Thoolse Marianne Honkoop (43) valt in de prijzen op WK Natural Bodybuilding
SINT-ANNALAND - Marianne Honkoop (43) uit Sint-Annaland heeft een zilveren medaille behaald op het WK Natural Bodybuilding in Manchester. Honkoop viel in de prijzen in de categorie ‘Sport Models Masters’ en ‘Sport Models Open’.
Ruim zes jaar geleden startte Marianne met wedstrijden en na een pauze van 4 jaar, door Covid en een verhuizing, besloot ze om dit jaar weer het podium op te gaan. En met succes. In april dit jaar won ze een gouden medaille in de categorie Sport Models. Op het WK in Manchester, van afgelopen juni, won ze een zilveren medaille in de categorie ‘Sport Models Masters’ en een vierde plaats in de ‘Sport Models Open’ categorie.
Marianne Honkoop reageerde enthousiast op haar zilveren medaille: “Ik ben ontzettend blij en dankbaar dat ik deze geweldige prestatie heb kunnen leveren op het WK Natural Bodybuilding en dat ik Nederland heb mogen vertegenwoordigen.” Het WK Natural Bodybuilding in Manchester bracht getalenteerde atleten van over de hele wereld samen om te strijden in verschillende categorieën. Marianne is eigenlijk al haar hele leven bezig met sport en heeft een hele reeks opleidingen en jarenlange ervaring op haar cv. Met deze kennis en ervaring heeft ze ervoor gekozen om haar eigen coaching te doen. Ook nu gaat ze verder, want bodybuilding is ook vooral een leefstijl.
Foto: Fotograaf Matt Marsh
Crowdfunding
Het volgende doel is het EK in Duitsland in oktober en de Natural Olympia in Las Vegas. De Natural Olympia is ‘de wedstrijd der wedstrijden’ in de wereld van Natural Bodybuilding en het is al een tijd haar droom om hier op het podium te staan. Door haar prestaties op het NK en op het WK heeft ze via de European Elite Tour punten gehaald om een ticket te krijgen voor Las Vegas. Marianne Honkoop: “Ik was zo overdonderd en vol emoties toen ik hoorde dat ik naar Las Vegas kon gaan. Een droom die uitkomt.” Alleen had ze er financieel niet op gerekend om naar Las Vegas te gaan. Daarom is ze een crowdfunding actie gestart: https://gofund.me/821f31cc
Meer uit Tholen
BREDA/THOLEN - Ondernemers zijn vaak dag en nacht bezig met hun onderneming. Maar wat drijft hen? Wat is hun motivatie? En waar liggen zij 's nachts van wakker? In 'Aan de keukentafel met...' gaan we met hen in gesprek en gaan we op zoek naar het bijzondere verhaal dat zij te vertellen hebben. Deze week: Bram Akkermans van Brams Bouwstenen.
3 uur geledenTHOLEN - Een bestelbus is in de nacht van dinsdag op woensdag in een sloot langs de N659 bij Tholen terechtgekomen. Het is niet bekend of er gewonden zijn gevallen.
7 uur geledenTHOLEN - Een 39-jarige man uit Tholen is vorige week veroordeeld tot een celstraf van één jaar, waarvan zes maanden voorwaardelijk, voor het betasten van zijn eigen dochtertje. De vader verklaarde dat hij midden in de nacht wilde controleren of zijn dochter een schone onderbroek nodig had, maar de rechtbank geloofde dat niet.
23 uur geledenTHOLEN - Een bestaande koopwoning op Tholen kostte vorig jaar 347 duizend euro, blijkt uit cijfers die het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS) dinsdag naar buiten bracht. Dat is meer dan in 2024, toen de gemiddelde verkoopprijs nog 329 duizend euro bedroeg.
1 dag geledenTHOLEN - EBS wordt de eerste vervoerder in Nederland die op alle buurtbuslijnen volledig elektrisch gaat rijden. EBS, dat vanaf december 2026 het busvervoer in Zeeland overneemt van Connexxion, heeft 32 elektrische buurtbussen besteld die eind dit jaar moeten gaan rijden. Eerder bestelden zij al elektrische streekbussen.
1 dag geledenTHOLEN - Een val kan ingrijpende gevolgen hebben. Daarom organiseren de buurtsportcoaches van de gemeente Tholen, in samenwerking met fysiotherapeuten, een cursus valpreventie. Deze cursussen worden vanaf maart aangeboden aan zelfstandig wonende ouderen in Sint-Annaland, Sint-Maartensdijk, Stavenisse en Poortvliet.
1 dag geledenOUD-VOSSEMEER - De stemmen in Grôôt Pesôôt zijn geteld. Met 22 startnummers deden afgelopen zaterdag iets meer deelnemers mee aan de optocht dan vorig jaar. Daarbij speelden ze in op Valentijnsdag en het motto: 't ies is gebroke!
2 dagen geleden