Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Thuisduels FC Groningen en SC Cambuur stilgelegd na gooien bekers

Thuisduels FC Groningen en SC Cambuur stilgelegd na gooien bekers

GRONINGEN (ANP) - Twee wedstrijden in de Keuken Kampioen Divisie zijn vrijdag tijdelijk stilgelegd nadat er bekers met bier op het veld werden gegooid. Dat gebeurde bij FC Groningen - Jong Ajax en bij SC Cambuur - FC Emmen.

Nadat Romano Postema in de tweede helft de 2-0 had gemaakt voor Groningen, werden er vanaf de tribunes beker bier op het veld gegooid. Het duel lag korte tijd stil en werd daarna weer hervat. Bij Cambuur ging het ook mis na het maken van een doelpunt. Toen Michael Breij de aansluitingstreffer maakte voor Cambuur (1-2) vlogen meerdere bekers het veld op. Ook in Leeuwarden werd de wedstrijd snel weer hervat.

De KNVB scherpte vorig seizoen, na meerdere incidenten in stadions, de richtlijnen aan en besloot wedstrijden tijdelijk stil te leggen als er voorwerpen op het veld werden gegooid. Bij herhaling moesten die wedstrijden definitief worden gestaakt. Duels werden gelijk gestaakt als spelers of scheidsrechters geraakt waren door voorwerpen uit het publiek.

Die laatste regel is onlangs aangepast. Een duel hoeft in dat geval niet meer definitief te worden gestaakt als de dader meteen wordt aangehouden en een speler of scheidsrechter geen letsel heeft opgelopen.

Meer uit Voetbal

Paris Saint-Germain op drempel van kampioenschap in Ligue 1

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain staat op de drempel van het kampioenschap in de Ligue 1. De ploeg van trainer Luis Enrique won in de competitie met 1-0 van Stade Brest.

6 uur geleden
AC Milan thuis onderuit tegen Atalanta met De Roon

MILAAN (ANP) - AC Milan heeft in de strijd om de vierde plaats in de Serie A een kostbare nederlaag geleden. De ploeg van trainer Massimiliano Allegri verloor in eigen huis met 3-2 van Atalanta van Marten de Roon.

7 uur geleden
De Jong kampioen met FC Barcelona na zege op Real Madrid

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona is met Frenkie de Jong voor de tweede keer op rij kampioen in La Liga geworden. De koploper in de Spaanse competitie van trainer Hansi Flick won El Clásico in eigen huis met 2-0 van Real Madrid, dat Barça in de resterende drie wedstrijden niet meer kan inhalen.

7 uur geleden
Malen en Rensch bezorgen AS Roma winst bij Parma

PARMA (ANP) - AS Roma heeft door doelpunten in de extra tijd van Devyne Rensch en Donyell Malen met 3-2 gewonnen bij Parma. Roma blijft door de zege kans maken op kwalificatie voor de Champions League.

8 uur geleden
NAC-aanvoerder Kemper vindt degradatie harde klap

BREDA (ANP) - Aanvoerder Boy Kemper van NAC Breda noemt de degradatie van de club een harde klap. "Je staat 2-0 voor en toch is het doek gevallen. Dat doet enorm veel pijn", zei hij bij ESPN. De wedstrijd werd in de 82e minuut bij een 2-0-voorsprong voor NAC stilgelegd, nadat voor de tweede keer vuurwerk op het veld was gegooid.

10 uur geleden
Arsenal boekt zege bij West Ham United in titelrace

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Engelse titelrace een 1-0-overwinning geboekt bij West Ham United, dat in degradatieproblemen verkeert. De ploeg van trainer Mikel Arteta scoorde pas in de 83e minuut. Door de overwinning heeft de club uit Noord-Londen het kampioenschap nog altijd in eigen hand. Arsenal komt nog twee keer in actie en heeft 79 punten. Manchester City heeft met 74 punten nog drie wedstrijden te gaan.

10 uur geleden
Telstar neemt afstand van Volendam door zege op Heracles

VELSEN (ANP) - Telstar heeft met de overwinning op Heracles Almelo afstand genomen van FC Volendam in de onderste regionen van de Eredivisie. De ploeg van coach Anthony Correia won met 3-0 van de al gedegradeerde club uit Almelo door treffers van Guus Offerhaus, Tyrese Noslin en Jeff Hardeveld.

10 uur geleden