Thoolse zwembaden houden weer een zwemvierdaagse in september
THOLEN - De gemeentelijke zwembaden in Tholen en Sint-Maartensdijk organiseren van maandag 4 tot en met vrijdag 8 september weer de Zwemvierdaagse. Het populaire evenement voor zwemliefhebbers wordt gehouden in zwembaden De Spetter en het pas gerenoveerde Haestinge.
Om deel te nemen aan de Zwemvierdaagse kunnen deelnemers zich aanmelden bij de kassa van de zwembaden. De inschrijfkosten bedragen vijf euro per persoon. Deelnemers hebben de vrijheid om vier momenten in de week te kiezen om te komen zwemmen. Tijdens de Zwemvierdaagse zijn de zwembaden ‘s ochtends geopend van 7.30 tot 9.30 uur en in de avond van 18.30 tot 20.00 uur.
Het aantal gezwommen banen is naar eigen inzicht in te vullen. Voor basisschoolkinderen geldt een minimum van tien banen en voor volwassenen is dit aantal vastgesteld op twintig banen. Er is een half uur de tijd om deze uitdaging te voltooien. Na het voltooien van de Zwemvierdaagse ontvangen deelnemers een medaille.
Belangrijk is dat deelnemers over een geldig zwemdiploma moeten beschikken. Kinderen die nog bezig zijn met het behalen van hun zwemdiploma kunnen onder begeleiding van een volwassene deelnemen.
In de afgelopen jaren zamelde de Zwemvierdaagse op het eiland geld in voor een goed doel. Dit jaar staat er geen goed doel gekoppeld aan het evenement in Tholen en Sint-Maartensdijk.
Meer uit Tholen
THOLEN - De nieuwe week van de zomertijd is vandaag guur van start gegaan. "Vanaf woensdag blijft het enkele dagen droog met meer zonneschijn, ook wordt het dan zachter", aldus meteoroloog Wouter van Bernebeek van Weeronline.
8 uur geledenTHOLEN - Tholense Boys is door de KNVB gestraft na ongeregeldheden tijdens de derby tegen WHS. Die wedstrijd ontspoorde begin maart toen een WHS-speler een supporter aanviel, naar eigen zeggen na herhaaldelijke racistische opmerkingen vanaf de zijlijn. De betreffende speler is niet gestraft.
11 uur geledenTHOLEN - De rechtbank in Middelburg heeft maandagmiddag drie mannen veroordeeld voor hun rol bij een explosie bij de woning van een politieagent in Tholen. De mannen kregen celstraffen van 12, 36 en 38 maanden. De hoofdverdachte, die de aanslag volgens de rechtbank organiseerde, kreeg een lagere straf dan het Openbaar Ministerie had geëist.
1 dag geledenTHOLEN - Verloopt je paspoort of ID-kaart binnenkort en heb je plannen om op reis te gaan? Wacht dan niet te lang met het aanvragen van een nieuw exemplaar. De gemeente Tholen waarschuwt dit jaar opnieuw voor extra drukte en roept inwoners op om niet te wachten tot het laatste moment.
1 dag geledenOSSENDRECHT/THOLEN - Ondernemers zijn vaak dag en nacht bezig met hun onderneming. Maar wat drijft hen? Wat is hun motivatie? En waar liggen zij 's nachts van wakker? In 'Aan de keukentafel met...' gaan we met hen in gesprek en gaan we op zoek naar het bijzondere verhaal dat zij te vertellen hebben. Deze week: Adri en Anita Sebrechts van Sebregts Mode.
2 dagen geledenTHOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Wim Reichardt die de spotlight mocht vangen.
2 dagen geleden