
Thoolse lezersfoto van de week: ‘Dubbele regenboog boven Oud-Vossemeer’
THOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het de foto van Chantal Berger die de spotlight mocht vangen. Zij maakte deze foto bij Oud-Vossemeer.
Meer uit Tholen
OSSENDRECHT/THOLEN - Het Interkerkelijk Mannenkoor Tholen houdt op vrijdag 26 september een avondconcert in Ossendrecht. Het zangkoor van 35 zingende mannen zal in de Protestantse Kerk een gevarieerd muzikaal programma verzorgen.
1 dag geledenTHOLEN - Charel Wolvekamp en Marlies Draaijer organiseren voor de vijfde keer het Thools Bierfestival. Bezoekers kunnen op zaterdag 4 oktober in de Gasthuiskapel van Tholen genieten van tientallen bieren, livemuziek en eten.
1 dag geledenTHOLEN - Het is weer tijd voor de Thoolse fietstocht. Fietsers van alle leeftijden kunnen op vrijdag 19 september kiezen uit verschillende routes en startlocaties. Deelname is helemaal gratis.
2 dagen geledenSINT PHILIPSLAND - De 20e editie van de Voetbalschool Sint Philipsland is volledig volgeboekt. Afgelopen woensdag schreven meer dan 100 kinderen zich in binnen slechts vijf uur, een nieuw record voor het driedaagse voetbalevenement.
3 dagen geledenANNA JACOBAPOLDER - Op de begraafplaats Langeweg in Anna Jacobapolder wordt vrijdagmiddag een eerbetoon gebracht aan verzetsheld Piet Avontuur. Hij overleed samen met andere slachtoffer tijdens een Duitse aanval in 1945. Doedelzakband Deep Respect Pipes & Drums verzorgt daarbij de muziek. Ook burgemeester Marleen Sijbers zal aanwezig zijn.
3 dagen geledenZEELAND - Het gaat vanmiddag en vanavond hard waaien in Zeeland. Het KNMI heeft code geel afgegeven voor zware windstoten langs de kust. Er kunnen windstoten van 80 tot 90 kilometer per uur voorkomen. De waarschuwing geldt van 13.00 tot 22.00 uur.
4 dagen geledenSINT PHILIPSLAND/THOLEN - In het Holland Huis van Scherpenisse werd vrijdagavond Open Monumentendag officieel geopend. De openingshandeling werd verricht door wethouder Hilde Moerland, waarna gildebroeder Peter Suurland vertelde over het eeuwenoude Cloveniersgilde. Bezoekers konden bovendien een expositie bekijken over de rijke geschiedenis van dit gilde.
5 dagen geleden