Thoolse Marianne Honkoop (43) valt in de prijzen op WK Natural Bodybuilding
SINT-ANNALAND - Marianne Honkoop (43) uit Sint-Annaland heeft een zilveren medaille behaald op het WK Natural Bodybuilding in Manchester. Honkoop viel in de prijzen in de categorie ‘Sport Models Masters’ en ‘Sport Models Open’.
Ruim zes jaar geleden startte Marianne met wedstrijden en na een pauze van 4 jaar, door Covid en een verhuizing, besloot ze om dit jaar weer het podium op te gaan. En met succes. In april dit jaar won ze een gouden medaille in de categorie Sport Models. Op het WK in Manchester, van afgelopen juni, won ze een zilveren medaille in de categorie ‘Sport Models Masters’ en een vierde plaats in de ‘Sport Models Open’ categorie.
Marianne Honkoop reageerde enthousiast op haar zilveren medaille: “Ik ben ontzettend blij en dankbaar dat ik deze geweldige prestatie heb kunnen leveren op het WK Natural Bodybuilding en dat ik Nederland heb mogen vertegenwoordigen.” Het WK Natural Bodybuilding in Manchester bracht getalenteerde atleten van over de hele wereld samen om te strijden in verschillende categorieën. Marianne is eigenlijk al haar hele leven bezig met sport en heeft een hele reeks opleidingen en jarenlange ervaring op haar cv. Met deze kennis en ervaring heeft ze ervoor gekozen om haar eigen coaching te doen. Ook nu gaat ze verder, want bodybuilding is ook vooral een leefstijl.
Foto: Fotograaf Matt Marsh
Crowdfunding
Het volgende doel is het EK in Duitsland in oktober en de Natural Olympia in Las Vegas. De Natural Olympia is ‘de wedstrijd der wedstrijden’ in de wereld van Natural Bodybuilding en het is al een tijd haar droom om hier op het podium te staan. Door haar prestaties op het NK en op het WK heeft ze via de European Elite Tour punten gehaald om een ticket te krijgen voor Las Vegas. Marianne Honkoop: “Ik was zo overdonderd en vol emoties toen ik hoorde dat ik naar Las Vegas kon gaan. Een droom die uitkomt.” Alleen had ze er financieel niet op gerekend om naar Las Vegas te gaan. Daarom is ze een crowdfunding actie gestart: https://gofund.me/821f31cc
Meer uit Tholen
SINT-ANNALAND - De medewerker die eerder op non-actief was gesteld door Schutse Zorg na mogelijk seksueel wangedrag bij bewoners, is op staande voet ontslagen. Volgens een onafhankelijk onderzoek heeft hij 'professionele en persoonlijke grenzen' overschreden.
1 uur geledenTHOLEN - Een veilige en betaalbare oplossing voor Thoolse feestvierders die met Vastenavond de oversteek maken naar Bergen op Zoom. Dat is waar Christian Taalman uit Tholen zich deze dagen voor inzet. Hij pleit voor de terugkeer van de Leutbus: een nachtbus die elke carnavalsavond het eiland Tholen met de Brabantse stad verbindt.
2 uur geledenTHOLEN - Wat gebeurde er zaterdag 24 januari allemaal in het amateurvoetbal? In dit overzicht zetten we de uitslagen en programma's van de Thoolse voetbalclubs op een rijtje. Dit is een samenvatting van speelronde 14 in de Derde Klasse en speelronde 12 in de Vierde en Vijfde Klasse.
6 uur geledenTHOLEN - Forum voor Democratie (FvD) heeft maandag haar kandidatenlijst voor Tholen bekendgemaakt. In maart staat de partij hier voor het eerst op de kieslijst. Aan het roer staat een bekend gezicht: Liesje Heuseveldt-van der Zande.
1 dag geledenHALSTEREN/THOLEN - De onderhoudswerkzaamheden aan de Thoolse brug zijn in de nacht van maandag op dinsdag afgerond. Daardoor hoeft de brug de komende dagen niet meer dicht, bevestigt een woordvoerder van Rijkswaterstaat.
1 dag geledenSINT-ANNALAND - In meerdere woningen aan de Schoolstraat in Sint-Annaland is dinsdagochtend een sterke gaslucht geroken. De penetrante geur blijkt uit het rioolstelsel te komen. De oorzaak van de lucht is nog onbekend.
1 dag geledenSTAVENISSE - Een paard is zondagochtend door de brandweer uit een sloot bij Stavenisse geholpen. Het dier was om onbekende reden in de sloot langs de weg terechtgekomen. Met behulp van een hulpverleningsvoertuig van de Stallandse brandweer kregen de brandweerlieden het paard weer op het droge.
2 dagen geleden