Thoolse vrijwilligers moeten langer wachten op feestje
THOLEN - De Vrijwilligersavond voor Thoolse vrijwilligers is verplaatst naar 2022. Het lokaal comité heeft dus besloten om dit jaar geen vrijwilligersavond in de gemeente Tholen te organiseren. “De vrijwilligersavond kan door het nog steeds gelden van de 1,5 meter maatregel niet in gebruikelijke vorm plaatsvinden”, zegt men.
” Vrijwilligers die zich voor en op het Eiland Tholen inzetten, ontmoeten elkaar tijdens de vrijwilligersavond en worden door het college van burgemeester en wethouders bedankt voor hun inspanningen voor de Thoolse samenleving. De 1,5 meter maatregel bemoeilijkt de gebruikelijke vorm waarin de vrijwilligersavond plaatsvindt. Het lokaal comité heeft daarom besloten om de vrijwilligersavond te verplaatsen naar 2022. Wanneer de 1,5 meter maatregel opgeheven wordt, is momenteel nog niet bekend”, zegt de organisatie Medio augustus wordt er door het kabinet gekeken wanneer de 1,5 meter maatregel en de overige basisregels losgelaten worden.
Meer uit Tholen
THOLEN - Het linkse geluid blijft, tot opluchting van Jan Heshof, hoorbaar in de Thoolse raad. De lijsttrekker van de Partij van de Arbeid (PvdA) sleept één zetel binnen, maar ziet voormalig bondgenoot GroenLinks en ook de SP niet genoeg stemmen halen. "Ik vreesde even dat het linkse geluid helemaal zou verdwijnen."
17 uur geledenTHOLEN - Nog nooit stemden zoveel inwoners op de SGP als bij deze gemeenteraadsverkiezingen. Door dit resultaat maakt de christelijke partij opnieuw de dienst uit in Tholen en groeit het aantal zetels zelfs van zeven naar acht. Volgens lijsttrekker Peter Hoek laat dit zien dat hun stabiele koers wordt beloond. "Het is mooi om te zien dat het werk dat we doen wordt gewaardeerd."
20 uur geledenTHOLEN - Nieuwkomer Forum voor Democratie (FvD) is in de voorlopige uitslag de grote winnaar op Tholen. Met drie zetels schuift de partij door naar de tweede plek in de raad. Lijsttrekker Liesje van der Zande reageert verheugd: "Ik ben onze kiezers ontzettend dankbaar."
21 uur geledenTHOLEN - De voorlopige uitslag van de gemeenteraadsverkiezingen is bekend. De SGP blijft opnieuw veruit de grootste partij op Tholen. De VVD en ABT leveren beide een zetel in, terwijl nieuwkomer Forum voor Democratie drie zetels pakt.
1 dag geledenTHOLEN - Woensdag mochten alle kiesgerechtigde Tholenaren stemmen voor de gemeenteraad. Sinds 21.00 zijn de stembussen gesloten. Het is nu wachten op de uitslag. Lees er alles over in onze liveblog.
1 dag geledenSINT PHILIPSLAND - Door een lekkage hebben inwoners van Sint Philipsland mogelijk last van een lage waterdruk. Brabant Water werkt momenteel aan een oplossing. De storing wordt naar verwachting in de loop van de middag opgelost.
1 dag geledenTHOLEN - De Oesterdam staat weer op de route van de ZLM Tour. Twee jaar geleden kwamen de wielrenners hier voor het laatst voorbij, maar in september keert Tholen terug op de routekaart tijdens de derde etappe, die start in Roosendaal en eindigt in Bergen op Zoom. De renners steken de Oesterdam daarbij maar liefst twee keer over.
1 dag geleden