
Thoolse kunstenaar schittert met sculptuur van 2,5 meter op beeldhouwfestival
THOLEN - De Thoolse kunstenaar Jan Kettelerij heeft het internationale beeldhouwfestival in Sprimont in België succesvol afgesloten met een prachtig, nieuw sculptuur. "Het blijft een bijzonder proces om van een ruw stuk natuursteen een kunstwerk te maken. De inspiratie was een gebogen lijn die ik op verschillende manieren in een compositie verwerkte", vertelt Kettelerij enthousiast.
Meer uit Tholen
SCHERPENISSE - De gemeente is op de hoogte van de gevaarlijke verkeerssituatie in de smalle Lentestraat in Scherpenisse. Dit bevestigt het Thoolse college in reactie op vragen van de SGP, die zich zorgen maakt over de veiligheid van kinderen en bewoners in de straat.
5 uur geledenTHOLEN - Kinderen kunnen zich donderdag weer uitleven tijdens de jaarlijkse Spetterdag bij zwembad De Spetter in Tholen. Van 10.00 tot 12.30 uur zijn er allerlei leuke spelletjes in én rond het water voor kinderen van 7 tot en met 12 jaar.
1 dag geledenTHOLEN - Burgemeester Marleen Sijbers heeft besloten een woning aan de Koningin Wilhelminastraat in Tholen tijdelijk te sluiten. De maatregel volgt op de ontdekking begin mei van een professionele hennepkwekerij op het adres. De sluiting duurt twee maanden en gaat in op maandag 14 juli.
1 dag geledenSINT-ANNALAND - De Zevendorpentocht op het eiland Tholen heeft afgelopen weekend 2250 euro opgebracht voor het goede doel Stichting StaVoord6. Honderden wandelaars deden mee aan de 35e editie van dit wandelevenement.
1 dag geledenOUD-VOSSEMEER - Speeltuin De Vossetuin organiseert woensdag een rommelmarkt met activiteiten aan de Cornelis Frankenstraat. De opbrengst van deze middag gaat naar het verbeteren en opknappen van de speeltuin.
1 dag geledenSINT-ANNALAND - Vrijdag en zaterdag was het groot feest in Sint-Annaland. Het dorp vierde het hoogtepunt van zijn 550-jarig bestaan met een speciaal jubileumweekend. Twee dagen lang kwamen bewoners en bezoekers samen om dit bijzondere moment te vieren. Bekijk onderaan dit artikel foto's van de zaterdagmiddag.
1 dag geledenSTEENBERGEN/THOLEN - Gerben Gakeer uit Tholen heeft eind juni de eerste prijs gewonnen in de profielwerkstukkenwedstrijd van vereniging Ons Middelbaar Onderwijs (OMO). De vierdejaars leerling van 't Ravelijn in Steenbergen deed onderzoek naar duurzaamheid in zijn eigen woonplaats.
2 dagen geleden