Thoolse vrijwilligers moeten langer wachten op feestje
THOLEN - De Vrijwilligersavond voor Thoolse vrijwilligers is verplaatst naar 2022. Het lokaal comité heeft dus besloten om dit jaar geen vrijwilligersavond in de gemeente Tholen te organiseren. “De vrijwilligersavond kan door het nog steeds gelden van de 1,5 meter maatregel niet in gebruikelijke vorm plaatsvinden”, zegt men.
” Vrijwilligers die zich voor en op het Eiland Tholen inzetten, ontmoeten elkaar tijdens de vrijwilligersavond en worden door het college van burgemeester en wethouders bedankt voor hun inspanningen voor de Thoolse samenleving. De 1,5 meter maatregel bemoeilijkt de gebruikelijke vorm waarin de vrijwilligersavond plaatsvindt. Het lokaal comité heeft daarom besloten om de vrijwilligersavond te verplaatsen naar 2022. Wanneer de 1,5 meter maatregel opgeheven wordt, is momenteel nog niet bekend”, zegt de organisatie Medio augustus wordt er door het kabinet gekeken wanneer de 1,5 meter maatregel en de overige basisregels losgelaten worden.
Meer uit Tholen
SINT PHILIPSLAND - Begin november is voor de 13e keer het Veteranen Dubbel Toernooi bij TV De Ruucstoppelen georganiseerd. Ondanks de kleinschaligheid van het derde toernooi dit jaar, werd het dankzij de 61 deelnemende spelers een zeer geslaagd en gezellig evenement.
18 minuten geledenTHOLEN - In het hart van Tholen, aan de Markt, staat al 125 jaar de huidige Rooms-Katholieke Kerk Onze-Lieve-Vrouw-Hemelvaart. Voor velen is het een vertrouwd gezicht in het stadsbeeld: de kerk met haar hoge ramen, warme interieur en open deuren. Dit jaar viert de parochie een bijzonder jubileum, want precies 125 jaar geleden, op 19 november 1900, werd de kerk plechtig ingezegend. Pastoor Hans de Kort is al geruime tijd aan de kerk verbonden en gaat de meeste diensten voor.
17 uur geledenTHOLEN - Na een uitzonderlijk zachte start van november wordt het dit weekend een stuk kouder. De temperatuur daalt overdag naar 5 tot 10 graden en tijdens heldere nachten kan het zelfs gaan vriezen. Dat meldt meteoroloog Rico Schröder in zijn maandverwachting.
19 uur geledenTHOLEN - Sinterklaas is weer in het land. Na zijn aankomst op Texel zette de pakjesboot zaterdag koers naar Tholen. Rond 15.00 uur begon daar de intocht door de stad, ruim een uur eerder dan gebruikelijk. Dit had alles te maken met de gewijzigde route: de Sint liep dit jaar niet naar de Markt, maar naar de sporthal van de Meulvliet. Bekijk onderaan dit artikel foto's van Rien Burgers.
23 uur geledenBERGEN OP ZOOM/THOLEN - Wie kan er mooier vertellen over zijn vak dan degene die er dagelijks mee bezig is. Waar komt zijn of haar liefde voor het vak vandaan? Waarom hebben ze voor dit beroep gekozen? Wat is er nou zo mooi aan het vak? En hoe ziet een werkdag er eigenlijk uit? Deze week: Corné van Herel, Klanthuis Medewerker bij Stadlander.
1 dag geledenOUD-VOSSEMEER - Vrijdagavond is op de Broekseweg in Oud-Vossemeer een tractor in een sloot beland na een botsing met een auto. De bestuurder van de tractor raakte gewond, terwijl de automobilist ongedeerd bleef.
1 dag geledenTHOLEN - Sinterklaas heeft zaterdag voet aan wal gezet in Tholen. Dit jaar begon de intocht ruim een uur eerder dan gebruikelijk. Hierdoor konden de kinderen later op de middag in de sporthal van de Meulvliet binnen genieten van de festiviteiten.
1 dag geleden