracht over zijn vulkaanavonturen. 'Een miljoen stappen op lava' gaat over zijn wereldreizen om zeven vulkaantoppen te bedwingen.
4 dagen geleden