Thoolse zwembaden houden weer een zwemvierdaagse in september
THOLEN - De gemeentelijke zwembaden in Tholen en Sint-Maartensdijk organiseren van maandag 4 tot en met vrijdag 8 september weer de Zwemvierdaagse. Het populaire evenement voor zwemliefhebbers wordt gehouden in zwembaden De Spetter en het pas gerenoveerde Haestinge.
Om deel te nemen aan de Zwemvierdaagse kunnen deelnemers zich aanmelden bij de kassa van de zwembaden. De inschrijfkosten bedragen vijf euro per persoon. Deelnemers hebben de vrijheid om vier momenten in de week te kiezen om te komen zwemmen. Tijdens de Zwemvierdaagse zijn de zwembaden ‘s ochtends geopend van 7.30 tot 9.30 uur en in de avond van 18.30 tot 20.00 uur.
Het aantal gezwommen banen is naar eigen inzicht in te vullen. Voor basisschoolkinderen geldt een minimum van tien banen en voor volwassenen is dit aantal vastgesteld op twintig banen. Er is een half uur de tijd om deze uitdaging te voltooien. Na het voltooien van de Zwemvierdaagse ontvangen deelnemers een medaille.
Belangrijk is dat deelnemers over een geldig zwemdiploma moeten beschikken. Kinderen die nog bezig zijn met het behalen van hun zwemdiploma kunnen onder begeleiding van een volwassene deelnemen.
In de afgelopen jaren zamelde de Zwemvierdaagse op het eiland geld in voor een goed doel. Dit jaar staat er geen goed doel gekoppeld aan het evenement in Tholen en Sint-Maartensdijk.
Meer uit Tholen
POORTVLIET/SINT-ANNALAND - Door de aanhoudende hitte is op de weg tussen Poortvliet en Sint-Annaland schade ontstaan. Delen van het wegdek zijn omhoog gekomen doordat het beton is uitgezet. Meerdere auto's raakten beschadigd en dus is de weg op twee plekken deels afgezet.
1 uur geledenTHOLEN - Kees Knulst (36) is eind mei geïnstalleerd als nieuwe wethouder in de gemeente Tholen. De pas 36 jaar jonge Smerdiekenaar begint daarmee aan zijn eerste termijn als bestuurder. Hij wil zich inzetten voor een leefbare en goed verbonden gemeente. "Het draait niet om mij, maar om het grotere geheel."
3 uur geleden[Advertorial] BERGEN OP ZOOM - Op dinsdag 26 mei vond de Dag van de Tandprotheticus plaats, een bijzondere dag waarop we onze deuren openden voor het publiek. Bezoekers konden vrijblijvend hun vragen stellen en zelf zien welke stappen er nodig zijn om een gebit te maken. Van de traditionele ambachtelijke methode tot de nieuwste digitale printtechnieken: het was er allemaal te zien.
6 uur geledenTHOLEN - Het wordt vandaag zeer warm met temperaturen tussen de 33 en 37 graden. Vanaf 12.00 uur is in negen provincies, waaronder Zeeland, code oranje van kracht vanwege de hitte. Ook het Nationaal Hitteplan van het RIVM is actief.
1 dag geledenTHOLEN - Bij een woningbrand aan de Kotterstraat in Tholen is in de nacht van dinsdag op woensdag één persoon gewond geraakt. De brandweer wist te voorkomen dat brand oversloeg naar naastgelegen woningen. De politie heeft het huis verzegeld voor verder onderzoek.
1 dag geledenTHOLEN - Het foodtruckfestival van Kiwanis Tholen op de Markt heeft afgelopen zaterdag 3.849 euro opgeleverd. De opbrengst gaat rechtstreeks naar het project Tholen Op Vakantie (TOV). De organisatie spreekt van een geslaagde dag.
2 dagen geledenTHOLEN - De brandweer is maandagavond uitgerukt voor een bermbrand aan de Eendrachtsweg in Tholen. Het vuur was snel onder controle en na ongeveer een kwartier volledig geblust.
2 dagen geleden