Thoolse vrijwilligers moeten langer wachten op feestje
THOLEN - De Vrijwilligersavond voor Thoolse vrijwilligers is verplaatst naar 2022. Het lokaal comité heeft dus besloten om dit jaar geen vrijwilligersavond in de gemeente Tholen te organiseren. “De vrijwilligersavond kan door het nog steeds gelden van de 1,5 meter maatregel niet in gebruikelijke vorm plaatsvinden”, zegt men.
” Vrijwilligers die zich voor en op het Eiland Tholen inzetten, ontmoeten elkaar tijdens de vrijwilligersavond en worden door het college van burgemeester en wethouders bedankt voor hun inspanningen voor de Thoolse samenleving. De 1,5 meter maatregel bemoeilijkt de gebruikelijke vorm waarin de vrijwilligersavond plaatsvindt. Het lokaal comité heeft daarom besloten om de vrijwilligersavond te verplaatsen naar 2022. Wanneer de 1,5 meter maatregel opgeheven wordt, is momenteel nog niet bekend”, zegt de organisatie Medio augustus wordt er door het kabinet gekeken wanneer de 1,5 meter maatregel en de overige basisregels losgelaten worden.
Meer uit Tholen
SINT PHILIPSLAND - Van 22 tot en met 30 augustus vond bij TV de Ruucstoppelen in Sint Philipsland het Gouverneur Open plaats. Tijdens het toernooi werd gespeeld op actuele rating in de categorieën Heren Dubbel, Dames Dubbel en Gemengd Dubbel.
8 uur geledenBERGEN OP ZOOM/THOLEN - Vier mannen en één vrouw tussen de leeftijden van 21 en 63 jaar zijn vorige week aangehouden tijdens de demonstratie tegen de komst van een noodopvang voor asielzoekers in Tholen. Eén persoon kwam uit Bergen op Zoom. Hij werd aangehouden voor opruiing en verstoring van de openbare orde. De politie bevestigt dat desgevraagd.
14 uur geledenSINT-ANNALAND - Op negen locaties verspreid over Nederland vierden duizenden bezoekers afgelopen zaterdag de aardappeloogst tijdens de zesde Nationale Aardappelrooidag. Onder het thema 'Aardappelliefde' ontdekten jong en oud waar hun aardappelen vandaan komen, door zelf de handen uit de mouwen te steken en aardappelen te rooien. In totaal werd ruim 50.000 kilo aardappelen gerooid.
1 dag geledenTHOLEN - Op papier vooraf was de derde etappe van de ZLM Tour geen makkie met tweemaal een passage over de Oesterdam. Maar met regen en een stormachtige windkracht zes uit het westen was het voor de renners helemaal afzien. Na de start in Roosendaal wachtte de renners na een slinger via Steenbergen voor de eerste maal de ruim 10 kilometer lange strijd tegen de elementen op de Oesterdam. Na iets meer dan 200 kilometer over de Zeeuwse en West-Brabantse wegen was het Max Walscheid namens Lidl-Trek die op de Bergse Gertrudisboulevard het hardste mocht juichen.
1 dag geledenANNA JACOBAPOLDER - Op zaterdag 19 september wordt op de begraafplaats aan de Langeweg in Anna Jacobapolder stilgestaan bij verzetsheld Piet Avontuur. Om 16.15 uur brengt een piper van Deep Respect Pipes & Drums een muzikaal eerbetoon bij het monument dat aan Avontuur is gewijd.
1 dag geledenTHOLEN - Tholen maakt zich op voor een nieuwe editie van de Avond4Daagse. Van maandag 7 tot en met donderdag 10 september kunnen wandelaars vier avonden lang op pad door Tholen Stad. Het is alweer de 31e keer dat Stichting Tholen Sterk het evenement organiseert.
2 dagen geledenROOSENDAAL - Na jaren van plannen komt de bouw van het nieuwe Bravis ziekenhuis op De Bulkenaar steeds dichterbij. In oktober wordt begonnen met de inrichting van de bouwplaats. Wie alvast wil zien hoe het ziekenhuis en het omliggende landschapspark eruit komen te zien, kan zaterdag 26 september terecht op een informatiemarkt in Roosendaal.
2 dagen geleden