Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Thoolse zwembaden houden weer een zwemvierdaagse in september

Thoolse zwembaden houden weer een zwemvierdaagse in september

THOLEN - De gemeentelijke zwembaden in Tholen en Sint-Maartensdijk organiseren van maandag 4 tot en met vrijdag 8 september weer de Zwemvierdaagse. Het populaire evenement voor zwemliefhebbers wordt gehouden in zwembaden De Spetter en het pas gerenoveerde Haestinge.

Om deel te nemen aan de Zwemvierdaagse kunnen deelnemers zich aanmelden bij de kassa van de zwembaden. De inschrijfkosten bedragen vijf euro per persoon. Deelnemers hebben de vrijheid om vier momenten in de week te kiezen om te komen zwemmen. Tijdens de Zwemvierdaagse zijn de zwembaden ‘s ochtends geopend van 7.30 tot 9.30 uur en in de avond van 18.30 tot 20.00 uur.

Het aantal gezwommen banen is naar eigen inzicht in te vullen. Voor basisschoolkinderen geldt een minimum van tien banen en voor volwassenen is dit aantal vastgesteld op twintig banen. Er is een half uur de tijd om deze uitdaging te voltooien. Na het voltooien van de Zwemvierdaagse ontvangen deelnemers een medaille.

Belangrijk is dat deelnemers over een geldig zwemdiploma moeten beschikken. Kinderen die nog bezig zijn met het behalen van hun zwemdiploma kunnen onder begeleiding van een volwassene deelnemen. 

In de afgelopen jaren zamelde de Zwemvierdaagse op het eiland geld in voor een goed doel. Dit jaar staat er geen goed doel gekoppeld aan het evenement in Tholen en Sint-Maartensdijk.

Meer uit Tholen

Startsein voor bouw multifunctionele accommodatie in Poortvliet

POORTVLIET - De bouw van de nieuwe multifunctionele accommodatie in Poortvliet is donderdag 2 juli feestelijk van start gegaan. Kinderen van de peuteropvang, OBS Nova en de Jenaplanschool gaven samen met wethouder Peter Hoek en Aannemingsbedrijf Fraanje het symbolische startsein door kleurrijke handafdrukken op de eerste heipalen te zetten.

3 uur geleden
Gevonden lichaam in sloot Scherpenisse is van vermiste jongen (19) uit Halsteren

HALSTEREN/SCHERPENISSE - Het lichaam dat zondagmiddag levenloos werd aangetroffen onder een scooter in een sloot bij Scherpenisse, is van een vermiste jongeman uit Halsteren. Hij was al sinds zaterdagavond vermist, zo meldt een woordvoerder van de politie.

6 uur geleden
19-jarige man overleden aangetroffen aan Langeweg in Scherpenisse

SCHERPENISSE - Hulpdiensten en de politie zijn momenteel aanwezig aan de Langeweg in Scherpenisse, waar het lichaam van een 19-jarige man is aangetroffen.

22 uur geleden
Rien Koopman floot op topniveau én runde tegelijk HEMI: ‘Het sprak me aan’ [AAN DE KEUKENTAFEL]

THOLEN - Ondernemers zijn vaak dag en nacht bezig met hun onderneming. Maar wat drijft hen? Wat is hun motivatie? En waar liggen zij 's nachts van wakker? In 'Aan de keukentafel met...' gaan we met hen in gesprek en gaan we op zoek naar het bijzondere verhaal dat zij te vertellen hebben. Deze week: Rien Koopman, CEO van HEMI en voormalig topscheidsrechter.

1 dag geleden
Thoolse lezersfoto van de week: ‘Verkoeling zoeken bij de Oesterdam’

THOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Cees van 't Hof die de spotlight mocht vangen.

1 dag geleden
Vijf weken omrijden: Slaakbrug bij Sint Philipsland dicht voor onderhoud

SINT PHILIPSLAND/STEENBERGEN - De Slaakbrug (N257) tussen Sint Philipsland en Steenbergen is de komende vijf weken afgesloten voor onderhoud. Rijkswaterstaat vervangt verschillende onderdelen om de brug veilig te houden. Tijdens de werkzaamheden is de hoofdrijbaan dicht, maar de parallelbaan blijft wel open.

2 dagen geleden
Thoolse collectanten gezocht voor collecteweek Prinses Beatrix Spierfonds

THOLEN - Van 6 tot en met 12 september is de landelijke collecteweek van het Prinses Beatrix Spierfonds. In deze week zetten mensen in heel Nederland zich in voor de strijd tegen spierziekten. Het Spierfonds zoekt in heel Nederland extra hulp. Wil jij een paar uurtjes iets betekenen voor een ander? Meld je dan aan als collectant.

2 dagen geleden