Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Thoolse influencers: Tamara de Ruijter

Thoolse influencers: Tamara de Ruijter

Tamara de Ruijter uit Sint Philipsland is moeder van drie kinderen en werkt als werkmakelaar/bedrijfsadviseur bij de gemeente Tholen. Daarnaast houdt ze zich bezig met food- en productfotografie. Ze heeft met Salt&Orange maar liefst ruim 10.000 volgers. 

Het online succes van de Fluplandse Tamara is begonnen met het delen van recepten op Instagram. “Ik doe voor elke foto mijn best om er zo’n mooi mogelijk plaatje van te maken. Ik maak ze met passie. En hoe mooi is het dat je je passie om kan zetten naar werk”, vertelt ze. 

Tamara heeft de blog en website Salt & Orange en krijgt daardoor veel uitnodigingen om over een bepaald product of bepaalde dienst te schrijven. Vaak betreffen dat betaalde opdrachten. “Ik kies er wel bewust voor om het voornamelijk bij product fotografie te houden. Ik blog niet echt over mijn persoonlijke leven. Soms deel ik zeker wel wat, maar alleen als ik denk dat ik er anderen mee kan helpen. Zo deel ik wel dingen over mijn hormoongevoeligheid in de hoop dat andere vrouwen er ook iets mee kunnen. Ik ben gewoon mezelf, dat hou je het langste vol denk ik”, zegt ze nuchter. 

“Herkend word ik niet. Ik post ook niet zoveel foto’s van mezelf.” Hoewel Tamara streeft naar het perfecte plaatje, snapt ze wel de kritiek op het perfecte leven dat sommige influencers online laten zien. “Voeding er mooi en lekker uit laten zien, vind ik iets anders. Ik krijg daar eigenlijk nooit kritiek op. Ik vind ook dat iedereen moet doen waar hij of zij zich fijn bij voelt. ‘Be kind’ is wel mijn motto. Als je je niet fijn voelt bij het perfecte plaatje, volg je diegene gewoon niet. Ik probeer mijn kinderen ook te leren dat niet alles op social media echt is. Blijf gewoon jezelf en spiegel je niet aan Instagram maar gebruik het als inspiratiebron”, besluit ze. 

Meer uit Tholen

Auto vliegt midden in de nacht in brand aan de Oesterstraat

THOLEN - Een auto is in de nacht van vrijdag op zaterdag in brand gevlogen aan de Oesterstraat in Tholen. Toen de brandweer rond 04.00 uur arriveerde, stond de voorkant van het voertuig volledig in brand. Niemand raakte gewond. Dat meldt 112 Markiezaten.

4 uur geleden
Drugsonderzoek leidt ook naar Tholen: inval en 32-jarige inwoner aangehouden

BERGEN OP ZOOM/THOLEN - De politie heeft zondag een werkend drugslab aangetroffen in een pand aan de Heerlesebaan in Bergen op Zoom. In het lab werden vermoedelijk verschillende soorten drugs geproduceerd. Twee mannen zijn aangehouden. Diezelfde dag viel de politie ook binnen op een locatie in Tholen, die vermoedelijk als opslagplaats werd gebruikt.

5 uur geleden
Thoolse lezersfoto van de week: ‘Prachtig wolkendek boven de haven van Stavenisse’

THOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van de familie Grijs die de spotlight mocht vangen.

1 dag geleden
Kind met traumahelikopter naar Erasmus MC na ongeval met zijspan bij Tholen

THOLEN - Bij een ernstig ongeval met een motor met zijspan aan de Vrouwendijk in Tholen zijn zaterdagmiddag een motorrijder en een kind gewond geraakt. Het kind, dat in het zijspan zat, is per traumahelikopter naar het Erasmus MC in Rotterdam gebracht. De motorrijder werd met spoed per ambulance naar een ziekenhuis vervoerd.

1 dag geleden
Thoolse fietstocht voert deelnemers langs mooiste plekken van het eiland

THOLEN - Wie Tholen en Sint Philipsland graag op de fiets ontdekt, kan vrijdag 18 september meedoen aan de Thoolse Fietstocht. Deelnemers kunnen kiezen uit vier afstanden: 20, 40, 60 of 80 kilometer.

2 dagen geleden
KNMI geeft code geel af voor felle onweersbuien

NOORD-BRABANT - Het KNMI heeft voor vrijdagmiddag code geel afgegeven vanwege onweersbuien die vooral in het oosten en zuiden van Nederland worden verwacht. De komende uren kunnen daar plaatselijk felle buien ontstaan, met onweer, kleine hagel en in korte tijd veel regen.

3 dagen geleden
FvD Tholen wil inzicht in alle incidenten bij voormalige noodopvang

THOLEN - De Thoolse fractie van Forum voor Democratie (FvD) wil inzicht in alle incidenten die zich hebben voorgedaan bij de voormalige noodopvang aan de Molenvlietsedijk. Fractievoorzitter Liesje Heuseveldt heeft daarover schriftelijke vragen gesteld aan de burgemeester. De partij wil onder meer weten hoeveel meldingen er waren van overlast, diefstal, vernieling, bedreiging, intimidatie en geweld.

3 dagen geleden