Thoolse zwembaden houden weer een zwemvierdaagse in september
THOLEN - De gemeentelijke zwembaden in Tholen en Sint-Maartensdijk organiseren van maandag 4 tot en met vrijdag 8 september weer de Zwemvierdaagse. Het populaire evenement voor zwemliefhebbers wordt gehouden in zwembaden De Spetter en het pas gerenoveerde Haestinge.
Om deel te nemen aan de Zwemvierdaagse kunnen deelnemers zich aanmelden bij de kassa van de zwembaden. De inschrijfkosten bedragen vijf euro per persoon. Deelnemers hebben de vrijheid om vier momenten in de week te kiezen om te komen zwemmen. Tijdens de Zwemvierdaagse zijn de zwembaden ‘s ochtends geopend van 7.30 tot 9.30 uur en in de avond van 18.30 tot 20.00 uur.
Het aantal gezwommen banen is naar eigen inzicht in te vullen. Voor basisschoolkinderen geldt een minimum van tien banen en voor volwassenen is dit aantal vastgesteld op twintig banen. Er is een half uur de tijd om deze uitdaging te voltooien. Na het voltooien van de Zwemvierdaagse ontvangen deelnemers een medaille.
Belangrijk is dat deelnemers over een geldig zwemdiploma moeten beschikken. Kinderen die nog bezig zijn met het behalen van hun zwemdiploma kunnen onder begeleiding van een volwassene deelnemen.
In de afgelopen jaren zamelde de Zwemvierdaagse op het eiland geld in voor een goed doel. Dit jaar staat er geen goed doel gekoppeld aan het evenement in Tholen en Sint-Maartensdijk.
Meer uit Tholen
THOLEN - Veiliger fietsen tot je honderdste, wie wil dat nou niet? Op woensdag 15 april kunnen 55-plussers op Tholen meedoen aan de Doortrapdag. Ze krijgen tips van specialisten, zoals een fysiotherapeut en een fietsenmaker, en leren veilig fietsen op een oefenparcours. De dag wordt afgesloten met een groepsfietstocht.
2 uur geledenTHOLEN - De Flex is vanaf maandag 20 april ook beschikbaar in de gemeente Tholen. Onlangs zijn in alle kernen al groene hub-borden geplaatst. Er zijn meer dan zeventig opstapplaatsen. Met dit flexibele vervoer kun je wanneer je wil door heel Zeeland reizen, ook 's avonds en in het weekend.
4 uur geledenBERGEN OP ZOOM/THOLEN - Jan van Tienen maakte woensdagavond zijn opwachting in de finaleweek van De Slimste Mens. De oud-Tholenaar werd in meerdere afleveringen de slimste van de dag en keerde daarom terug. Maar al snel bleek dat hij het nu een stuk lastiger had.
7 uur geledenTHOLEN/SINT-MAARTENSDIJK - Op 5 mei openen de gemeentelijke zwembaden De Spetter in Tholen en Haestinge in Sint-Maartensdijk weer hun deuren. Om de zwembaden klaar te maken voor het nieuwe seizoen is er op zaterdag 11 april een klusdag.
23 uur geledenWEST-BRABANT/THOLEN - Het Bravis Ziekenhuis ondervindt ook hinder van het data-incident bij ChipSoft. Woensdagochtend werd bekend dat meerdere Brabantse ziekenhuizen hiermee te kampen hebben. Uit voorzorg heeft Bravis diverse systemen offline gehaald, zoals MijnBravis en de HiX Patiënt App. "De zorgverlening kan gewoon doorgang vinden. Voor zover bekend zijn er geen persoonsgegevens buitgemaakt", laat het ziekenhuis weten.
1 dag geledenBERGEN OP ZOOM/THOLEN - Jan van Tienen is vanavond te zien in de finaleweek van De Slimste Mens. Hij neemt het op tegen Bibi Roos en Maaike Schoon. Aan het eind van de week weten we of hij de winnaar van dit seizoen is.
1 dag geledenTHOLEN - De spreiding van de HUB-borden binnen de gemeente Tholen roept vragen op bij de VVD. De fractie vindt dat de borden niet altijd op logische plekken zijn geplaatst. Volgens hen is dat een gemiste kans. "Zeker in deze tijd van hoge brandstofprijzen, waardoor alternatieve vervoersmogelijkheden relevanter zijn dan ooit."
2 dagen geleden