Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Thuisadministratie Walcheren zoekt vrijwilligers

Thuisadministratie Walcheren zoekt vrijwilligers

VLISSINGEN - Handig met cijfers? Goed in ordenen van de administratie? Ben je handig met beeld/videobellen en heb jij HBO werk- en denkvermogen. Help je graag iemand zijn administratie weer op orde te krijgen? Ben je gemiddeld 2 uur beschikbaar per week? Zo ja, meld je dan aan als vrijwilliger Thuisadministratie of bij het jongerenproject Get a Grip bij Humanitas Walcheren.

Vrijwilligers vormen de spil in het project Thuisadministratie. Want hulp ‘van buitenaf’ is nodig om mensen die in problemen dreigen te komen of in de problemen zijn geraakt weer grip op hun situatie te laten krijgen. De inzet van vrijwilligers is onbetaalbaar, figuurlijk maar ook letterlijk. 

Je bent er voor alle mensen (deelnemers) die tijdelijk niet (meer) in staat zijn om zelf die administratieve handelingen te verrichten die nodig zijn om financiële problemen te voorkomen en op te lossen en die daarvoor niet kunnen terugvallen op hun eigen netwerk. Je helpt (maximaal een jaar) bij het op orde brengen en houden van de financiële zaken. Je probeert door wekelijks te contacten met je deelnemers hun zelfredzaamheid te vergroten waardoor ze weer grip kunnen krijgen op hun geldzaken. Is een schuldhulpverleningstraject echter onvermijdelijk, dan begeleid je daarbij. Je helpt vanuit de mogelijkheden van de deelnemer. De deelnemer houdt de zeggenschap en blijft zelf verantwoordelijk over alle handelingen.

Wij bieden: Zinvol vrijwilligerswerk, gerichte opleidingen, onkostenvergoeding, vrijwilligersverzekering, begeleiding en intervisie en mogelijkheden tot persoonlijke groei.

Humanitas Thuisadministratie is actief op Walcheren. Als je bent geïnteresseerd bent naar de functie van vrijwilliger Thuisadministratie Walcheren/Get a Grip stuur dan je CV naar: Thuisadministratie Walcheren/Get a Grip, email: [email protected], www.humanitaszeeland.nl, tel. 06-57643906. Info: projectcoördinator Peter Veen.

Meer uit Vlissingen

Zaterdag rommelroute door Oost-Souburg: ‘Het podium regel ik en de deelnemers maken het feest’

OOST-SOUBURG - De rommelroute in Oost-Souburg vindt zaterdag 20 september 'gewoon' plaats. Even leek er een streep door de elfde editie te gaan, maar Mary-Jane Barri, die de route in haar dorp heeft bedacht en ieder jaar georganiseerd, en de gemeente Vlissingen hebben samen het licht toch op groen kunnen zetten. Zo is een van de grootste evenementen van Oost-Souburg gered.

2 uur geleden
Vlissingse taaldocente Tsarina speelt hoofdrol in ‘Doof’ bij Film by the Sea

VLISSINGEN - Voor de Vlissingse taaldocente en actrice Tsarina heeft filmfestival Film by the Sea dit jaar een bijzonder tintje. Ze speelt de hoofdrol in Doof van regisseur Ben Flore uit Goes. Deze film gaat zaterdag (20 september) in première tijdens de dag voor Zeeuwse producties op het filmfestival.

7 uur geleden
Kom badmintonnen bij De Astroïden in Oost-Souburg

OOST-SOUBURG - B.C. De Astroïden in Oost-Souburg doet mee aan de landelijke actie om mensen te laten kennismaken met de badmintonsport.

10 uur geleden
Woongebouw van vier lagen voorzien in Scheldestraat

VLISSINGEN - De gemeente Vlissingen verleent medewerking aan de sloop van het bedrijfspand aan de Scheldestraat 98 in Vlissingen voor woningbouw.

1 dag geleden
Plan voor zestien huurappartementen in De Zwaan in Oost-Souburg

OOST-SOUBURG - Woningcorporatie Zeeuwland wil het pand van De Zwaan, middenin Oost-Souburg, kopen om er zestien huurappartementen in te maken. De gemeente Vlissingen staat hier positief tegenover. "Het gaat om kleine socialehuurappartementen voor starters en alleenstaanden", vertelt burgemeester Bas van den Tillaar. "Dit is een moeilijk te bedienen groep, dus we vinden dit een goed plan."

1 dag geleden
Deltaband Vlissingen zoekt versterking

VLISSINGEN - Deltaband Vlissingen is dé Show & Marchingband van Zeeland. De enthousiaste leden van de band zorgen wekelijks voor ontspanning en plezier tijdens hun repetitieavond. Muziek, zoals de Deltaband het brengt is topsport. Zowel lichamelijk als geestelijke inspanning wordt er van een muzikant gevraagd. 

1 dag geleden
Anak Indië te zien bij Film by the Sea

VLISSINGEN - Op donderdag 18 september is Anak Indië te zien op het film- en literatuurfestival van Film by the Sea in Vlissingen.

2 dagen geleden