Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Thoolse reisblogger Bram: ‘Je hoeft niet altijd ver weg te gaan om op reis te zijn’

Thoolse reisblogger Bram: ‘Je hoeft niet altijd ver weg te gaan om op reis te zijn’

Bram Mertens (36) woont In Tholen is fotograaf en reisblogger. Nu de grenzen dicht zijn, maakt hij zich geen zorgen over zijn reisplannen: ‘Corona heeft ons geleerd wat voor toffe plekken Nederland heeft.’

“Reizen is mijn passie. Als klein kind gingen we altijd met de auto op vakantie naar campings in Europa. Eenmaal wat ouder stapte ik in het vliegtuig en trok de wijde wereld in. Ik hou van toffe plekken ontdekken, aan andere culturen snuiven en de keukens leren kennen. De aarde is één grote speeltuin voor mij, zowel het bos om de hoek als de smalle steegjes waar eten wordt verkocht in Azië”, aldus Bram. “Alle landen hebben hun charmes. Mijn top drie bestaat uit Noorwegen, Zuid Afrika en Marokko, maar mijn motto is ook; je hoeft niet altijd ver weg te gaan om op reis te zijn. Ik wist al dat Nederland veel te bieden had maar toen de grenzen dicht gingen hebben we nog meer toffe plekken ontdekt. Als Instagrammers hebben we de door Oosterscheldekering gelopen, de bloemenregio van Aalsmeer ontdekt en veel Nederlandse kastelen gezien. De Dolomieten staat nog hoog op ons wensenlijstje. Moeten we deze zomer noodgedwongen toch in Nederland blijven, hebben we nog steeds een hoop opties!” Tips heeft Bram ook. “Boek een cabiner: een huisje verstopt in de Nederlandse wildernis. Nadat je je auto geparkeerd hebt, varieert de zoektocht naar je huisje zo’n 4 tot 7 kilometer. Niet teveel meenemen dus. En bezoek de Postbank vanaf half augustus tot eind september vanwege de schitterende paarse heide. Vergeet ook de Amsterdamse Waterleidingduinen niet!”

Meer uit Tholen

Karim looft 1000 euro uit voor gouden tip na vernieling The Saloon

THOLEN - Karzan Karim looft een beloning van 1000 euro uit voor de gouden tip die leidt naar de dader van de vernieling van zijn kapperszaak in Tholen. Vorige week vrijdag werden twee stenen door de ruiten van zijn zaak gegooid. Ondanks zijn zoektocht naar camerabeelden en getuigen weet Karim nog altijd niet wie ervoor verantwoordelijk is.

15 uur geleden
Creatieve avond brengt Fluplandse vrouwen samen in De Wimpel

SINT PHILIPSLAND - Op woensdag 16 september konden de leden van de vrouwenvereniging Vrouwen voor Vrouwen Sint Philipsland hun creativiteit kwijt in De Wimpel.

19 uur geleden
Zakken vol zwerfafval verzameld tijdens Thoolse Clean Up Week

THOLEN - Vrijwilligers, scholen en inwoners uit de gemeente Tholen deden van 14 tot en met 18 september enthousiast mee aan de Thoolse Clean Up Week. In vijf kernen stonden opruimacties, educatieve activiteiten en ontmoetingen centraal. De week draaide om bewustwording, samenwerking en betrokkenheid bij een schone leefomgeving.

22 uur geleden
Twee ruiten van The Saloon in Tholen ingegooid: ‘Kom het oplossen als een man’

THOLEN - Bij The Saloon in Tholen zijn vorige week vrijdag stenen door de ruiten van de kapperszaak gegooid. Eigenaar Karzan Karim tast nog altijd in het duister wie dit heeft gedaan. Hij schat de schade op ruim duizend euro en hoopt dat de daders zich melden. "Je hebt de ruiten kapot gemaakt als een kind, kom het oplossen als een man."

1 dag geleden
Thoolse kinderen kunnen weer gratis kennismaken met sporten en hobby’s

THOLEN - Basisschoolkinderen in de gemeente Tholen kunnen vanaf volgende week weer kennismaken met allerlei sporten, activiteiten en hobby's. Het vertrouwde boekje Jij op Tholen is namelijk terug, maar heeft dit jaar een nieuwe naam en een frisse uitstraling: Sjors Sportief & Creatief.

1 dag geleden
Haringvlietbrug in beide richtingen twee nachten dicht voor onderhoud

WEST-BRABANT/THOLEN - De Haringvlietbrug is deze week twee nachten afgesloten vanwege onderhoudswerkzaamheden. Rijkswaterstaat sluit zowel de hoofdrijbaan als de parallelbaan in beide richtingen af. De afsluiting geldt van woensdag 23 op donderdag 24 september en van donderdag 24 op vrijdag 25 september, telkens van 22.00 tot 05.00 uur.

1 dag geleden
UWV: Kinderopvangen in Zeeland kampen met groeiend tekort aan personeel

ZEELAND - Wie in de kinderopvang wil werken, heeft de komende jaren volop kansen. In Zeeland zijn momenteel ruim 8,5 vacatures voor iedere kortdurende werkzoekende met een beroep in de kinderopvang. Tegelijkertijd dreigt het personeelstekort fors op te lopen.

2 dagen geleden