Thoolse vrijwilligers moeten langer wachten op feestje
THOLEN - De Vrijwilligersavond voor Thoolse vrijwilligers is verplaatst naar 2022. Het lokaal comité heeft dus besloten om dit jaar geen vrijwilligersavond in de gemeente Tholen te organiseren. “De vrijwilligersavond kan door het nog steeds gelden van de 1,5 meter maatregel niet in gebruikelijke vorm plaatsvinden”, zegt men.
” Vrijwilligers die zich voor en op het Eiland Tholen inzetten, ontmoeten elkaar tijdens de vrijwilligersavond en worden door het college van burgemeester en wethouders bedankt voor hun inspanningen voor de Thoolse samenleving. De 1,5 meter maatregel bemoeilijkt de gebruikelijke vorm waarin de vrijwilligersavond plaatsvindt. Het lokaal comité heeft daarom besloten om de vrijwilligersavond te verplaatsen naar 2022. Wanneer de 1,5 meter maatregel opgeheven wordt, is momenteel nog niet bekend”, zegt de organisatie Medio augustus wordt er door het kabinet gekeken wanneer de 1,5 meter maatregel en de overige basisregels losgelaten worden.
Meer uit Tholen
THOLEN - De brandweer was woensdagmiddag uitgerukt naar de Eendrachtweg in Tholen vanwege een melding van een brand in een winkel. Volgens een getuige bleek het te gaan om een rokend stopcontact.
41 minuten geledenTHOLEN - Roelof van Duijn (SGP) heeft schriftelijke vragen gesteld aan het college over de toegankelijkheid van het herdenkingsmonument in Tholen. Aanleiding is een rolstoelgebruiker die tijdens de Dodenherdenking het monument niet kon bereiken door de opstapjes. Daardoor kon deze persoon niet zelfstandig deelnemen aan de bloemlegging.
22 uur geledenSINT-ANNALAND - Op een kruising in Sint-Annaland zijn dinsdagmiddag twee personenauto's met elkaar in botsing gekomen. Twee inzittenden kregen nekklachten en zijn gecontroleerd door ambulancepersoneel.
1 dag geledenTHOLEN - De Dodenherdenking bij de Vossemeersepoort in Tholen kon maandagavond rekenen op een brede belangstelling van jong en oud. Tijdens de plechtigheid stonden veel inwoners en bezoekers stil bij de slachtoffers van oorlog en geweld.
1 dag geledenTHOLEN - Zwembad De Spetter gaat naar verwachting pas tussen 17 en 20 juni weer open. Eerder was de opening uitgesteld vanwege schade aan het tegelwerk, waardoor scherpe randen waren ontstaan. Beide gemeentelijke zwembaden zouden eigenlijk vandaag tegelijk openen.
2 dagen geledenSINT PHILIPSLAND - Wie de komende tijd bij de Slaakbrug komt, ziet iets opvallends. De onderkant van de brug lijkt ingepakt in folie. In de verte doet het denken aan een kunstwerk van Christo. Toch heeft de ingreep niets met kunst te maken. Volgens Rijkswaterstaat moet de folie voorkomen dat vogels tijdens werkzaamheden onder de brug gaan nestelen.
2 dagen geledenTHOLEN - De fractie Forum voor Democratie in Tholen heeft schriftelijke vragen gesteld aan het college over de mogelijke plaatsing van een 24/7 bewakingscamera op de Oude Werf. Het gaat om een camera die volgens de fractie gericht wordt op een openbare parkeerplaats.
2 dagen geleden