Thoolse influencers: Tamara de Ruijter
Tamara de Ruijter uit Sint Philipsland is moeder van drie kinderen en werkt als werkmakelaar/bedrijfsadviseur bij de gemeente Tholen. Daarnaast houdt ze zich bezig met food- en productfotografie. Ze heeft met Salt&Orange maar liefst ruim 10.000 volgers.
Het online succes van de Fluplandse Tamara is begonnen met het delen van recepten op Instagram. “Ik doe voor elke foto mijn best om er zo’n mooi mogelijk plaatje van te maken. Ik maak ze met passie. En hoe mooi is het dat je je passie om kan zetten naar werk”, vertelt ze.
Tamara heeft de blog en website Salt & Orange en krijgt daardoor veel uitnodigingen om over een bepaald product of bepaalde dienst te schrijven. Vaak betreffen dat betaalde opdrachten. “Ik kies er wel bewust voor om het voornamelijk bij product fotografie te houden. Ik blog niet echt over mijn persoonlijke leven. Soms deel ik zeker wel wat, maar alleen als ik denk dat ik er anderen mee kan helpen. Zo deel ik wel dingen over mijn hormoongevoeligheid in de hoop dat andere vrouwen er ook iets mee kunnen. Ik ben gewoon mezelf, dat hou je het langste vol denk ik”, zegt ze nuchter.
“Herkend word ik niet. Ik post ook niet zoveel foto’s van mezelf.” Hoewel Tamara streeft naar het perfecte plaatje, snapt ze wel de kritiek op het perfecte leven dat sommige influencers online laten zien. “Voeding er mooi en lekker uit laten zien, vind ik iets anders. Ik krijg daar eigenlijk nooit kritiek op. Ik vind ook dat iedereen moet doen waar hij of zij zich fijn bij voelt. ‘Be kind’ is wel mijn motto. Als je je niet fijn voelt bij het perfecte plaatje, volg je diegene gewoon niet. Ik probeer mijn kinderen ook te leren dat niet alles op social media echt is. Blijf gewoon jezelf en spiegel je niet aan Instagram maar gebruik het als inspiratiebron”, besluit ze.
Meer uit Tholen
SINT-MAARTENSDIJK - Door de sluiting van het Smerdiekse winkeltje Wegwijs Lokaal moeten ook de deuren van de Oranjekamer voorlopig dicht blijven. Totdat vrijwilligers Joost en Olga Molegraaf een nieuwe locatie in Sint-Maartensdijk hebben gevonden, is het minimuseum niet toegankelijk. "Het is lastig, maar wij gaan ervan uit dat de Oranjekamer blijft bestaan."
10 uur geledenSINT-MAARTENSDIJK - Na jaren van het verbinden van toeristen en inwoners met lokale producten, sluit Roland van Tilborg (54) zijn Wegwijs Lokaal in Sint-Maartensdijk. De ruimte aan de Kaaistraat wordt per 1 januari overgedragen. "Ik neem met gemengde gevoelens afscheid van de winkel."
12 uur geledenSINT PHILIPSLAND - Begin november is voor de 13e keer het Veteranen Dubbel Toernooi bij TV De Ruucstoppelen georganiseerd. Ondanks de kleinschaligheid van het derde toernooi dit jaar, werd het dankzij de 61 deelnemende spelers een zeer geslaagd en gezellig evenement.
15 uur geledenTHOLEN - In het hart van Tholen, aan de Markt, staat al 125 jaar de huidige Rooms-Katholieke Kerk Onze-Lieve-Vrouw-Hemelvaart. Voor velen is het een vertrouwd gezicht in het stadsbeeld: de kerk met haar hoge ramen, warme interieur en open deuren. Dit jaar viert de parochie een bijzonder jubileum, want precies 125 jaar geleden, op 19 november 1900, werd de kerk plechtig ingezegend. Pastoor Hans de Kort is al geruime tijd aan de kerk verbonden en gaat de meeste diensten voor.
1 dag geledenTHOLEN - Na een uitzonderlijk zachte start van november wordt het dit weekend een stuk kouder. De temperatuur daalt overdag naar 5 tot 10 graden en tijdens heldere nachten kan het zelfs gaan vriezen. Dat meldt meteoroloog Rico Schröder in zijn maandverwachting.
1 dag geledenTHOLEN - Sinterklaas is weer in het land. Na zijn aankomst op Texel zette de pakjesboot zaterdag koers naar Tholen. Rond 15.00 uur begon daar de intocht door de stad, ruim een uur eerder dan gebruikelijk. Dit had alles te maken met de gewijzigde route: de Sint liep dit jaar niet naar de Markt, maar naar de sporthal van de Meulvliet. Bekijk onderaan dit artikel foto's van Rien Burgers.
1 dag geledenBERGEN OP ZOOM/THOLEN - Wie kan er mooier vertellen over zijn vak dan degene die er dagelijks mee bezig is. Waar komt zijn of haar liefde voor het vak vandaan? Waarom hebben ze voor dit beroep gekozen? Wat is er nou zo mooi aan het vak? En hoe ziet een werkdag er eigenlijk uit? Deze week: Corné van Herel, Klanthuis Medewerker bij Stadlander.
2 dagen geleden